|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه جام جم96/1/30: استقبال شبكه هاي راديويي از انتخابات رياست جمهوري
magiran.com  > روزنامه جام جم >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 5131
سه شنبه بيست و نهم خرداد ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2835
magiran.com > روزنامه جام جم > شماره 4802 30/1/96 > صفحه 3 (راديو و تلويزيون) > متن
 
 


استقبال شبكه هاي راديويي از انتخابات رياست جمهوري
ويژه برنامه هاي انتخاباتي شبكه هاي راديو اعلام شد


به گزارش روابط عمومي معاونت صدا، شبکه هاي راديويي در آستانه دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا، ويژه برنامه هاي مختلفي را تدارک ديده اند که در اين ايام تقديم مخاطبان خود مي کنند. بر اين اساس ويژه برنامه هاي شبکه هاي راديويي به اين ترتيب است:
    
    راديو اقتصاد
    «چالش» عنوان برنامه اي از راديو اقتصاد است که به بررسي مهم ترين چالش هاي اقتصادي روز ايران که بر انتخاب ما موثر هستند، مي پردازد. اين برنامه از 12 ارديبهشت به مدت يک هفته از شنبه تا پنجشنبه ساعت 15 به مدت 75 دقيقه به تهيه کنندگي نازنين کتابچي از اين شبکه راديويي پخش مي شود.
    
    راديو ايران
    برنامه «در هواي ارديبهشت» با حضور استادان دانشگاه، نمايندگان مجلس و کارشناسان مسائل سياسي به لزوم شرکت پرشور مردم در انتخابات مي پردازد. در هواي ارديبهشت به تهيه کنندگي آرمان ستوده، گويندگي سعيد توکلي روزهاي يکشنبه و پنجشنبه ساعت 15 و 30 دقيقه از آنتن راديو ايران پخش مي شود که پيش بيني مي شود با نزديک شدن به روز انتخابات تعداد اين برنامه ها افزايش يابد.
    
    راديو تهران
    شبکه راديويي تهران با ويژه برنامه انتخاباتي «جزر و مد» پيگير انتظارات مردم و تفکر مردم سالاري ديني در انتخابات مي شود. راديو تهران روزهاي باقي مانده به انتخابات از کارشناسان سياسي و نمايندگان احزاب در برنامه جزر و مد که شب هاي پنجشنبه از ساعت 22 و 30 دقيقه پخش مي شود، دعوت به عمل مي آورد. پژمان کريمي کارشناس مجري برنامه اين هفته قرار است درباره ويژگي شوراها با کارشناسان گفت وگو کند. نقش مشورت در انتخابات، مردم سالاري ديني، راي مردم، اولويت هاي انتخابات و حضور سياسي مردم و... از موضوعاتي است که در اين برنامه به آنها پرداخته مي شود. جزر و مد برنامه اي تبييني و توصيفي است که در آن مردم سالاري ديني مدنظر است و بيشتر انتظارات مردم و تفکر مردم سالاري ديني بررسي مي شود. ويژه برنامه انتخاباتي جزر و مد کاري از گروه اخلاق و زندگي شهروندي راديو تهران است که پنجشنبه ها از ساعت 22 و 30 دقيقه روي آنتن مي رود.
    
    راديو جوان
    برنامه «تريبون آزاد» روزهاي پنجشنبه و جمعه از ساعت 15 و 45 دقيقه تا 16 به تهيه کنندگي مجتبي حسني و گزارشگران صديقه مرادي، امين قاسمي فرع و صادق عليخاني در ايام انتخابات تقديم مخاطبان مي شود. اين برنامه به صورت مستند گزارشي از دانشگاه هاي سراسر کشور(همدان، اصفهان، اهواز، تبريز و تهران) در مورد شرکت در انتخابات، انتخاب اصلح، مقايسه سياسي و اقتصادي کشور با کشورهاي منطقه و جهان، توقعات جوانان از رئيس جمهور آينده و تاکيد دانشجويان بر شرکت پرشور جوانان در انتخابات و نقش اصلي جوانان در اين اتفاق سخن مي گويد.
    
    راديو سلامت
    شبکه راديويي سلامت همزمان با برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهروروستا، ويژه برنامه «سياه، سفيد، خاکستري» را تقديم شنوندگان مي کند. در اين ويژه برنامه مخاطبان با مفهوم سواد رسانه اي آشنا مي شوند تا امکان قدرت تحليل اخبار و رويدادهاي منتشر شده در رسانه ها اعم از تصويري، صوتي، مکتوب و همچنين اطلاعات و اخبار منتشر شده در شبکه هاي اجتماعي برايشان فراهم شود. ويژه برنامه انتخاباتي سياه، سفيد، خاکستري از يکم ارديبهشت ساعت 11 و 50 دقيقه به مدت 10 دقيقه با تکرار پخش در ساعت 2 و 30 دقيقه تقديم شنوندگان مي شود.
    
    راديو صبا
    برنامه «صباگونه» با طنزهاي سياسي و انتخاباتي با مخاطبان همراه مي شود. اين برنامه با هدف فرهنگ سازي در جهت چگونگي انتخاب اصلح و درست و به مناسبت برگزاري انتخابات در 16قسمت تقديم مخاطبان خواهد شد. کانديدا و مشاور، گپ، کارشناسي، نمايش و آيتم کودک از جمله بخش هاي برنامه صباگونه است. در اين برنامه مينا مولايي تهيه کننده، اردشير منظم و تورج نصر بازيگر، دکتر سيد ياسر رضوي محقق و شاهرخ باقري نژاد و احمد يوسفي مقدم نيز به عنوان نويسنده همراه مخاطبان هستند. برنامه صباگونه از 7 ارديبهشت در روزهاي يکشنبه و پنجشنبه در ساعت 14 و 30 دقيقه به مدت 30 دقيقه از راديوصبا پخش مي شود.
    
    راديو فرهنگ
    «سمت و سوي فردا» ويژه برنامه انتخاباتي راديو فرهنگ است که به تهيه کنندگي و نويسندگي مريم مقدسي، گويندگي رضا کاشفي در ايام انتخابات به مدت 30 دقيقه از راديو فرهنگ پخش مي شود.
    «راهبرد» ديگر برنامه راديوفرهنگ در ايام انتخابات است که به تهيه کنندگي و نويسندگي مريم حق وردي و گويندگي فاطمه حقيقت ناصري و کارشناسي دکتر صبوري يکشنبه ها به مدت 30 دقيقه از ساعت 16 به روي آنتن مي رود.
    
    راديو قرآن
    «اخلاق انتخاباتي در آيينه هاي بلورين» که با موضوع بررسي اصول اخلاقي در انتخابات به تهيه کنندگي اکرم السادات حسيني زاده و گويندگي مهدي بهمني از راديو قرآن پخش مي شود، در ايام انتخابات ساعت 15 و 30 دقيقه به روي آنتن راديو قرآن مي رود.
    
    راديو گفت و گو
    «مناظره» عنوان برنامه اي از راديو گفت وگو است که با موضوع مناظره ميان نمايندگان نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري با توجه به تعداد نامزدها در ايام انتخابات از ساعت 16 با تلاش جمعي از تهيه کنندگان اين شبکه راديويي تقديم مخاطبان مي شود.
    
    راديو معارف
    برنامه «از همدلي تا همراهي» با هدف آشنايي مخاطبان در خصوص مشورت و انتخاب از ديدگاه اسلام به روي آنتن مي رود. اين برنامه که در راستاي انتخابات رياست جمهوري 1396 طراحي و توليد مي شود با کارشناسي دکتر بهروز لک، دکتر باقرزاده و دکتر شيرخاني و... به موضوعاتي همچون مردم سالاري ديني و انتخابات خواهد پرداخت.
    آثار حضور حداکثري مردم در انتخابات، اخلاق انتخاباتي، جايگاه يک انتخاب خوب و تاثير آن بر جامعه از جمله موضوعاتي است که در اين برنامه به آن پرداخته مي شود. از همدلي تا همراهي کاري از گروه رويدادهاي معارفي و اطلاع رساني به تهيه و سردبيري محمدحسن جلالي و مجري کارشناسي سيدمرتضي موسوي نژاد از يکم اسفند روزهاي يکشنبه و سه شنبه ساعت 15 و 30 دقيقه تقديم شنوندگان مي شود.
    
    راديو ورزش
    «حرف مردم» عنوان برنامه اي از راديو ورزش است که در ايام انتخابات روزي سه مرحله در قالب آيتم هاي 5 دقيقه اي مشتمل بر سرود، تکست و انتظارات مردم از نامزدها در ساعات 8 و 55 دقيقه، 15 و 55 دقيقه و 22 و 30 دقيقه به تهيه کنندگي مسعود نجات و گويندگي سبحان اکرامي از راديو ورزش پخش مي شود.
    استقبال شبكه هاي راديويي از انتخابات رياست جمهوري / ويژه برنامه هاي انتخاباتي شبكه هاي راديو اعلام شد
    


 روزنامه جام جم، شماره 4802 به تاريخ 30/1/96، صفحه 3 (راديو و تلويزيون)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 29 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله هيدروژئولوژي
متن مطالب شماره 2 (پياپي 202)، زمستان 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است