|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/1/31: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 21910
يكشنبه سي ام ارديبهشت ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21603 31/1/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    * وظيفه خودم مي دانم از طريق اين ستون از نيروهاي سپاه و ارتش بابت کمک رساني به هموطنان سيل زده در غرب کشور تقدير و تشکر بکنم.
    27960935
    * آفتاب عمر دولت يازدهم به لب بام رسيد و روزنامه هاي زنجيره اي همچنان طوطي وار از آواربرداري خرابه هاي دولت قبل توسط دولت يازدهم سخن مي رانند ولي از آواربرداري ها و بلاهايي که توسط اين دولت بر سر کارخانه هاي توليدي، راکتور هسته اي اراک و فردو، نقدينگي، قيمت ها، اشتغال و... آمده چيزي بيان نمي کنند، آوارهايي که چند دولت آينده بايد وقت خود را صرف برداشتن آن کنند.
    21840922
    * فردي که قول حل مشکلات کشور را در 100 روزه داد و حال منکر آن گفته خود شده و اعلام مي کند تا 100 سال آينده مشکلات کشور حل نمي شود با چه ايده، افکار و برنامه اي مي خواهد مجدداً کانديدا شود؟ البته اين را به نظرم با صداقت گفته چرا که اگر دولتي شبيه دولت ايشان به سر کار بيايد 100 سال که هيچ در هزار سال هم درست نمي شود چرا که در هر 4 سال 20 تا 30 سال کشور را به عقب تر مي برد!
    95900914 و 39490912
    * اگر آمار 700 هزار شغل در هر سال دولت يازدهم را بپذيريم بايد آمار چند برابر کارگراني را که به علت ورشکستگي و رکود کارخانه ها و شرکت ها از کار بيکار شدند به آمار بيکاران به آن بيفزاييم. با اين حساب دولت شغلي طي اين 4 سال ايجاد نکرده که هيچ، بلکه بخشي از کارگران شاغل را از کار بيکار کرده است!
    وحيدزاده
    * استاندار تهران گفته براي توقف مهاجرت به پايتخت بايد هزينه زندگي در تهران هر چه بيشتر بالا برود. بنويسيد با چنين مديراني که درد فقرا را نمي شناسند آمار دزدي و جنايت و انواع فساد هر روز بالاتر خواهد رفت. البته از مديران اشرافي جز اين انتظار نيست.
    عشقي
    * اگر آمريکاي خبيث پاي ميز مذاکره با ايران آمد نتيجه رهبري شجاع و مقتدر و حکيم، صنايع موشکي قوي و ساخت 19000 سانتريفيوژ و غني سازي 20 درصد بود. دولت مدعي تدبير فقط چوب حراج به غني سازي و سانتريفيوژها و آب سنگين زد! و اگر ايران چنين اقتداري نداشت بدخواهان همانند افغانستان و عراق آن را اشغال مي کردند و نيازي به ميز مذاکره نداشتند.
    45300912
    * آقاي رئيس جمهور اخيراً گفته اند کساني که به شهيد بهشتي تهمت زدند بعدها پشيمان شدند در حالي که واقعيت امر چنين نيست. آن کساني که به شهيد بهشتي تهمت زدند بعد از آن وارد جنگ مسلحانه با نظام شدند و تعداد 17 هزار نفر از مردم از اقشار مختلف جامعه را شهيد کردند و بخشي ديگر از آنها در دو دهه اخير همپيمان مدعيان اصلاح طلبي بوده اند. معلوم نيست چرا ايشان به عمد يا سهو تاريخ انقلاب را تحريف مي کنند.
    گيلاني و حسنيان
    * کليد آقاي رئيس جمهور دروازه ورود انواع و اقسام اجناس و کالاهاي خارجي را به روي کشور باز کرده و همه ايرانيان توليد کننده را بيچاره کرده است. در مورد اين دولت چه فکر مي کرديم و چه شد.
    94580914
    * همان کساني که در گذشته به آمريکا سفارش تحريم دادند احتمالا امروز سفارش پرتاب موشک داده اند تا با معتبرسازي کاذب دوقطبي جنگ و صلح بتوانند روي انتخابات تاثير بگذارند و نيروهاي انقلابي به عرصه اجرايي کشور راه پيدا نکنند.
    79770912
    * مگر طبق قانون اساسي صداوسيما سازمان مستقل نيست پس چرا دربست در اختيار قوه مجريه درآمده است؟ چرا دولت با فشارهاي خود شان رسانه ملي را در حد روابط عمومي خود تنزل داده است؟ نمايندگان مجلس چرا در برابر اين سفرهاي نمايشي و افتتاح هاي غيرواقعي و تبليغاتي دولت ساکت اند.
    37950912 و 47580919
    * صداوسيما متاسفانه در محاصره دولتي ها به ستاد انتخاباتي آقاي روحاني تبديل شده است. مسئولين نظارتي به ويژه در شوراي نگهبان به وظيفه قانوني خود عمل کنند.
    15460912 و طباطبايي
    * چرا صدا و سيما اينقدر در اين روزهاي پاياني دولت يازدهم سفرهاي نمايشي استاني و ريخت و پاش ها و تفريحات دولت را به نمايش مي گذارد؟! راستي دولت چقدر فعال شده است! اي کاش هر سال انتخابات داشتيم؟!
    61480911
    * تمام شبکه هاي صداوسيما به ستاد تبليغاتي آقاي روحاني تبديل شده اند ولي بنويسيد اگر موشک هاي ترامپ هم به حمايت از يک جريان خاص پرتاب شوند مجددا به آن جريان راي نخواهيم داد. چرا که آزموده را آزمودن خطاست.
    حجازي از بابلسر
    * آنچه تحمل مشکلاتي مثل بيکاري، رکود، تورم، گراني، اشتغال و... را براي مردم سخت تر مي کند وجود افراد و گروه هايي است که خودشان را مالک و صاحب کشور مي دانند و به مردم به چشم رعيت نگاه مي کنند. مردم رئيس جمهوري خادم و خدمتگزار و خاکسار در برابر ولي نعمت هاي خود مي خواهد نه ارباب صاحب تبختر.
    هاشمي نسب- قم
    * در دولت قبل توزيع سيب زميني يک عمل پوپوليستي بيان مي شد ولي امروز افزايش ناگهاني حقوق افراد تحت پوشش بهزيستي و دادن سهام عدالت در زماني که تنها کمتر از يک ماه به انتخابات مانده پوپوليستي نيست و اشکالي ندارد! اين است معناي يک بام و دو هوا!
    نيک طبا
    * از دولتمردان خواهش مي کنم اگر گره هاي کور مشکلات معيشتي مردم را نمي توانند باز کنند، هي نگويند وضع معيشتي مردم بهتر شده است. زندگي بيش از 60-70 درصد مردم متوسط به پايين آيا هيچ شباهتي به کاخ نشيني دولتمردان و استخر و جکوزي و حقوق هاي نجومي آنان دارد؟ مردم صورت خود را با سيلي، سرخ نگه مي دارند.
    وحيدي
    * نامزدهاي پوششي اصلاح طلبان با اين هدف نامزد شده اند که بتوانند عصاي کمکي رئيس جمهور در مناظره هاي تلويزيوني باشند. پس معلوم مي شود خود آقايان هم قبول کرده اند دولت کارنامه قابل قبولي ندارد.
    شميراني
     * چطور وزير امور خارجه کشورمان بلافاصله به اردوغان اين شريک قتل عام هزاران زن و کودک و مرد و جوان عراقي و سوريه اي توسط تکفيري هاي قاتل و مزدوران ترکيه اي، عربستاني، قطري و... تبريک مي گويد؟! آقاي ظريف! آيا از تجهيز تکفيري ها توسط اردوغان، حمايت وي از موشک پراني ترامپ به سوي سوريه و مواضع ضد ايراني او خبر نداريد؟!
    شکيبا
    * آنچه که در کشتار مردم فوعه و کفريا در سوريه بيش از هر چيز دل ما مردم را مي سوزاند اين است که 68 نفر از اين شهدا کودک بودند. متاسفانه همه سازمان هاي حقوق بشري مرده اند، اميدواريم اين حوادث مسئولان کدخداپذير ما را از خواب غفلت بيدار کند.
    41650912 و 51400913
    * ضلع جنوبي بزرگراه شهيد حقاني حدفاصل خيابان آفريقا تا ساختمان بانک مرکزي که معروف به اراضي عباس آباد است از فضاي سبز بيرون آمده و هر روز ساختمان جديدي در آن ساخته مي شود. تجمع اين همه هتل و فروشگاه هاي زنجيره اي در اين محدوده براي چيست؟ چرا به فکر ترافيک کشنده اين بزرگراه نيستند؟
    محمدي
    * از مسئولان وزارت تعاون، کار، رفاه اجتماعي درخواست مي شود از همين ابتداي سال که فصل آغاز انعقاد قراردادهاي کاريست، با نظارت هاي هوشمندانه اجازه ندهند برخي از شرکت هاي پيمانکاري، با ارائه برگه هاي سفيد و درخواست امضاي اجباري، قراردادهاي کار، در حقوق و مزاياي کارگران و کارمندان تحت پوشش خود اجحاف کنند.
    62940938
    * از مسئولين وزارت بهداشت درخواست مي شود در برابر قاچاق تجهيزات پزشکي واکنش قاطع از خود نشان دهند.
    62630938
    * در منطقه کوچک سراي قائم شهر قطعه زميني متعلق به ناجاست که اگر نسبت به ساخت آن اقدام و اينجا را به صدور گذرنامه اختصاص دهد بررونق و اشتغالزايي اين محل که تا مرکز شهر 10 دقيقه بيشتر راه نيست مي شود. محل فعلي حدود گذرنامه براي پارک خودروها مشکل ايجاد کرده است و چند مرکز اداري در کنار هم باعث مشکلاتي براي مردم شده است.
    صابر- قائم شهر
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21603 به تاريخ 31/1/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 90 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه مديريت منابع در نيروي انتظامي
متن مطالب شماره 20، زمستان 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است