|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/4/26: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 21913
چهارشنبه دوم خرداد ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21673 26/4/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    * سيل ناهنجاري هاي اخلاقي و ضد فرهنگ در جامعه بيداد مي کند اما مسئولان اجرايي کشور حتي در نگاه به اين مسائل به فکر کرسي قدرت و حفظ منافع فردي و حزبي خودشان هستند. خداوند به اين جامعه اي که مسئولانش دل نمي سوزانند رحم بکند!
    80030917
    * براي توجه دادن به دولتمردان بي تفاوت در مسائل فرهنگي کشور و بعضاً تشويق کننده ديگران به کارهاي عبث بنويسيد مطابق آيه 85 سوره نساء در قرآن سهمي از امور بد در جامعه براي آنان خواهد بود. چرا که قدرت جلوگيري داشتند و نکردند. خسارتي بزرگتر از اين وجود ندارد که مسئولي آخرت خودش را قرباني دنياي افراد بوالهوس بکند.
    احمدزاده
    * خيلي از کشورها با شرط و شروط زياد معاهده آب و هوايي پاريس را امضاء کرده اند يعني نشان داده اند صاحب تدبير هستند. ولي مسئولان ايراني بدون هيچ شرطي زيربار اين تعهد بين المللي رفته اند و هيچ امتيازي هم نگرفته اند. متاسفانه بايد گفت وادادگي اين دولت فقط در هسته اي نيست و ماجرا ادامه دارد.
    عربي
    * آقاي روحاني! وزير نفت شما چه طور در طي اين 4 دهه از عمر انقلاب اسلامي، متوجه نشده که انگليس و فرانسه چه قدر خبيث و استعمارگرند! شايد هم آقاي زنگنه از انقلاب تعبير متفاوتي دارند!
    0400021
    * از دستاوردهاي برجام بازداشت دکتر دهنوي بود! آقاي روحاني بايد پاسخگو باشد که چرا تاکنون دستاوردهاي ترسيم شده برجام نتيجه اي عکس را به همراه داشته است و خصومت با ايرانيان در خارج از کشور شدت بيشتري گرفته است؟!
    4176021
    * اي کاش به جاي ميوه گلابي که برجام داد، پياز مي داد که قيمت آن از موز و ميوه هاي ديگر بالاتر نمي رفت. مردم هم راضي تر بودند!
    عسگر
    * حقيقت و واقعيت را کيهان مي گويد و دولت از ابراز اين حقايق خشمگين مي شود و نسبت به آن هي مدام به جدول مي زند. منطق و حرف کيهان مردمي است اما دولت تحت تاثير اشرافي گري و نفوذ است.
    33190935
    * از مسئولين امر درخواست مي شود واقعاً اگر قصد خدمت به کشور و ملت را دارند، در پي مقابله با اشرافيت متکبر و سيري ناپذير، حقوق هاي نجومي حرام و قاچاقچيان دولتي باشند.
    جلالي- مشهد مقدس
    * درود و سلام خداوند بر کيهان که در مبارزه با استبدادطلبي کدخداپرستان، خط شکن و در خط مقدم است.
    14590913
    * تصويب ايجاد کانال ارتباطي شيطان بزرگ با تهران براي جلوگيري از برخورد نظامي در خليج فارس با ايران، بعد از تصويب «مادر تحريم ها» در سناي آمريکا و قرار گرفتن سپاه در ليست گروههاي تروريستي چه معني و مفهومي دارد؟!
    94190912
    * عضو هيئت رئيسه مجلس گفت: اگر دولت برنامه ششم را اجرا نکند از رئيس جمهور در مجلس سوال خواهيم پرسيد. اما سوال مردم از مجلس اين است که مگر طرح 3 فوريتي قرارداد با توتال به مجلس ارائه نشد؟ نتيجه اش در مجلس چه شد؟ در حادثه قطار سمنان، از وزير راه مگر پرسش نشد؟ نتيجه چه شد و... اگر در آينده سوالي از هر وزير يا رئيس دولت در مجلس پرسيده شود، آيا قرار است نتيجه اي همانند قبل داشته باشد؟
    2837011
    * طبق اعتراف آقاي ظريف آمريکايي ها برجام را پي در پي نقض مي کنند ولي از آنجا که آقايان نمي خواهند شکست دولت را در برجام بپذيرند با ابهام گويي و مواضع متناقض زمان را به ضرر کشور سپري مي کنند و در عين حال خود را قهرمان جلوه مي دهند.
    2138-0917
    * بر فرض هم که آقاي ظريف و همکارانش در وزارت خارجه ديپلمات هاي درس خوانده باشند ولي اين کافي نيست در مقابل زورگويي مثل آمريکا بايد مانند قهرمانان دفاع مقدس يعني شهيد همت ها و شهيد متوسليان ها ايستاد و حق ايران را گرفت.
    ب-ن
    * برجام2 ساله شد اميدوارم دستاوردهايي که دولت از آن نام مي برد را به مردم هم نشان دهد تا مشخص شود اين آفتاب تابان به کجا تابيده که بر سفره و معيشت مردم که تنها بهانه پذيرش برجام بود، تاثير مثبت نداشته است.
    7705021
    * آقاي ظريف گفت: آمريکا نمي گذارد ما به منافع برجام برسيم، اين اعتراف آقاي ظريف به ياد همه مي آورد که کيهان از همان ابتدا نسبت به بدعهدي طرف مقابل ابراز نگراني مي کرد ولي مورد بدترين توهين هاي همين آقايان قرار گرفت.
    1149091‍2
    * هنوز بوي مشمئز کننده قرارداد سراسر خيانت آميز کرسنت مردم را آزار مي دهد که شاهد عقد قرارداد خسارت بار ديگري از سوي دولت با شرکت فاسد و فرانسوي توتال هستيم. چرا بايد به قلب توان هسته اي کشور بتن ريخته شود و در مقابل ايران به بازار غارتگري آمريکا و اروپا تبديل گردد.
    05630915
    * موضوع کم آبي در استان سيستان و بلوچستان با کشور همسايه مان مرتبط است. از دستگاه ديپلماسي دولت تقاضامندم که از سفرهاي اروپايي خود بکاهد و موضوع نبود آب در استان خشک سيستان و بلوچستان را از طريق ديپلماسي مورد رسيدگي جدي قرار دهد.
    06190902
    * وقتي مسجد عظيم شهيد نواب صفوي در بزرگراه نيايش(شهرک فجر) احداث شد آقاي دهقان سرپرست بنياد شهيد وقت و وزير دفاع فعلي در روز افتتاح گفت: ما مي خواهيم اين مکان به يک قطب فرهنگي تبديل شود. مثل مسجد اميرالمومنين(ع) در دانشگاه امام صادق(ع) و مسجد بلال صدا و سيما! ولي با گذشت زمان، متاسفانه طبقه زيرين مسجد تبديل به تالار بزرگ کردستان شد و با اجاره آن توسط مسئولين بنياد به جاي تبديل به قطب فرهنگي، به محلي ضد فرهنگي مبدل گرديد. به گونه اي که هنگام اقامه نماز مغرب و عشا، مومنين در سجده، گاهي بر اثر امواج مبتذل منتشر شده طبقه زيرين، فراموش مي کنند که به چه کاري مشغول بوده اند! و در حال حاضر مسجد به يک واحد آپارتمان تبديل شده است که عبور و مرور طبقات ديگر از مسجد جدا شده و در هنگام بارندگي، مومنين از وحشت ريزش سقف و چکه هاي آب باران و برف، مضطربند. از مسئولين درخواست رسيدگي دارم.
    يک جانباز جنگ تحميلي
    * آقاي روحاني چه لزومي دارد که براي آموزش، محيط زيست، حقوق بشر و... ما به غربي ها تعهد بدهيم؟ ايران اسلامي صاحب فرهنگ و تمدن غني است! چرا با اين سابقه بايد زير پرچم تعهداتي قرار بگيريم که ديکته شده غرب است؟
    5111021
    * هر بار که به منطقه گردشگري خرم آباد لرستان سفر مي کنم با منظره تصرف جديد يکي از اراضي ملي توسط عده اي سودجو مواجه شده و سخت ناراحت مي شوم. آيا راه نجاتي وجود ندارد؟
    18000916
    * بوستان نيکو در شهرک مسعوديه خيابان مظاهر به جاي اينکه محل امن براي تفريح و استراحت خانواده ها باشد به محل تجمع افراد جوان قاچاقچي مواد مخدر و معتاد تبديل شده است. خدا شاهد است شب هنگام امنيت نداريم و نگران آينده فرزندان خود هستيم.
    ممقاني
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21673 به تاريخ 26/4/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 56 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
پژوهش نامه اسلامي زنان و خانواده
متن مطالب شماره 9 (پياپي 502)، پاييز و زمستان 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است