|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/8/23: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22053
دو شنبه 28 آبان 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21769 23/8/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    * عربستان سعودي قلدري مي کند و منطقه را به آشوب مي کشاند و ايران را تهديد نظامي مي کند آن وقت به جاي پاسخ دادن به اين همه خصومت روشنگري در داخل خود را هم نقض مصالح ملي مي دانند؟ مگر اين نيست که بايد در برابر ظلم و زورگويي ايستاد پس چرا عکس آن در ايران دارد رخ مي دهد.
    8406021
    * نشريات زنجيره اي که مرتبا دروغ مي نويسند و دشمنان مردم را بزک مي کنند آزادانه شلتاق مي کنند اما کيهان که حامي مظلومين و پيرو خط ولايت است فقط به خاطر يک نقل قول توقيف مي شود! خداوکيلي کدام يک از اين دو نقض مصالح ملي بوده و هست؟
    7601021 و 75420916
    * از اقدام نسنجيده و غيرحرفه اي دولت در مورد توقيف 2 روزه کيهان تشکر مي کنم. زيرا مردم دانستند که اقدام بر عليه کيهان غيرقانوني و از روي انتقامجويي برخي افراد شکل گرفته است. مسئله اصلي تيتر کيهان نبود موضوع بازمي گردد به مردمي که درد دلشان در کيهان بيان مي شود.
    0442024
    * قبل تر به افشاگري هاي کيهان واکنش نشان مي دادند و به نوعي با کلمات ناپسند پاسخ مي دادند اما اين عقده يک باره به عنوان مصالح ملي بروز پيدا کرد و تنها کاري که توانستند بکنند توقيف 2 روزه روزنامه بود حالا از اين به بعد چه خواهند کرد؟
    شاهپوري
    * از کيهان تقاضا دارم مسير انقلابي اش را ادامه دهد و همچنان ما محرومان را حمايت کند.
    بهادري
    * در اين 4 سال مصالح ملي بارها هدف مستقيم تهاجم قرار گرفت به گونه اي که حتي زندگي و معيشت مردم را تحت تاثير قرار داد اما يک بار هم با خاطيان برخورد نشد حال چگونه نقل قول کيهان از فرماندهان ارتش يمن محکوم مي شود؟!
    علي برزگر
    * کاش حساسيتي را که به انتشار خبر هشدار يمني ها در روزنامه کيهان به خرج دادند به متن برجام، قراردادهاي نفتي و... داشتند که هر کدام ضربه غيرقابل جبراني به مصالح امنيت ملي وارد آوردند. از آقاي نوبخت تقاضا دارم نسبت به نشريات زنجيره اي و مطالبشان کمي دقت کنند. خواهند ديد که آنها چه بسيار مطالب خلاف امنيت ملي چاپ مي کنند.
    2811021
    * روزنامه آرمان نوشته بهتر است با آغاز مذاکرات موشکي خطر جنگ را از سر بگذرانيم! ظاهرا مصالح امنيت ملي حکم نمي کند که اين روزنامه را توقيف کنند! مدت ها است که همه مردم ايران حس کرده اند اين توان موشکي و نظامي ايران اسلامي است که گزينه نظامي دشمنان را به زير ميز برده است. آيا اين مطلب در روزنامه آرمان گرا دادن به دشمنان نيست و آيا مقدمه چيني براي مکمل برجام و همان طرح شوم دشمنان نيست؟ شوراي امنيت ملي کجا سير مي کند؟
    01760938
    * رئيس جمهور فرانسه که به طور مکرر مواضع ضد ايراني را تکرار مي کند چرا مورد توجه و تمجيد نشريات مدعي اصلاح طلبي است و در مورد مطالب کاملا هماهنگ با دشمنان که زنجيره اي ها چاپ مي کنند چرا قانون ناديده گرفته مي شود؟
    73830912
    * مگر همين اروپايي ها نبودند که در جريان دادگاه ميکونوس و اتهامات واهي به مرحوم هاشمي رفسنجاني رئيس جمهور وقت سفيران خود را از ايران فراخواندند؟ حالا چرا براي برخي از داخلي ها عزيز هستند؟! خط و ربط اين عده با دشمنان ايران بايد روشن شود.
    نظري
    * آل سعود به دروغ ادعا کرده اند که موشکي که يمني ها با آن فرودگاه رياض را هدف قرار داده اند ايراني بوده است. اما نگفته اند که در طول هشت سال جنگ تحميلي خودشان به صورتي علني به صدام جنايتکار کمک نظامي کردند تا مناطق مسکوني و غيرنظاميان بي دفاع ايراني بدون وقفه زير آتش باشند و اين قدر انسان هاي شريف که به شهادت برسند و آن همه ثروت ملي ايرانيان تخريب شود. اگر امروز ايران در برابر اين رجزخواني در عين حال وحشت زده آل سعود کوتاه بيايد در آينده حسرت چنين روزهايي را خواهد خورد.
    24000916
    * هدف قرار گرفتن رياض قشنگ ترين خبري بود که بعد از مدت ها شنيدم. حتي از فتح موصل هم زيباتر بود.
    00490911
    * آل سعود در تدارک نابودي خود است، بازداشت شاهزادگان سعودي، مداخله در امور کشورها، فتنه انگيزي در منطقه، عربده کشي با سلاح هاي آمريکايي و غربي و... همه مقدمه هايي براي سرنگوني آل سقوط است. سرشاخ شدن اين خانواده منحط مولود انگليس و دست نشانده کنوني آمريکا با سرزمين شيران مي تواند پايان عمر اين رژيم جنايتکار باشد.
    مينويي
    * چرا کسي از مسئولان نمي گويد ثمرات برجام چيست که هنوز بويي از آن به مشام مردم نرسيده است و تا کي قرار است مردم شنونده توهمات برجامي برخي از مسئولان به جاي شغل و معيشت مناسب باشند؟
    دکتر کاردان
    * در طول مذاکرات برجامي، صدا و سيما مناظراتي را با موافقان و مخالفان برجام برگزار مي کرد که برنامه هاي خوبي بود. يکي از ادله موافقان برجام اين بود که اگر شيطان بزرگ دست از پا خطا کند نسبت به برجام، ما مي توانيم در مجامع عمومي به دادگاه هاي بين المللي شکايت کنيم! حال که آمريکايي ها برجام را نقض کرده اند چرا از حضرات سينه چاک برجام خبري نيست؟
    48620912
    * در دولت قبل دولت جلسه اي با شوراي شهر و يا شهرداري نداشت حال چه شده که اشتياق تشکيل جلسات دولت با شورا و شهرداري اين چنين افزايش يافته است؟ چرا در مسائل مردم اولويت با جناح بازي است؟
    7709021
    * خانم[...] شهردار يکي از مناطق تهران دو مسئوليت مشاور شهردار منطقه و نيز رئيس امور سرمايه گذاري و مشارکت مردمي را به پسر خود داده است. عرض بنده به اين خانم محترم اين است آيا بهتر نبود که فرض مي کرديد ديگر جوانان تحصيلکرده اين آب و خاک هم حق و توانايي چنين مسئوليت هايي را دارند و حداقل يکي از اين دو مسئوليت را به يکي از آنان مي داديد؟
    حسين بهبودي
    * من يک جوان 24 ساله کشاورز لاهيجاني و اهل روستاي چي چي ني کوتي هستم پنج ماه از فصل برداشت چاي مي گذرد ولي هنوز مطالبات چايکاران پرداخت نشده است وزيران و مسئولان محترمي که ماهانه تا 20 ميليون تومان حقوق مي گيرند براي يک ماه خودشان را جاي ما بگذارند. چگونه مي توانند شکم زن و بچه شان را سير کنند؟
    صابر سيار
    * با گذشت 6 هفته از آغاز سال تحصيلي چرا از سرانه مدارس هيچ خبري نيست؟ چرا سرانه مدارس بايد از اولياي دانش آموزان تهيه شود؟ مگر مدارس دولتي نيستند؟!
    97890915
    * لطفاً درباره محصولات شوينده خارجي که توليد داخلي را با مشکل مواجه کرده است و کيهان در صفحه 4 روزنامه 15 آبان خبر آن را داده بود، اطلاع رساني شود تا ما از آن محصولات خارجي نخريم.
    80030917
    * چرا به حال هزاران نفر که سرمايه شان را در خريد سهام پتروشيمي گرگان از دست دادند فکري نمي کنند؟ بيش از 12 سال قبل اين سهام را به مردم فروختند و کلنگي براي افتتاح عمليات ساخت زدند ولي تاکنون آجر روي آجر نگذاشته اند. اکنون فقط يک زمين خالي مانده و پول هاي آن هزاران نفر. آن سهام را هم دلالان حتي به نصف قيمت 12 سال قبل نمي خرند.
    59470912
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21769 به تاريخ 23/8/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 55 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه علوم پيراپزشكي
شماره 3 (پياپي 903)
 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است