راهنمای خدمات magiran.com
شرايط اشتراک طلايي
 
 
شما با پرداخت حق عضويت سالانه سايت، مشترک طلايي محسوب خواهيد شد. لطفا شرايط ذيل را به دقت مطالعه نماييد:
 1. بازپس دادن حق عضويت پرداختی امکان پذير نمی باشد. لطفا قبل از پرداخت از نحوه ارايه و فايده خدمات برای خود مطمئن شويد.

 2. به هر مشترک طلايي اعتبار دانلود 100 مقاله اختصاص داده شده است و بابت مطالعه اين تعداد مقاله هزينه مجددي دريافت نخواهد شد. در صورت اتمام اين اعتبار قبل از اتمام اشتراک طلايي سالانه می توانيد جهت خريد مقالات به تعداد مورد نياز و بر اساس بسته های پيشنهادی اقدام نماييد.

 3. پرداخت حق عضويت به منزله دسترسی به متن مقالاتی است که با موافقت نشريات در سايت درج شده و با کليد "مشاهده متن" در زير هر عنوان مقاله مشخص شده اند.
  سايت ملزم به تهيه و ارايه مطالب مورد نياز عضو نخواهد بود.

 4. اين خدمات تنها برای استفاده شخصي اعضا و مطالعه مقالات مورد نياز هر فرد به صورت تک کاربره می باشد. شما ضمن پرداخت حق عضويت متعهد خواهيد شد که از ارايه شناسه و رمز خود به ديگران خودداری نموده و اقدام به برداشت انبوه مطالب (دريافت کامل و پی در پی همه مطالب نسخه های مجلات) ننماييد. همچنين از اين اشتراک براي ارايه خدمات به ديگران به صورت رايگان يا غير آن استفاده ننماييد.
  سايت حق خود را برای مسدود کردن دسترسی اعضای متخلف پيش از پايان دوره اشتراک محفوظ می داند.

 5. گرچه برخی از مجلات مطالب خود را در سايت اختصاصی شان نيز درج می کنند اما مزيت استفاده از اين پايگاه مرجع، جستجوي جامع و دسترسی آسان و سريع به مقالات مورد نياز در يک پايگاه است که موجب صرفه جویی در وقت و هزينه های شما می شود. حق اشتراک دريافتی از اعضا در واقع هزينه بهره مندی از خدمات ارايه شده به مشترکان است و بهای مقالاتی که توسط اعضا خوانده می شود نيست.

 6. پرداخت حق اشتراک و دانلود مطالب تنها برای مطالعه و استفاده شخصی مشترک به منظور ارتقای علمی و کاربردهای پژوهشی است و هيچ حقی براي بازنشر، فروش يا ارايه خدمات مجدد به صورت انتفاعی يا غير آن برای وی ايجاد نمی کند.

 7. سايت برای اعضای خود تخفيف ويژه ای برای اشتراک نسخه چاپی مجلات در نظر گرفته است که بنا به شرايط و نحوه همکاری مجلات در طول زمان تغيير خواهد کرد. اين تخفيف در حال حاضر به ميزان 10 درصد برای اعضای عادی و 15 درصد برای مشترکان طلايي می باشد. تعيين اين درصد بر اساس نظر سايت و تنها جهت تشويق اعضا به اشتراک و آرشيو مجلات مورد علاقه شان صورت گرفته و کاهش يا حذف آن مسئوليتی را متوجه سايت نخواهد کرد.

 8. در صورت تمايل می توانيد ديگران را به بهره گيری از اين خدمات تشويق نموده و شناسه خود را به عنوان شناسه معرف در اختيار ايشان قرار دهيد تا در هنگام اشتراک از تخفيف سايت برخوردار شوند وهديه اي نيز به شما تعلق گيرد.

 9. شرايط ارايه ساير خدمات مشترکان طلايي ممکن است بدون اطلاع قبلی بر اساس نظر اين پايگاه تغيير يابد.

 


  

 


 

 

New Page 1  کليه حقوق محفوظ و متعلق به بانک اطلاعات نشريات کشور magiran.com است.

تلفن پشتيبانی (در ساعات اداری): 77512642  021