|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/7/20: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22008
دوشنبه دوم مهر ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21744 20/7/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    * راه موفقيت در برابر شيطان براساس آموزه هاي ديني، رويگرداني از اوست نه التماس به او! اگر امروز بعد از 4 سال تازه متوجه شده ايد که مذاکره با شيطان از ابتدا اشتباه بود پس چرا باز هم مردم را از اين قدرت پوشالي مي ترسانيد که به او امتياز بدهيد؟ مومن از يک سوراخ چند بار گزيده مي شود؟!
    90050913
    * کار برجام برآمده از کدخدا دانستن آمريکا و اعلام خالي بودن خزانه و افزايش فشارها و تحريم ها به جايي کشيده شده که بعد از واگذاري همه امتيازهاي نقد بايد منتظر بمانيم و ببينيم ترامپ رئيس جمهور آمريکا يعني دشمن قسم خورده ما چه موضعي خواهد گرفت!
    21380917 و 31040912
    * تاريخ معاصر نشان داده هر وقت دولتمردان ما عقب نشيني کرده اند نه تنها سايه جنگ از سر کشور دور نشده بلکه بيشتر هم شده است. دولت اصلاحات به رغم سازش و انفعالي که از خود مقابل آمريکا نشان داد آمريکايي ها ايران را محور شرارت خواندند. سوال اين است که تا کي بايد آزموده را آزمود و متحمل خسارت شد.
    64060912
    * کاسبان برجام! چرا عاقل کند کاري که باز آرد پشيماني! چرا به نصايح نخبه هاي سياسي و عقلاي جامعه توجه نکرديد؟ نصيحتتان کردند، نهيبتان زدند، آنها را مسخره کرديد.
    نيک بين
    * در توصيف دستاوردهاي برجام همين بس که جاسوس دوتابعيتي تکيه گاه اصلي تيم مذاکره کننده هسته اي براي رفع تحريم هاي بانکي بوده و توانسته کار خودش را پيش ببرد. تو خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل.
    64260913
    * دولتمردان قبل از برجام حل تمام مشکلات را به تحريم ها و مذاکرات گره زده بودند در حين توافق مي گفتند به فتح الفتوح دست يافته اند و آن را با دادن مدال و نشان به مذاکره کنندگان و آن آقاي جاسوس به مردم نشان دادند ولي پس از 2 سال از پسابرجام متوجه دوگانگي داده ها و ستانده ها شده اند! فکرشان هر چه باشد، برجام يک مرده اي است که بوي تعفن آن بلند شده است و بايد در دفن او عجله کرد.
    17130915
    * وقتي برادر مسئولان عالي قوه مجريه بيت المال را چنين تاراج مي کنند ديگر چه توقعي مي توان از ديگران داشت؟ و چگونه گفته آقاي سخنگو در تاريخ 7/18 را بپذيريم که اظهار مي دارد رئيس جمهور بسيار نسبت به فساد حساسند؟!
    95900914
    * رئيس جمهور به جاي حمله به دستگاه قضايي، کمي اطرافيان خود را بررسي نمايد که به چه کاري مشغولند. آن برادر چه مي کند با بيت المال؟ اعطاي مدال شجاعت به جاسوس توسط چه کساني زمينه سازي شد؟! مهدي جهانگيري ها به چه کاري مشغولند؟
    88530912
    * علي(ع) در برخورد با برادرش عقيل آهن گداخته به دست او نزديک مي کند ولي امروز برادر يک مفسد اقتصادي، پشت تريبون نظام، با حمله به عدالت فرياد حمايت از مفسد سر مي دهند! اين است دولت اعتدال!
    قاجار دوّلو
    * وقتي رئيس جمهور نيروهاي انقلابي و به خصوص قوه قضائيه را مورد هجمه قرار مي دهد آن هم در جمع دانشجويي، ديگر چه توقعي مي توان از دشمنان تابلودار نظام داشت که رئيس محترم دستگاه قضا را آماج حملات تبليغاتي نسازند؟!
    بابائي
    * وقتي شبکه هاي معاند و دشمنان داخلي و خارجي، هجمه هاي سنگيني را متوجه دستگاه قضايي مي کنند يعني جهت گيري اين قوه درست بوده و چوب در لانه زنبورها کرده که دشمنان چنين عصباني اند که حتي حاضرند با توسل به دروغ هاي شاخدار، اعتبار خود را هم زير سوال ببرند. به رئيس قوه قضائيه و مسئولان آن دستگاه محترم خسته نباشيد مي گويم.
    26130912
    * با پشتکار قوه قضائيه در برخورد با فساد ديگر مشخص شد که کاسبان برجام از چه طيفي اند و سر نخ تمام شکل گيري تخلفات به آنان ختم مي شود که با هدف ديگري مدعي مبارزه با فساد بودند!
    2811021
    * آقاي سخنگو! اگر بودجه نيست آيه و قسم لازم نيست با صداقت با مردم سخن بگوييد ما ملت رمضانيم. ولي اگر واقعاً خزانه خالي است چطور حقوق نجومي بگيران سر وقت واريز مي شود ولي از حقوق چندرغاز کارگر و کشاورز خبري نيست؟! اگر نيست بايد براي همه نباشد نه اينکه ويژه خواران را مستثني کنيد. حقوق هاي نجومي را قطع کنيد تا بتوانيد پول يک سال زحمت گندمکاران و ماه ها تلاش کارگران را بدهيد.
    79770912 و 33050912
    * يک توليدکننده هستم که به علت رکود و واردات بي رويه از چين و... ورشکسته شدم و حال بانک هاي [...] و [...] منزل مسکوني ثمره زندگي 45 سال کار و تلاشم را مي خواهند تصاحب نمايند. آن وقت برخي افراد 14 بار وام هاي کلان بدون بازپرداخت مي گيرند؟! اين است دولت اعتدال ما؟! يک سال است دوندگي مي کنم که به من مهلت دهيد تا بتوانم اقساطم را بدهم کسي پاسخ مثبت نمي دهد.
    80680912
    * تا زماني که برادرهاي مسئولان در شرکت هاي اقماري دولت به ثروت اندوزي مشغول هستند وضعيت کشور و ملت همين خواهد بود که شاهدش هستيم. هر روز بدتر مي شود که بهتر نمي شود.
    33520936
    * برخي ها از عاشورا درس مذاکره را ياد گرفتند ولي نمي دانم با اين همه توان در تفسير به راي، چرا از آهن گداخته و دستان عقيل، درس نمي گيرند!
    18520937
    * نتيجه اين کار تشويش اذهاني که آقاي رئيس جمهور کليد زده و هر از چند گاه به آن دامن مي زند اين است که مردم ناراحت و ضدانقلاب و دشمنان خوشحال مي شوند. عقل حکم مي کند که به اين قضايا پايان داده شود و مقامات مسئول به فکر منافع ملي کشور باشند.
    02200935
    * رسانه هاي آلماني در فضاسازي که انجام داده اند طوري وانمود مي کنند که هدف اصلي آمريکا براي جنگ کره شمالي نيست و ايران اولين هدف واکنش نظامي آمريکا خواهد بود! تحليل گران دليل اين بلوف هاي آمريکا و تبليغات اروپايي ها را عقب نشيني هاي اخير ديپلمات هاي ما مي دانند و نمايش قدرت موشکي کره شمالي را عامل بازدارنده تهديدات ارزيابي مي کنند!
    مهاجري- مقيم آلمان
    * چند ماهي است که در آموزش و پرورش به بهانه هاي مختلف بخشي از حقوق ما فرهنگيان را کسر و بعد از مدتي مجددا به حساب برمي گردانند. از دستگاه هاي مسئول تقاضا داريم نظارت دقيق داشته باشند فساد جديدي صورت نگيرد.
    09290914
    * در پي وعده هاي دولت با هزينه 3 ميليون و 600 هزار تومان در طرح تربيت و آموزش بهياري شرکت کردم. قرار بود بعد از يک سال آموزش و پايان دوره ما را جذب بيمارستان هاي دولتي بکنند ولي به رغم گذشت دو سال هنوز بيکار هستم. بيشتر ناراحتي بنده به خاطر هدر رفتن چند سال از عمر و جواني و هزينه سنگين دوره مي باشد.
    66230918
    * سپرده گذاران مالباخته موسسه مالي- اعتباري و منحله آرمان چگونه بايد به پول خود برسند؟ چرا بين آنان با سپرده گذاران موسسه مالي- اعتباري کاسپين که هر دو سرنوشت مشترکي پيدا کرده اند تبعيض روا داشته مي شود.
    38190916
    * وزير نفت به قولي که براي آزمون استخدامي داده عمل نمي کند. متاسفانه خلف وعده در اين دولت عموميت پيدا کرده است و دولتمردان گويا آن را يک هنر مديريتي مي دانند!
    84380916
    * شوهرم بيمار و از کارافتاده است. در حال حاضر تحت پوشش بهزيستي هستيم براي مسکن مهر مبلغ 20 ميليون تومان پول خواسته اند از کجا بياورم؟ آيا مسئولان و افراد نيکوکار کمکم مي کنند؟
    30770910
    * وزارت راه و مسکن بايد به ترميم مسيرهاي بين شهري شازند در استان مرکزي توجه ويژه اي بکند. وضعيت اين مسيرها به دليل آسفالت کهنه و شکاف هاي عميق خصوصا با فرا رسيدن فصل سرما بسيار خطرناک و موجب سوانح جاده اي و حوادث تلخ جاني براي شهروندان مي شود. علي رغم پيگيري چند ساله اهالي شهر هنوز اقدامي صورت نگرفته است!
    38670903
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21744 به تاريخ 20/7/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 44 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله پرستار و پزشك در رزم
متن مطالب شماره 18 (پياپي 40)، بهار 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است