|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/1/31: اخبار كوتاه از فوتبال
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 21887
يكشنبه دوم ارديبهشت ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21603 31/1/96 > صفحه 9 (ورزشي) > متن
 
      


اخبار كوتاه از فوتبالخداحافظي برهاني از دنياي فوتبال
    مهاجم پيشين استقلال از دنياي فوتبال خداحافظي کرد. آرش برهاني که پس از 9 سال بازي کردن در استقلال در فصل جاري جايي در ليست عليرضا منصوريان نداشت، تصميم گرفت از دنياي فوتبال خداحافظي کند. مهاجم پيشين استقلال در فصل جاري راهي پيکان شد، اما به علت مصدوميت از ترکيب دور و نيم فصل تصميم گرفت از اين تيم جدا شود. برهاني سال 86 و زمان سرمربيگري مرحوم ناصر حجازي به استقلال پيوست. او در سال دوم حضورش در استقلال آقاي گل شد.
    
    
    فرکي: فعلا درباره تمديد قرارداد صحبت نمي کنم
    سرمربي تيم فوتبال سايپا مي گويد تيمش در برابر صنعت نفت آبادان به دنبال کسب پيروزي است. حسين فرکي، سرمربي تيم فوتبال سايپا در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: وضعيت تيمي ما در جدول رده بندي چندان خوب نيست. قهرمان ليگ هم پيشاپيش بر خلاف دوره هاي گذشته مشخص شده بود، اما همچنان در انتهاي جدول حساسيت وجود دارد. چهار تيم در اواخر جدول تلاش مي کنند که از سقوط فرار کنند. وي افزود: ما در بازي پيش رو به دنبال پيروزي هستيم. رويارويي با صنعت نفت يک بازي نزديک است، زيرا ما در جدول رده بندي فقط مقدار کمي با يکديگر فاصله داريم و به دنبال اين هستيم که ماندنمان را قطعي کنيم. وي درباره قرارداد خود با مديريت باشگاه و اينکه صحتبي براي تمديد قرارداد داشته است يا خير، گفت : فعلا تمرکز کافي ندارم که درباره اين مسئله صحبتي کنم. دوست دارم هميشه در زمان خودش درباره کاري که مي خواهم انجام دهم فکر کنم. باشگاه تا به امروز از من حمايت کرده است. سايپا با مديريت آقاي درويش آينده خوبي را پيش رو خواهد داشت. فعلا به دنبال اين هستيم که در سه بازي آينده به پيروزي برسيم.
    
    
    بسته شدن پرونده سپاهان در فيفا
    پرونده بدهي تيم فوتبال سپاهان با مصالحه اين باشگاه با بازيکن برزيلي سابق زردپوشان بسته شد.مارسيو هنريکه مايا پاسوس، هافبک برزيلي سابق سپاهان که در نيم فصل ليگ سيزدهم با قراردادي به مدت يک و نيم فصل به تيم زردپوش اصفهاني پيوست به خاطر بدهي که به وي ايجاد شد مشکلاتي را براي سپاهان در مسير جذب بازيکنان خارجي ايجاد کرد.نکته قابل توجه اينکه اسدي دبيرکل فدراسيون فوتبال در نشست خبري پايان سال گذشته از وجود يک پرونده بدهي به بازيکنان خارجي براي سپاهان خبر داد که بعدها مشخص شد سپاهاني ها به هنريکه بدهکار هستند. با اين حال از باشگاه اصفهاني خبر مي رسد با پرداخت بدهي به هنريکه و مصالحه با اين بازيکن، پرونده سپاهان در فيفا بسته شده و ديگر خطري پنجره نقل و انتقالات اصفهاني ها را تهديد نمي کند. در اين صورت اگر بازيکن خارجي در ليست سرمربي فصل بعد سپاهان قرار داشته باشد، سپاهاني ها مشکلي براي جذب وي نخواهند داشت.
    
    
    ميثاقيان: هم ما هم رقبا يک ثانيه هم حق اشتباه نداريم
    سرمربي تيم فوتبال سياه جامگان گفت: بازي ها حساس و شرايط تيم ها سخت شده به همين خاطر ما و رقبايمان حتي يک ثانيه هم حق اشتباه نداريم. اکبر ميثاقيان در خصوص آخرين شرايط سياه جامگان قبل از بازي با پيکان اظهار داشت: واقعا در اين چند روز خيلي فکر مي کردم که چطور سياه جامگان تيمي به اين خوبي دارد و باورم نمي شد که در اين 5 بازي بازيکنانم خوب بازي کنند. سرمربي سياه جامگان تاکيد کرد: تيم هاي ديگر هم همين شرايط را دارند ولي خوشبختانه شرايط ما بهتر شده و باشگاه جفت وجورتر شده و به بچه ها هم کمک کرده اند. فقط اميدوارم امام رضا(ع) کمک کند که تيم ما بماند چون هر جا در کوچه و خيابان مي روم مردم از من سوال مي کنند که اکبرآقا آيا تيم را نگه مي داري يا خير. من هم جواب مي دهم توکل به خدا و امام رضا. خدا کند شرمنده اين مردم نشويم.ميثاقيان در خصوص اينکه با شکست هفته گذشته پيکان و نتايج اين تيم در هفته هاي اخير کار سياه جامگان سخت است، گفت: اينها شيريني فوتبال است.کار ما مقابل همه تيم ها سخت است نه فقط پيکان. تيم شخصي است و عباسي از ابتداي فصل خيلي سختي کشيد. اگر پول بدهد بد است و اگر ندهد هم بد است. فقط خدا کند با اين همه مشقت سياه جامگان در ليگ بماند.
    
    
    سفر قطعي تيم ملي فوتسال زير ۲۰ سال به ازبکستان
    سرمربي تيم ملي زير۲۰ سال گفت: بر اساس پيگيري من با کميته فوتسال سفر به ازبکستان قطعي شده و يکشنبه وقت سفارت داريم.علي صانعي در مورد اينکه گفته مي شود سفر تيم ملي زير ۲۰ سال به ازبکستان لغو شده است گفت: من اطلاعي ندارم مبني براينکه اين سفر لغو شده باشد و نمي دانم اين خبر از کجا آمده است.ولي براساس پيگيري من با کميته فوتسال اين سفر پابرجاست، ما فرم سفارتخانه را هم پر کرديم و يکشنبه قرار است در سفارت جهت ويزا اقدام کنيم.
    
    
    استيلي: تمديد قرارداد ۵ ساله برانکو يک حرف احساسي است
    سرمربي پيشين پرسپوليس معتقد است که اين تيم پتانسيل شکست دادن الهلال و الوحده امارات را دارد. حميد استيلي درباره شرايط پرسپوليس بعد از قهرماني در ليگ برتر و شانس اين تيم براي موفقيت در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا گفت: متاسفانه پرسپوليس در بازي قبلي دو امتياز حساس در تهران از دست داد و کار صعود اين تيم سخت شد. حالا پرسپوليس بايد الهلال و الوحده را شکست بدهد که اين کار سختي است. البته پرسپوليس پتانسيل گرفتن شش امتياز از اين دو بازي را دارد و نبايد نااميد شود.وي ادامه داد: نکته مهم غيبت سروش رفيعي و سيدجلال حسيني است. پست حسيني يک پست کليدي محسوب مي شود و بايد ديد کدام بازيکن جانشين سيدجلال خواهد شد. پرسپوليس کار سختي مقابل الهلال دارد، ولي اميدوارم در اين بازي سه امتياز را بگيرد. استيلي در خصوص موضوع تمديد قرارداد پنج ساله برانکو ايوانکوويچ با پرسپوليس تصريح کرد: در اين زمينه نبايد احساسي عمل کرد. بحث قرارداد پنج ساله با برانکو يک حرف و کار احساسي است، ولي اگر اين قرارداد دو يا سه سال تمديد شود طبيعتا يک تصميم منطقي گرفته شده است.
    
    
    عنايتي: مربيگري در استقلال جذاب است
    بازيکن - مربي تيم فوتبال صباي قم مربيگري در تيمي چون استقلال را جذاب توصيف کرد.رضا عنايتي در واکنش به طرح شايعه مربيگري اش در استقلال و اينکه مي گويند در اين خصوص با منصوريان صحبت کرده است، گفت: من تا الان با منصوريان يا فرد ديگري در استقلال در اين خصوص صحبت نکرده ام. آينده هم قابل پيش بيني نيست و فعلاً در صبا فعاليت مي کنم.بازيکن - مربي تيم فوتبال صباي قم در ادامه تاکيد کرد: استقلال تيم محبوب من است و مربيگري در اين تيم برايم جذاب و دوست داشتني است. طبيعتاً دوست دارم اين اتفاق را تجربه کنم، ولي در اين خصوص هيچ بحثي مطرح نشده و کسي هم با من در اين زمينه صحبت نکرده است.وي در خصوص وضعيت فعلي صبا و بازي بعدي تيمش با سپاهان گفت: بازي سختي مقابل تيم باکيفيت سپاهان داريم، اما در خانه بايد سه امتياز را بگيريم. سرنوشت ماندن در ليگ برتر دست خودمان است و اميدوارم نتايج خوبي بگيريم و در نهايت در ليگ برتر بمانيم.
    
    
    اوليويرا در سپاهان ماندني شد
    دروازه بان برزيلي سپاهان قراردادش را با اين تيم تمديد کرد. لي اوليويرا دروازه بان برزيلي تيم فوتبال سپاهان اصفهان با نظر زلاتکو کرانچار قراردادش را براي يک فصل ديگر با طلايي پوشان اصفهاني تمديد کرد. اين در حالي است که هنوز تکليف کرانچار براي فصل آينده مشخص نشده و اين مربي در حالي که قرارداد ندارد، آغاز به بستن تيمش کرده است. محسن طاهري، مديرعامل باشگاه سپاهان پيش از اين از احتمال تمديد قرارداد کرانچار در صورت رضايت از اين مربي در سه بازي باقي مانده پايان فصل خبر داده بود.
    
    
    اخبار كوتاه از فوتبال
    


 روزنامه كيهان، شماره 21603 به تاريخ 31/1/96، صفحه 9 (ورزشي)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 33 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه پژوهش هاي رشد و توسعه اقتصادي
متن مطالب شماره 30، بهار 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1396-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است