|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه ايران96/1/31: گلباران در جشن قهرماني
magiran.com  > روزنامه ايران >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 6762
دوشنبه سوم ارديبهشت ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2825
magiran.com > روزنامه ايران > شماره 6475 31/1/96 > صفحه 23 (ورزشي) > متن
 
      


گلباران در جشن قهرماني
پرسپوليس با 4 گل پديده را شكست داد


پرسپوليس با کسب عنوان زودهنگام قهرماني در ليگ شانزدهم، در جدال خانگي هفته بيست و هشتم براي برپايي جشن قهرماني عصر ديروز و از ساعت 17:45 به مصاف پديده مشهد رفت.
    در دقايق ابتدايي بازي اشتباه فردي محمد انصاري در توپ رساني موجب شد تا پديده صاحب موقعيت شود. در آن صحنه پاس اشتباه مدافع جوان سرخپوشان به حسين زامهران رسيد و مهاجم پديده از بيرانوند گذشت اما ضربه او در آستانه ورود به دروازه توسط سيدجلال دفع شد تا دروازه پرسپوليس از يک گل حتمي نجات يابد. پديده در دقايق ابتدايي نيمه نخست برتر از پرسپوليس بود و در دقيقه 8 بازي نيز صاحب موقعيت شد. فرار رضا ناصحي به پشت محوطه جريمه و ضربه او در حالت تک به تک با بيرانوند با عکس العمل فوق العاده گلر پرسپوليسي ها همراه بود. رفته رفته پرسپوليسي ها به خود آمدند و توانستند با حفظ توپ روي دروازه اين تيم مشهدي به موقعيت دست يابند. در دقيقه 17 بازي فرار فوق العاده مهدي طارمي به درون محوطه جريمه او را در حالت تک به تک با گلر پديده قرار داد که اين بار او نتوانست از سد دروازه بان حريف عبور کند و ضربه اش توسط مجتبي روشنگر مهار شد. در ادامه مهدي طارمي که در کورس آقاي گلي با ساسان انصاري 15 گله است، تلاش داشت تا با گلزني در اين ديدار از مهاجم فولاد فاصله بگيرد اما در نيمه نخست نه پرسپوليس و نه طارمي نتوانستند دروازه حريف را باز کنند. البته در آخرين دقيقه نيمه نخست شوت سرکش و ديدني اکبر ايماني از پشت محوطه جريمه به تيرک دروازه پرسپوليس برخورد کرد اما در نهايت بازي در نيمه نخست با تساوي بدون گل به پايان رسيد.با آغاز نيمه دوم پرسپوليسي ها جان تازه گرفتند و توانستند در دقيقه 50 به گل برسند. ارسال سروش رفيعي با ضربه سر طارمي به تيرک دروازه برخورد کرد و کمال کاميابي نيا توانست با ضربه سر گل اول را به نام پرسپوليس ثبت کند. در دقيقه 68 بازي نيز علي عليپور که در هفته هاي پاياني موتور گلزني اش روشن شده، توانست ضربه ناقص فرشاد احمدزاده را در آستانه دروازه خالي به گل دوم تيمش تبديل کند. انتظار مهدي طارمي در دقيقه 70 به پايان رسيد و مهدي طارمي با فرار از پاس عمقي که سروش نصيبش کرده بود، در آستانه دروازه حريف با ضربه اي زميني گل سوم سرخپوشان را رقم زد. مهاجم سرخپوشان پس از اين گل به سمت جايگاه ويژه رفت و گلش را به علي پروين تقديم کرد.در دقيقه 90 بازي فرشاد احمدزاده روي ضد حمله سروش رفيعي در آستانه دروازه پديده قرار گرفت که ابتدا ضربه اش را به روشنگر کوبيد و در ادامه ضربه برگشتي را به سادگي با سر وارد دروازه خالي کرد تا گل چهارم بازي به ثمر برسد و در نهايت پرسپوليس با اين نتيجه که بهترين نتيجه ليگ شانزدهم براي سرخپوشان به حساب مي آمد در روز اهداي جام مقتدارنه بر سکوي قهرماني قرار بگيرد.
    
    
    مسئولان ، پيشکسوتان وبازيکنان چه گفتند؟
     مهدي تاج: پرسپوليس نمايش خوبي در طول فصل داشت. اميدوارم در ليگ قهرمانان آسيا هم عملکرد خوبي داشته باشند.
    علي پروين: مشخص بود پرسپوليس قهرمان مي شود. اميدوارم اين روند در آسيا هم ادامه داشته باشد. حق پرسپوليس قهرماني بود.
     محمود خوردبين: بازي خوبي بود و ما مستحق برد بوديم. جشن خوبي هم گرفتند. جاي هاني بين بچه ها خالي بود.
     پدر هادي نوروزي: از زمان فوت هادي مي گويند که هاني در جشن قهرماني پرسپوليس حضور داشته باشد ولي الان که زمان انجام قول شان است، هيچ کس پيگير اين نبود که هاني در جشن قهرماني حضور داشته باشد.
    سروش رفيعي: ما از ابتدا قهرمانانه بازي کرديم. اين برد مبارک نوراللهي، عاليشاه و رضاييان و هادي نوروزي باشد.
     وحيد اميري: در طول فصل مثل يک مشت گره کرده بوده ايم و اگر در آسيا هم همين طور باشيم ، قطعاً نتيجه مي گيريم.
     کمال کاميابي نيا: مدال مرا روي هوا زدند. واقعاً مراسم بدي بود. افرادي که سازمان ليگ با پيراهن زرد آورده بودند و در مراسم حضور داشتند، از کادر فني و بازيکنان بيشتر جشن گرفتند. اين افتضاح ترين جشني بود که ديدم.
     مهدي طارمي: ما اصلاً معرفت نداريم. با همسر هادي نوروزي تلفني صحبت کردم و او گريه مي کرد به اين خاطر که به شخصيت پسرش توهين شده است. حداقل مي توانستند اجازه بدهند او يک عکس با جام بگيرد.
     محمد انصاري: سال گذشته جمعيت با ناراحتي ورزشگاه را ترک کرد و قهرمان نشديم، اما توانستيم امسال با اين قهرماني هديه کوچکي بدهيم.
    
    
    حواشي غم انگيز و عجيب جشن قهرماني
    مراسم اهداي جام با حضور وزير ورزش، مهدي تاج و علي اکبر طاهري روي سکو آغاز شد. مسئولان سازمان ليگ برخلاف ادوار گذشته جام زيبايي تدارک ديدند تا سيد جلال حسيني آن را بالاي سر ببرد. پرسپوليسي ها که لباسي با عکس ستاره به تن کرده بودند، يکي يکي به روي سکو رفتند. در ابتدا عليرضا بيرانوند و رادوشويچ گلر کروات پرسپوليس با پرچم کرواسي روي سکو رفتند. از نکات جالب حضور بازيکنان پرسپوليس با فرزندان شان بود که در اين بين حسين ماهيني با دختر خردسال خود روي سکو رفت. کادر فني و برانکو نيز در ادامه روي سکو قرار گرفتند. برانکو که تي شرت قهرماني پرسپوليس را زير کتش پوشيده بود، مدال قهرماني را از وزير ورزش گرفت و در آغوش طاهري قرار گرفت. سيد جلال حسيني هم که پنجمين قهرماني خود را در ليگ برتر تجربه مي کرد، به سکو آمد و جام قهرماني را در ميان هياهوي طرفداران بالا برد. با بالا بردن جام توسط سيدجلال حسيني، بازيکنان تک تک جام را بالاي سر مي برند و در نهايت عليرضا بيرانوند جام را به سمت جايگاه دوم و محل عکس تيمي برد تا اندکي از نظم مراسم کاسته شود. در حالي که گفته مي شد هاني نوروزي در مراسم شرکت خواهد داشت، او در اين مراسم غايب بود که در ادامه مشخص شد او به همراه عموي خود قصد ورود به زمين را داشت که ماموران نيروي انتظامي اجازه ورود آنها را به زمين ندادند و در نتيجه اين کش مکش، هاني نوروزي به زمين خورد و دستش از جام کوتاه ماند. او پس از بازگشت به جايگاه بالا، با گريه صحنه بالا بردن جام را نظاره کرد. در مراسم جشن قهرماني پرسپوليسي ها مدال قهرماني کمال کاميابي نيا گم شد!
    
    
    گلباران در جشن قهرماني / پرسپوليس با 4 گل پديده را شكست داد
    


 روزنامه ايران، شماره 6475 به تاريخ 31/1/96، صفحه 23 (ورزشي)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 19 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه چيلان
متن مطالب شماره 78، اسفند 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1396-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است