|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/4/26: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 21952
يكشنبه بيست و چهارم تير ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21673 26/4/96 > صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشور116 بسته ترياک در شکم قاچاقچي
    زنجان- ايرنا: فرمانده انتظامي زنجان گفت: 116 بسته موادمخدر از نوع ترياک پس از عمل جراحي از شکم يک فرد قاچاقچي خارج شد.
    سرهنگ مختار شيرمحمدي افزود: اين قاچاقچي 40 ساله به علت احساس ناراحتي در شکم به ناچار به بيمارستان وليعصر(عج) شهر زنجان مراجعه کرد که با توجه به مشکوک بودن ماجرا، موضوع به پليس گزارش و ماموران جهت بررسي به محل اعزام شدند.
    وي اظهار کرد: پس از جراحي شکم اين فرد، مقدار يک کيلو و 100 گرم ترياک که به شکل تخم مرغ بسته بندي و بلعيده شده بود به دست آمد.
    
    
    کشف لوازم آرايشي قاچاق
    زاهدان- خبرنگار کيهان: رئيس پليس آگاهي استان سيستان و بلوچستان از کشف محموله يک ميليارد و 700 ميليون ريالي لوازم آرايشي قاچاق در «زاهدان» خبر داد.
    سرهنگ «ابراهيم ملاشاهي» تصريح کرد: ماموران پس از شناسايي محل دپوي کالاي قاچاق در بازرسي از اين مکان يک دستگاه کاميون حامل بار قاچاق را که قصد خروج از استان را داشت توقيف کردند.
    * وي افزود: در بازرسي از اين خودرو مقادير قابل توجهي لوازم آرايشي به ارزش يک ميليارد و هفتصد ميليون ريال کشف شد.
    
    
    هلاکت يک سوداگر مرگ
    زاهدان- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان ايرانشهر، از درگيري ماموران با قاچاقچيان مسلح، هلاکت يک سوداگر مرگ و کشف 224 کيلو و 400 گرم موادمخدر از نوع ترياک خبر داد.
    سرهنگ «دوستعلي جليليان» تصريح کرد: پس از حضور ماموران در منطقه مورد نظر، قاچاقچيان با مشاهده پليس اقدام به تيراندازي کردند که پس از نيم ساعت درگيري و با توجه به آتش شديد پليس و هلاکت يکي از قاچاقچيان، سوداگران مرگ خودروهاي حامل مواد مخدر را رها کرده و با استفاده از چند دستگاه موتورسيکلت از صحنه درگيري متواري شدند.
    وي اظهار داشت: ماموران پس از پاکسازي منطقه در بازرسي از خودروهاي قاچاقچيان، 224 کيلو و 400 گرم موادمخدر از نوع ترياک که به طرز ماهرانه اي در کف يکي از خودروها جاساز شده بود به همراه دو قبضه سلاح غيرمجاز، 10 تيغه خشاب و يک عدد سينه خشاب و 220 عدد تير جنگي کشف کردند.
    
    
    کشف سوخت قاچاق
    کرج- مهر: فرمانده انتظامي استان البرز از کشف بيش از 30 هزار ليتر سوخت قاچاق خبر داد.
    سرتيپ بخشعلي کامراني صالح ارزش فرآورده هاي نفتي قاچاق مکشوفه که از نوع گازوئيل است را به ارزش 250 ميليون ريال اعلام کرد.
    وي همچنين از کشف مقادير زيادي انواع کالاي قاچاق، شامل مواد غذايي، انواع پوشاک خارجي، سيگار، گوشي تلفن همراه و غيره به ارزش تقريبي 11 ميليارد و 123 ميليون ريال خبر داد.
    کامراني صالح با اشاره به اينکه تعداد هشت متهم دستگير و هفت دستگاه خودرو توقيف شد، گفت: در اين رابطه تعداد دو فقره پرونده بالاي 100 ميليون ريال و دو فقره پرونده بالاي يک ميليون ريال و پنج ميليارد ريال تشکيل شد.
    
    
    کرمان لرزيد
    تهران- ايرنا: زمين لرزه اي به بزرگي 4/4 ريشتر حوالي استان کرمان را لرزاند.
    اين زمين لرزه به بزرگي 4/4 ريشتر شنبه، 24 تير ماه ساعت 15 و 48 دقيقه و 22 ثانيه در عمق 8 کيلومتري زمين رخ داد.
    همچنين فاصله اين زمين لرزه، 5 کيلومتري جبالبارز، 32 کيلومتري جيرفت، 50 کيلومتري بم، کرمان گزارش شده است.
    
    
    دستگيري کلاهبردار
    زاهدان- مهر فرمانده انتظامي شهرستان زاهدان از دستگيري کلاهبردار 40 ميليارد ريالي در اين شهرستان خبر داد.
    سرهنگ علي عارف نژاد اظهار داشت: در پي کسب خبري مبني بر اينکه فردي که ساکن تهران بوده با ورود به شهر زاهدان با استفاده از يک برگ چک جعلي قصد کلاهبرداري ميلياردي را دارد شخص موردنظر توسط ماموران شناسايي و جلوي يکي از بانک هاي سطح شهر قبل از ورود به بانک دستگير و پس از بررسي مدارک هويتي وي مشخص شد متهم جهت اجراي نقشه خود اقدام به تغيير چهره خود کرده است.
    وي ادامه داد: پس از بازرسي بدني از متهم يک برگ چک به مبلغ 40 ميليارد ريال کشف و با بررسي هاي تخصصي صورت گرفته مشخص شد چک موردنظر در يکي از شعبه هاي بانکي شهرستان شوشتر به صورت جعلي صادر و متهم براي کلاهبرداري و وصول چک به شهرستان زاهدان عزيمت کرده است.
    
    
    دستگيري رمال
    اصفهان- مهر: معاون اجتماعي فرمانده انتظامي اصفهان گفت: به دنبال شکايات تعدادي از شهروندان، رمالي با 185 ميليون تومان کلاهبرداري توسط کارآگاهان پليس آگاهي دستگير و به مراجع قضايي تحويل شد.
    سرهنگ جهانگير کريمي اظهار داشت: اين فرد مدعي درمان بيماران و گشايش بخت جوانان بوده است و در هر بار ويزيت اين افراد مبالغ زيادي از آنها دريافت مي کرد.
    وي افزود: رمالي و فالگيري جرم بوده و از اين رو اين فرد مجرم شناخته مي شود.
    
    
    2 کشته در سقوط لودر
    بندرعباس- ايرنا: بخشدار بخش گوهران شهرستان بشاگرد گفت: يک دستگاه لودر در مسير روستاي شهورخ اين شهرستان به دره سقوط کرد که در اين حادثه 2 نفر جان خود را از دست دادند.
    يوسف حسيني افزود: اين لودر متعلق به بخش خصوصي بود که براي بازگشايي مسير برق رساني و حفر چاله هاي تيرهاي برق روستاي شهورخ مشغول به کار بود که به علت کوهستاني بودن منطقه، نامناسب بودن مسير و تسلط نداشتن راننده به دره سقوط کرد.
    وي بيان داشت: در اين حادثه پيمانکار و راننده لودر به نام هاي اسماعيل قرباني و اسماعيل فضل آبادي جان باختند.
    
    
    حادثه رانندگي 3 قرباني گرفت
    سنندج- ايرنا: رئيس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامياران گفت: برخورد 2 دستگاه پژو 405 و پارس در جاده کامياران- سنندج به مرگ سه تن و زخمي شدن يک تن منجر شد.
    کيوان فرهمندي افزود: با توجه به اينکه براثر اين حادثه سه نفر در دم جان باختند پس از انجام اقدامات لازم توسط اورژانس 115 به بيمارستان سيناي کامياران منتقل شدند.
    
    
    مرگ در استخر کشاورزي
    قم- مهر: معاون مرکز فوريت هاي پزشکي قم گفت: 2 کودک هفت و 11 ساله افغاني براثر غرق شدن در يکي از استخرهاي باغ کشاورزي بخش کهک قم جان باختند.
    مهدي فراهاني اضافه کرد: پرسنل تلاش زيادي براي احياي آنها انجام دادند که بي نتيجه ماند.
    
    
    واژگوني خودرو 3 کشته داشت
    اهواز- ايرنا: رئيس پليس راه خوزستان گفت: واژگوني يک دستگاه پژو پارس در آزادراه خليج فارس خوزستان و برخورد يک دستگاه پرايد با 2 عابر پياده در همان نقطه سه کشته برجاي گذاشت.
    سرهنگ رضا دولتشاهي اظهار کرد: اين حادثه در کيلومتر 40 آزادراه خليج فارس (اهواز- بندر امام) به وقوع پيوست و يک دستگاه پژو پارس براثر خواب آلودگي و خستگي راننده واژگون شد و راننده آن جان باخت.
    وي افزود: بلافاصله زن و شوهري در خودروي ديگري براي کمک رساني به راننده پژو پارس در مسير توقف و پياده شده که در همان لحظه پس از عبور از عرض جاده، به خاطر توجه نکردن به جلوي راننده پرايد با آنها برخورد کرده و هر 2 نفر در دم جان باختند.
    حوادث کوتاه از کشور
    


 روزنامه كيهان، شماره 21673 به تاريخ 26/4/96، صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 28 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه مطالعات روانشناسي باليني
متن مطالب شماره 29، زمستان 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است