|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد96/8/23: خبر بنگاه ها
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4452
شنبه 28 مهر 1397خدمات سايت
 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4193 23/8/96 > صفحه 13 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبر بنگاه هاتداوم ارائه خدمات بانك تجارت در مناطق زلزله زده
    گروه بنگاه ها: ارائه خدمات بانکي به مشتريان بانک تجارت در مناطق زلزله زده غرب کشور بدون وقفه ادامه داشته و اطلاعات حساب و اسناد مشتريان کاملا محفوظ است.
    به گزارش روابط عمومي بانک تجارت، ابراهيم کاظم پور سخنگوي اين بانک ضمن تسليت به خانواده جانباختگان زلزله در استان هاي غربي کشور از ارائه خدمات بانکي به مشتريان در شعب اين بانک مطابق روال عادي خبر داد و گفت: در پي وقوع زلزله در استان کرمانشاه، شعبه سر پل ذهاب اين بانک دچار خسارت شده ليکن اطلاعات حساب و اسناد مشتريان شعبه در محلي امن نگهداري مي شود. اين در حالي است که ارائه هر گونه خدمات بانکي به مشتريان به صورت يکپارچه در هر يک از شعب بانک تجارت در شهرها و استان هاي همجوار بدون هيچ مشکل و وقفه اي قابل ارائه است. سخنگوي بانک تجارت خاطرنشان کرد: عمليات بازسازي و تعمير شعبه سر پل ذهاب از اولين ساعات کاري روز دوشنبه ۲۲ آبان در دستور کار قرار گرفته و به زودي سرويس دهي به مشتريان اين شعب طبق روال قبل انجام خواهد شد.
    
    
    رشد ٦٢٠ درصدي فروش املاك مازاد بانك صادرات
    گروه بنگاه ها: بانک صادرات ايران در راستاي عمل به تکاليف قانون رفع موانع توليد رقابت پذير، طي ٦ ماه ابتداي سال جاري ٢٤٩ رقبه از املاک مازاد خود را به ارزش ٢٣٦٧ ميليارد ريال به فروش رساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش بيش از ٦٠٠ درصد رشد داشته است.
    اين در حالي است که طي نيمه اول سال ٩٥ اين بانک موفق به فروش ٦٢ رقبه ملک مازاد به ارزش ٣٨٠ ميليارد ريال شده بود. به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در همگرايي با سياست هاي دولت دوازدهم، برنامه فروش املاک مازاد خود را به طور جدي پيگيري کرده به نحوي که در اجراي بندهاي ١٦ و ١٧ قانون رفع موانع توليد رقابت پذير و ارتقاي نظام مالي کشور مصوب سال ١٣٩٤، موفق شد تا در نيمه اول سال ٩٥ با فروش ٦٢ رقبه ملک به ارزش ٣٨٠ ميليارد ريال و در نيمه دوم با فروش ٨٥ رقبه ملک بالغ بر ٤٩٠ ميليارد ريال (در مجموع ١٤٧ رقبه ملک به ارزش ٨٧٠ ميليارد ريال) بخشي از املاک مازاد خود را به فروش برساند.
    بنابراين گزارش، طي نيمه اول سال ٩٦ در پي تدوين استراتژي هاي فروش، طبقه بندي املاک مازاد و تهيه نرم افزار جامع، اهداف جديدي در روند برگزاري مزايده هاي فروش در دستور کار قرار گرفت و بر اين اساس ضمن برگزاري ٧٣ مزايده، فروش ٢٤٩ رقبه ملک به ارزشي بالغ بر ٢٣٦٧ ميليارد ريال به انجام رسيد که از نظر ريالي نسبت به مدت مشابه در سال ٩٥ بيش از ٦ برابر رشد داشته است. همچنين فروش املاک مازاد ياد شده در ٦ ماه ابتداي سال ٩٦ از نظر تعداد نسبت به کل سال ٩٥، قريب به ١٧٠ درصد افزايش داشته است. بر اين اساس بانک صادرات ايران طي ١٨ ماه منتهي به پايان شهريور ماه سال جاري ٣٩٦ رقبه از املاک مازاد خود به ارزش ٣٢٣٧ ميليارد ريال را در سراسر کشور به فروش رسانده و در راستاي عمل به قانون مذکور، موفقيت قابل توجهي کسب کرده است. بنا براين گزارش برنامه ريزي براي تحقق ١٠٠ درصدي اهداف تکليفي بانک به موجب اين قانون براي ادامه سال ٩٦ و سال ٩٧ با جديت دنبال مي شود.
    
    
    شعبه بهبهان بانک پارسيان گشايش يافت
    گروه بنگاه ها: سيصد و نوزدهمين شعبه بانک پارسيان با حضور فرماندار بهبهان، مشاور عالي استاندار و دکتر پرويزيان، مديرعامل بانک پارسيان و جمعي از کسبه و تجار محل در شهرستان بهبهان گشايش يافت.
    به گزارش روابط عمومي بانک پارسيان فرماندار بهبهان در آيين گشايش اين شعبه، با نام بردن از بانک پارسيان در زمره بانک هاي پيشرو و بزرگ، در حمايت از طرح هاي عمراني و توسعه اي کشور، تصريح کرد: بانک پارسيان نقش مهمي در ساخت و راه اندازي پالايشگاه گاز بيدبلند۲ شهرستان بهبهان داشته و به اين ترتيب موجب رونق اشتغال زايي و توليد اين شهرستان شده است. مديرعامل بانک پارسيان نيز در مراسم گشايش اين شعبه، با تاکيد بر سياست هاي اجرايي «اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال» خاطرنشان کرد: توسعه اشتغال و کسب و کار در اولويت برنامه هاي بانک پارسيان قرار داشته و برنامه ريزي هاي امسال اين بانک براساس سياست هاي ابلاغي مقام معظم رهبري در مورد اقتصاد مقاومتي تدوين شده است. مديرعامل بانک پارسيان در بخش ديگري از سخنانش به همراهي و مشارکت بانک در طرح هاي توسعه اي منطقه، مانند طرح بزرگ آبرساني به شهرهاي خوزستان و طرح فولاي جهان آرا در خرمشهر اشاره کرد. مديرعامل بانک پارسيان و هيات همراه گاز بيدبلند۲ در ادامه سفر به بهبهان، به همراه مشاور عالي استاندار و ديگر مديران بانک پارسيان، از پالايشگاه گاز بيدبلند۲ بازديد کردند و از نزديک در جريان پيشرفت فيزيکي، تامين اعتبارات مورد نياز از سوي بانک پارسيان و مسائل مطرح در پالايشگاه قرار گرفتند.
    
    
    رشد ۴۲ درصدي تعداد کارت هاي اعتباري بانک اقتصادنوين
    گروه بنگاه ها: تعداد کاربران خدمات بانکداري الکترونيک بانک اقتصادنوين در مهرماه سال جاري با رشد قابل توجهي همراه بوده است که در اين بين، تعداد کارت هاي اعتباري صادره از اين بانک نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد ۴۲ درصدي را نشان مي دهد.
    به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به منظور افزايش توان خريد و رضايتمندي مشتريان، صدور کارت هاي اعتباري براساس دستورالعمل بانک مرکزي جمهوري اسلامي در بانک اقتصادنوين، در دستور کار قرار دارد و رشد ۴۲ درصدي تعداد کارت هاي اعتباري صادره اين بانک، نشان از رضايت مشتريان و کاربران، از اين خدمت است. براساس اين گزارش، در بازه زماني ياد شده، تعداد کاربران موبايل بانک اقتصادنوين، ۲۲ درصد و تعداد کاربران اينترنت بانک اقتصادنوين نيز ۱۲ درصد رشد داشته است. اين گزارش مي افزايد: بانک اقتصادنوين با هدف تسهيل دسترسي مشتريان به خدمات نوين بانکي، همواره توجه ويژه اي به توسعه خدمات بانکداري الکترونيک داشته و رشد مستمر تعداد کاربران اين خدمات، نشان از رضايت مشتريان از خدمات نوين اين بانک دارد.
    خبر بنگاه ها
    


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4193 به تاريخ 23/8/96، صفحه 13 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 13 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه تحقيقات دامپزشكي و فرآورده‌هاي بيولوژيك
متن مطالب شماره 3 (پياپي 120)، پاييز 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است