راهنمای خدمات magiran.com
   
جستجوی سريع مطالب نشريات و روزنامه های عضو magiran.com
 
 

اين سايت هر روز با درج مطالب روزنامه ها و نشريات عضو به روز می شود. اگر می خواهيد مطالب مورد نظر خود را در ميان انبوه نشريات و روزنامه های کشور بيابيد، جستجوی جامع سايت magiran.com بهترين ابزار ممکن است. سايت  عنوان مطالب يافته شده را به همراه نام نويسنده و محل چاپ آن به شما نمايش خواهد داد و در صورت موجود بودن می توانيد چکيده يا متن مطلب را نيز مطالعه نماييد.

 
ساده ترين راه برای جستجوی مطالب مورد نظرشما استفاده از کادر جستجو است که دربالای کليه صفحات سايت مشاهده می کنيد.

کافيست در اين کادر کلمه يا عبارت مورد نظر خود را تايپ کنيد و از گزينه های زير آن " مطالب مجلات"،  "مطالب مجلات علمی- پژوهشی" يا "مطالب روزنامه ها" را انتخاب نموده و کليد "بگرد" را فشار دهيد.
در اين روش سايت دقيقا عين کلمه يا عبارت تايپ شده را در عناوين مطالب، نام نويسندگان، چکيده و کليدواژگان ثبت شده از کليه نشريات عضو را جستجو کرده و نتايج را به ترتيب جديد به قديم نمايش می دهد.
در صورت انتخاب "در مطالب روزنامه ها" متن کامل مطالب روزنامه ها نيز جستجو می شود.
گرچه می توانيد کلمات انگلیسی را نيز جستجو کنيد اما به خاطر داشته باشيد که بيشتر مجلات عضو سايت به زبان فارسی است.

نکات مهم:

  • کلمات را حتما در کادر تايپ کنيد و از کپی و چسباندن عبارات از نرم افزارهای ديگر اجتناب کنيد. ممکن است شناسه برخی از حروف درج شده در اين سايت با نرم افزارهای ديگر همسان نباشد.
  • هيچ علامتی به جز کلمات مورد نظر را در کادر جستجو تايپ نکنيد.
  • سايت عبارت وارد شده در اين کادر (شامل چند کلمه) را تفکيک نمی کند و به جستجوی دقيق عبارت می پردازد. مثلا اگر "بهره وري نيروي انساني" را تايپ کنيد بايد حتما عين اين عبارت در يکی از داده های مقاله شناختی مطلب موجود باشد تا در نتايج جستجو ديده شود. سايت نتايجی که فقط کلمه "بهره وری" يا "نيروی انسانی" در آنها باشد را نمايش نمی دهد.
  • می توانيد نويسندگان مورد نظر خود را نيز با همين روش جستجو کنيد. اگر با تايپ نام و نام خانوادگی به نتيجه نرسيديد بهتر است فقط نام خانوادگی را امتحان کنيد.

     

همچنين شما می توانيد کلمات مورد نظر خود را فقط در مندرجات يک نشريه خاص جستجو کنيد. بدين منظور به با مراجعه به صفحه فهرست مجله مورد نظر از کادر زير استفاده کنيد.

 

اگر می خواهيد شرايط بيشتری در جستجوی خود لحاظ کنيد روی "جستجوي پيشرفته" کليک کنيد.

 

پيوندهای مرتبط:

جستجوی پيشرفته مطالب
  

New Page 1  کليه حقوق محفوظ و متعلق به بانک اطلاعات نشريات کشور magiran.com است.

تلفن پشتيبانی (در ساعات اداری): 77512642  021