|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان95/12/28: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 21890
چهارشنبه پنجم ارديبهشت ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21588 28/12/95 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    * با اينکه روزنامه کيهان ديرتر از نشريات زنجيره اي به تبريز مي رسد ولي صبر مي کنم تا به دستم برسد. فرا رسيدن سال نو را به هموطنان زحمت کش به ويژه کيهاني ها تبريک مي گويم.
    79910914
    * دولت بايد از مردم مي پرسيد که چه ميزان از عملکردش موفق بوده است و به جاي توهين و کيلويي ناميدن نقد مردم از مردم عذرخواهي مي کرد که تاکنون نتوانسته به وعده هايش عمل کند.
    22980919
    * اعتراض مردم در مورد معيشت سخت، و نقدهايي که به دولت دارند نبايد از زبان سخنگوي دولت به عنوان نقد کيلويي ارزيابي شود. خواسته مردم حمايت و پشتيباني دولت است نه توهين شنيدن از آن.
    4565027
    * دولت در برجام يک توافق پر ضرر را امضا کرد، قراردادهاي پسابرجام هم آن قدر کيلويي و پرحاشيه بود که حاضر نشدند آنها را اطلاع رساني کنند و مهر محرمانه بر آن زدند، حالانقد مردم و منتقدان دلسوز کيلويي است يا عملکرد دولت تدبير و اميد؟
    7472021
    * جناب آقاي نوبخت! کيلويي يعني بسته خروج از رکود دولت که از اين جيب به آن جيب انتقال يافت. کيلويي يعني عملکردي که در اثر آن کارگاه ها و توليدي هاي کوچک و بزرگ بدون حمايت دولت تعطيل شدند.
    9715021
    * جناب آقاي نوبخت! ادب و احترام گذاشتن به نقد مردم درخصوص عملکرد دولت بايد سرلوحه کار مسئولان باشد. پاسخ شما به درخواست مردم نسبت به مطالبات شان نبايد با واژه هاي غيرمحترمانه و بي حرمتي نسبت به کساني باشد که بنيانگذار نظام جمهوري اسلامي که شما يکي از هزاران مسئول آن هستيد، آنان را ولي نعمت خويش و خود را خادم آنان مي دانست.
    64670935 و 88570919
    * آقاي نوبخت آخرين استراتژي کيلويي دولت در مورد بازار شب عيد است که دولت تن به واردات ميوه مي دهد و باغداران داخلي را ورشکسته مي کند!
    17000936
    * جناب آقاي جهانگيري! گفتيد عفو و مدارا بايد به گفتمان غالب تبديل شود. آيا با هتاکي و بي احترامي مداوم کاسبان برجام به ملت شريف، آيا اين گونه صحبت ها به طنز شبيه تر نيست؟!
    طباطبائي- قم
    * دولتي که اشرافي گري را پيشه کند از مردم عادي جامعه بي خبر است، اگر دولت يک بار از مردم نسبت به عملکردش سوال مي پرسيد، مي دانست که مردم چقدر از دست درازي هاي مديران به بيت المال ناراحت هستند و از برجامي که تنها به کوچک تر شدن سفره مردم انجاميده است.
    37670919
    * آن چه که در دولت يازدهم رونق گرفته است دادن شعار و وعده هاي انتخاباتي است در حالي که هنوز وعده هاي بر زمين مانده دولت به قوت خود باقي است، دولت با دادن آمارهاي عجيب از رشد اقتصادي و تورم و... سعي دارد کارنامه موفقي از خود نشان دهد، اما اين مردم هستند که نسبت به عملکرد دولت احساس رضايت ندارند و اين مسئله اي است که دولت به طور شگفت آوري از درک آن عاجز است.
    7503051
    * بر فرض هم که نقد مردم و منتقدين دولت آن گونه که سخنگوي دولت مدعي شد کيلويي باشد دولتمردان وظيفه دارند مستدل، منطقي و مودبانه پاسخ بدهند.
    88570919
    * با تشکر از طراحان تيترهاي اول کيهان که بسيار هنرمندانه انتخاب مي شود کاسبان برجام که 4 سال حرف تحويل مردم دادند امروز به جاي عذرخواهي، ملت را متهم به حرف کيلويي مي کنند! اين است معناي حقوق شهروندي که آن را وعده داده بودند و در عمل به اجرا گذاشتند؟!
    نيکنام
    * استاندار سمنان مي گويد دولت جلوي ريخت وپاش ها را گرفته است پس اختلاس 15 هزار ميلياردي در صندوق ذخيره فرهنگيان، ناهار 500 ميليوني هيئت دولت در کرج و يا دريافتي هاي نجومي که فراکسيون اميد اصرار بر قانوني کردن آن داشت چه بود؟ آيا اين موارد و موارد بسيار ديگر حيف و ميل کردن بيت المال و يا دست درازي به اموال مردم نيست؟
    کشميري
    * برخي از شعارهاي کيلويي عبارت است از: تورم تک رقمي شد، اختلاس هاي حرام، معوقه است. بيکاري کم شد، صفدر حسيني ذخيره انقلاب است، با برجام انرژي هسته اي حفظ شد و قدرت هاي جهاني تسليم شدند، در بازي برد- برد برجام سوئيفت برقرار است، هزار ال سي در روز تعطيل گشايش يافت، وعده صد روزه و... در ازاي انبوه وعده هاي کيلويي حداقل يک گرم پاسخ مناسب مي داديد!
    محمودي
    * آقاي نوبخت اظهار مي دارد نبايد به آمارهاي رسمي بانک مرکزي و... خدشه وارد کرد. عرض مي کنم وقتي مسئولان فعلي بارها اين آمارها را مورد خدشه قرار داده اند و از جمله جنابعالي آمار دولت قبل را به تمسخر مي گرفتيد توقع داريد آمارهاي غيرقابل لمس و مشاهده شما را مورد خدشه قرار ندهند؟
    عليمرداني
    * وقتي با پيشرفت هاي هواشناسي مي توان وقوع حوادث آينده (مثل سيل، بارندگي، سرما و...) را پيش بيني کرد، چرا در مورد باغداران شمال اين امر صورت نگرفت تا باغداران مازندران و... اين قدر آسيب نبينند و کشور مجبور به واردات پرتقال از مصر و ترکيه نشود؟
    23170911
    * سهام عدالت در اين برهه از زمان کاملاً محسوس است که با هدف سياسي و کسب راي با 4 سال سکوت از زير غبار بيرون آورده شد ولي اين نوع استفاده ابزاري در مديريت آقايان به ريزش راي شان کمک خواهد کرد.
    17130915
    * بنده هم که معمولاً در مسافرت ها از هواپيما استفاده مي کنم نقد کيهان و آقاي شريعتمداري مدير مسئول روزنامه در خصوص خريد هواپيماي ايرباس را قبول دارم. مشکل مسئولان عدم تشخيص اولويت هاست.
    31040912
    * وزير اطلاعات دولت به جاي اينکه از مسائل امنيتي گزارش بدهد صحبت از دست آوردهاي ذهني برجام مي کند. با اين حساب بايد از رئيس سازمان انرژي اتمي بخواهيم در پيرامون مسائل امنيتي گزارش کار بدهد. ولي به طور کلي خسارت چنين مديريتي فقط متوجه مردم مي شود.
    93600901 و 90200935
    * اگر دولت در امر مبارزه با قاچاق جدي بود کار به وارد کردن سنگ قبر از چين کشيده نمي شد. خودمان را گول نزنيم بخش عمده قاچاق با استفاده از رانت و اطلاعات دولتي صورت مي گيرد. از قديم هم گفته اند با دستمال کثيف نمي توان شيشه را پاک کرد.
    13820915
    * به دليل سبک زندگي ماشيني، تغذيه تقليدي از غرب و... قدرت باروري در کشور ضعيف شده است. دولت بايد رشد زيرصفر جمعيت و پيرشدن جمعيت کشور را جدي ببيند و به فکر علاج باشد.
    97890915
    * روزنامه ايران که دولتي است از الان تمام قد در تبليغ از کانديداتوري آقاي روحاني ورود پيدا کرده است. گويا ممنوعيت تبليغ قبل از انتخابات براي خود دولتي ها بي معنا مي باشد و خيلي راحت قانون انتخابات را زيرپا مي گذارند.
    68450912
    * يکي از عجايب روزگار اين است که وزير دادگستري دولت گفته قدرت خريد مردم در اين دولت افزايش پيدا کرده است. بنده با 26 سال سابقه کار در اداره زندگي کم آورده ام. البته وزيران اين دولت با حقوق هايي که مي گيرند و تسهيلاتي که از آنها برخوردار هستند هيچ گاه مشکلات ما مردم را درک نخواهند کرد. فلذا بايد هم حرف هاي خنده دار بزنند.
    39690918
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21588 به تاريخ 28/12/95، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 147 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
دو ماهنامه سبز زيست
متن مطالب شماره 17، بهمن و اسفند 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1396-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است