|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان95/10/22: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 21912
سه شنبه يكم خرداد ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21533 22/10/95 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    * تا کي قرار است کارايي و کارآمدي نيروهاي انقلابي و داخلي ناديده انگاشته شود؟ آيا قرارداد دو ميلياردي کشتي با کره جنوبي که اکثر سهامدار آنها آمريکايي اند از عهده امثال قرارگاه خاتم و شرکت هاي داخلي برنمي آمد؟! آيا اگر هزينه خريد چندده ميليارد هواپيما به تربيت و آموزش جوانان مومن براي ساخت هواپيما اختصاص مي يافت در يک افق زماني موفق نمي شديم؟ در برخي از عرصه هاي علمي چگونه در شمار برترين هاي دنيا قرار گرفتيم؟
    عليمرداني
    * اميدوارم آقاي روحاني و هيئت محترم دولت نصايح پرسوز حضرت آقا را بشنوند و در چند ماه باقيمانده از عمر دولت، آن را به کار گيرند. اگر دولت عزت مي خواهد، بداند که تنها راه آن ولايتمداري است نه فقط ولايت شعاري؟!
    نيکنام از قم
    * چه شد؟ حالاکه نوبت روشن شدن ارتباط برخي افراد مدعي با بابک زنجاني فرا رسيد، همه بايد ساکت باشند و مردم نامحرم و بي خبر بمانند؟! گزارش 20:30 تاريخ 95/10/15 چه معني و مفهومي غير از اين داشت؟ چرا تا ادعاهاي يک طرفه دولت مطرح بود کسي از اين حرف ها نمي زد.
    81810935 و 31040912
    * در واپسين ماه هاي دولت يازدهم خدمت آقاي روحاني عرض مي کنيم حمايت خودشان را از برادر خويش بردارند و اجازه بدهند به اتهام هاي او رسيدگي شود تا اين کار را نکند نمي تواند مدعي مبارزه با فساد باشد. مردم معتقدند با دستمال کثيف نمي شود شيشه را پاک کرد.
    اکبرزاده و 17930912
    * دولت تا کي مي خواهد با روش هاي دم دستي مثل تعطيل کردن مدارس ابتدايي از حل مبنايي مشکل آلودگي هوا شانه خالي کند. تعطيل کردن مدارس که کار نشد. وقتي مسئوليت قبول کرده اند و پول و نان اين پست ها را مي خورند چرا فکر اساسي براي حل مشکل نمي کنند؟
    رضايي
    * برخي ها مدعي اند که برجام سايه جنگ را از سر ملت برداشته است. اين سخن درباره سندي است که هيچ دستاوردي براي ملت نداشته است. چرا نقش رشادت هاي جوانان در هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم را ناديده مي گيرند؟ چه انگيزه اي دارند؟ هراس از قدرت هاي پوشالي يا هدر دادن دستاوردهاي دانشمندان هسته اي؟!
    92380910
    * دولت از مسکن مهر اشکال گرفته چرا در اين پروژه مثلااحداث مسجد ديده نشده است. خداوکيلي دولتي که جلوگيري از لغو يک کنسرت پر از حاشيه هاي خلاف شرع و اخلاق در فلان شهر کشور اولويت اول آن مي باشد چگونه مي تواند نگران فقدان مسجد در پروژه مسکن مهر باشد؟
    27700912
    * آقاي رئيس جمهور گفته اند اگر برجام نبود حقوق کارمندان را هم نداشتيم بپردازيم. پس چرا در ماه هاي قبل از برجام براي پرداخت حقوق نجومي مديران مشکل نداشتند؟ دولت بايد با مردم خود صادق باشد.
    84640913
    * از آقاي شريعتمداري تشکر مي کنم که در اين اوضاع و احوال کشور به بيان حقايق مي پردازد.
    42470938
    * از اينکه کيهان عزيز به خاطر اينکه واقعاً روي اعتقاد و اصولش محکم ايستاده تشکر مي کنم قبلاً برخي سازمان ها در پايان ستون، کيهان و خوانندگان، پاسخ مي دادند و شما هم آن را منعکس مي کرديد. اما گويا ديگر تمايلي به اين کار هم ندارند! اگر قرار باشد مشکل مردم را بنويسيد خودش هر روز يک روزنامه مي شود! از طرفي گويا اينکه جوابي نيست که کسي بدهد هم جزو حقوق شهروندي است! به هر حال کيهان زحمت خود را مي کشد و ما متشکريم.
    رجبي
    * برخي خبرها حاکي است که دولت تصميم گرفته در ماههاي منتهي به انتخابات 96 سود سهام عدالت را بپردازد. وام روستايي راه اندازي کند. اگر اين وعده ها عملياتي شود خيلي خوب است که هر سال در کشور بدون مناسبت هم که شده انتخابات برگزار شود!
    31040912
    * اسامي نمايندگاني که با شفاف سازي حقوق مسئولان و مديران مخالف هستند بايد به اطلاع ملت برسد. اين حق مردم است که بدانند.
    11320939
    * با بالارفتن قيمت گوشت و لبنيات توان خريد اين غذاي حياتي براي خانواده ها کاهش پيدا کرده است و در آينده مشکلات و بيماري هايي که از کمبود مصرف گوشت و لبنيات گريبان خانواده ها را مي گيرد بايد صرف هزينه درمان شود. چرا مسئولان آينده نگري را کنار گذاشته اند و به فکر سلامتي جامعه نيستند!؟
    40010910 و 0883031
    * تعدادي پزشک نخبه و متعهد و عاشق خدمت به کشور وجود دارند که به واسطه سوءمديريت مسئولان برخي از بيمارستان هاي دولتي حقوق شان خيلي راحت ضايع مي شود. به کارگيري فلج کننده در کشيک هاي طولاني و بدون استراحت اين پزشکان با هيچ منطقي سازگار نيست.
    65580935
    * اگر اقتصاد کشور براساس آمار ارائه شده از سوي آقاي رئيس جمهور رونق گرفته و تورم تک رقمي شده پس چرا دولت پاداش سنوات کارمندان بازنشسته را نمي پردازد؟ بالاخره مردم به کدام گفته مسئولان اعتماد کنند؟
    29430916
    * آقاي نوبخت بفرمايند با رياضت دادن به چه قشري تورم را تک رقمي کرده اند؟ سي سال مرخصي سالانه خود را ذخيره کردم حالادر موقع بازنشستگي، آن را نمي دهند؟ سنوات پاداش را هم ندادند. واقعاً وزير بهداشت فرداي قيامت بايد پاسخگو باشند.
    بازنشسته بهداشت و درمان مازندران
    * ما کشاورزان شهر نطنز بخش بادرود مدت 3 سال است براي آبياري قطره اي از دولت و جهاد کشاورزي درخواست ياري کرده ايم اما هيچ پاسخي نداده اند. از مسئولين تقاضاي رسيدگي داريم.
    66450938
    * همسان سازي حقوق بازنشستگي و مستمري بگيران بعد از چندين سال هنوز اجرا نشده است! آيا واقعا مسئولان عزم جدي براي اين همسان سازي دارند؟
    85090911
    * مادر پير 80 ساله اي دارم که نگهداري او به دليل بيماري بسيار دشوار است. برادر 50 ساله ام نيز به خاطر بيماري اعصاب و روان غيرقابل کنترل است با اين که تحت پوشش کميته امداد هستيم، هيچ خدماتي به ما ارائه نمي شود و براي اين موضوع گفته اند بايد تحت پوشش بهزيستي قرار بگيريم اما بهزيستي اعلام کرده که 5 سال بايد در نوبت قرار گيريد. برادر بيمارم مادرم را کتک مي زند و کنترل او بسيار دشوار است. لطفا براي ياري ما کاري انجام دهيد. بهزيستي از ما طلب ماهيانه يک ميليون تومان پول کرده که از توان ما خارج است.
    94420901
    * دو فرزند بيمار صعب العلاج دارم که تحت پوشش بهزيستي هستند. آقاي رئيس جمهور بفرمايند ماهيانه 50 هزار تومان مستمري چه مشکلي را حل مي کند. خدا وکيلي پول دو بسته پوشک هم نمي شود.
    86310918
    * براي تعويض تاکسي فرسوده خود اقدام کرده ام. پيدا کردن ضامن براي بنده ممکن نيست چرا مشکل پرداخت وام را با گرو گرفتن سند تاکسي جديد حل نمي کنند؟
    98240937
    * ساختمان خدمات شهري شهرداري ناحيه يک شهرداري منطقه 9 تهران در کنار کتابخانه عمومي شهر و مدرسه ابتدايي قرار دارد و تردد ماشين هاي سنگين و گازوئيلي شهرداري در اين محله باعث آلودگي هوا شده است. درخواست رسيدگي داريم.
    96780912
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21533 به تاريخ 22/10/95، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 105 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه مطالعات مديريت صنعتي
متن مطالب شماره 47، زمستان 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است