|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مجله علوم رياضي و انفورماتيك،
magiran.com >  مجله علوم رياضي و انفورماتيك > فهرست مطالب سال سيزدهم، شماره 2
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
ارسال الکترونيکي مقاله
 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
 
مجله علوم رياضي و انفورماتيك

Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

ISSN 1735-4463

دوفصلنامه داراي رتبه علمي - پژوهشي (علوم پايه) به زبان انگليسي

سال سيزدهم، شماره 2
 
 Balanced Degree-Magic Labelings of Complete Bipartite Graphs under Binary Operations
Ph. Inpoonjai *, T. Jiarasuksakun   Pages 1-13
 Abstract    Full Text    [PDF 916KB]    
  New Approaches to Duals of Fourier-like Systems
E. Osgooei *   Pages 15-27
 Abstract    Full Text    [PDF 322KB]    
  Existence Results for Generalized Epsilon-Vector Equilibrium Problems
M. Abbasi , M. Rezaei *   Pages 29-43
 Abstract    Full Text    [PDF 337KB]    
  Szeged Dimension and $PI_v$ Dimension of Composite Graphs
Y. Alizadeh *   Pages 45-57
 Abstract    Full Text    [PDF 320KB]    
  $L_1$-Biharmonic Hypersurfaces in Euclidean Spaces with Three Distinct Principal Curvatures
A. Mohammadpouri *, F. Pashaie , S. Tajbakhsh   Pages 59-70
 Abstract    Full Text    [PDF 149KB]    
  On Generalizations of Hadamard Inequalities for Fractional Integrals
Gh. Farid* , A. Ur Rehman , M. Zahra   Pages 71-81
 Abstract    Full Text    [PDF 291KB]    
  Vector Space semi-Cayley Graphs
B. Tolue *   Pages 83-92
 Abstract   
  Fractal Dimension of Graphs of Typical Continuous Functions on Manifolds
R. Mirzaie *   Pages 93-99
 Abstract    Full Text    [PDF 260KB]    
  On I-statistical Convergence
Sh. Debnath* , D. Rakshit   Pages 101-109
 Abstract    Full Text    [PDF 312KB]    
  A Numerical Scheme for Solving Nonlinear Fractional Volterra Integro-Differential Equations
P. Rahimkhani , Y. Ordokhani * , E. Babolian   Pages 111-132
 Abstract    Full Text    [PDF 1194KB]    
  Isoclinic Classification of Some Pairs $(G,G)$ of $p$-Groups
S. Kayvanfar * , A. Kaheni   Pages 133-142
 Abstract    Full Text    [PDF 135KB]    
  Extended Jacobi and Laguerre Functions and their Applications
M.R. Eslahchi *, A. Abedzadeh   Pages 143-161
 Abstract    Full Text    [PDF 492KB]    
  On Almost n-layered QTAG-modules
A. Hasan *   Pages 163-171
 Abstract    Full Text    [PDF 266KB]    
تاريخ انتشار: 20/8/97
تلفن: 82884730 (021)

تاريخ درج در سايت: 20/8/97
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 54  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
آرشيو اين مجله
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته



 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه جهان نوين
متن مطالب شماره 2، تابستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است