|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد96/9/14: خبر بنگاه ها
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4493
سه شنبه 20 آذر 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

خدمات سايت
 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4209 14/9/96 > صفحه 13 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبر بنگاه هاگسترش همکاري بانک ملت و گروه صنعتي ماموت
    گروه بنگاه ها : بانک ملت و گروه صنعتي ماموت، با هدف تقويت همکاري و تعامل با يکديگر در جهت افزايش توليد و کمک به اشتغال کشور، تفاهمنامه امضا کردند.
    به گزارش روابط عمومي بانک ملت، براساس اين تفاهمنامه که به امضاي محمد بيگدلي مديرعامل بانک ملت و بهزاد و مهرزاد فردوس از گروه صنعتي ماموت رسيد، سطح همکاري هاي متقابل و مراودات بانکي طرفين از طريق ارائه خدمات ويژه بانکي به شرکت و شرکت هاي وابسته به گروه ماموت، افزايش يافت.
    بر اين اساس، بانک ملت انواع خدمات خرد و خدمات ويژه بانکداري الکترونيک، اعتباري، سرمايه گذاري، تامين سرمايه، کارگزاري و همچنين انواع خدمات ارزي را به گروه صنعتي ماموت ارائه مي دهد. مدت اعتبار اين تفاهمنامه سه سال تعيين شده و با توافق طرفين قابل تمديد است. مديرعامل بانک ملت در مراسم انعقاد اين تفاهمنامه با بيان اينکه فعاليت گروه صنعتي ماموت و ايجاد اشتغال براي بيش از ۱۲ هزار نفر، خير و برکت براي مديران اين گروه در پي دارد، گفت: مهم عملياتي کردن شعارها است که خوشبختانه گروه صنعتي ماموت، شعارها را عملياتي کرده است.
    وي با اظهار خرسندي از امضاي اين تفاهمنامه، افزود: بانک ملت آمادگي دارد تا مجموعه کاملي از خدمات و تسهيلات بانکي را به گروه ماموت ارائه دهد. بيگدلي، ارائه خدمات کارمزدي را باعث کاهش نرخ سود تسهيلات براي مشتريان دانست و گفت: هر چه ميزان کارمزد دريافتي از شرکت ها بيشتر باشد، دست بانک براي کاهش نرخ سود تسهيلات بازتر خواهد بود.
    وي حمايت از مجموعه هاي اقتصادي، توليد و اشتغال را از وظايف اصلي بانک ملت خواند و گفت: بانک ملت به عنوان يک بنگاه اقتصادي، مسووليت دارد تا با ايجاد سود، رضايت سهامداران خود را نيز جلب کند. بهزاد فردوس، مديرعامل گروه صنعتي ماموت هم در اين نشست با قدرداني از همکاري هاي بانک ملت، گفت: خود را مديون محبت هاي بانک ملت مي دانم. حمايت هاي اين بانک از گروه صنعتي ماموت، حمايت از اقتصاد کشور و آينده فرزندان اين مرز و بوم است. وي با اشاره به فعاليت هاي گروه ماموت در کشورهاي مختلف، گفت: ماموت خود را مديون بانک ملت، مديران و کارکناني مي داند که با زحمات و تلاش هاي شبانه روزي، اين شرکت را به جايگاه رفيع کنوني رسانده اند. فردوس همچنين از انعقاد قرارداد با خودروسازان بزرگ دنيا از جمله فولکس واگن براي وارد کردن و سپس توليد خودرو با برند اين شرکت ها در آينده اي نزديک خبر داد و گفت: با کمک بانک ملت و اجراي مفاد تفاهمنامه، فعاليت هاي اين گروه به صورت چشمگيري توسعه پيدا خواهد کرد. بهمن اسکندري، معاون مديرعامل بانک ملت در امور بانکداري شرکتي و تجاري و محمدرضا جنگجوي رئيس اداره کل بانکداري شرکتي نيز در اين جلسه گزارشي از فعاليت هاي گروه صنعتي ماموت و روند همکاري بانک ملت با اين گروه صنعتي ارائه کردند. حسن مقارئي، مديرعامل شرکت ليزينگ کارآمد نيز در اين جلسه اظهار اميدواري کرد که اين شرکت (از زيرمجموعه هاي گروه صنعتي ماموت) بتواند با استفاده از تسهيلات بانک ملت، حجم فعاليت هاي خود را توسعه دهد.
    
    
    برگزاري جشنواره فرشتگان در بانک تجارت
    گروه بنگاه ها : بانک تجارت به مناسبت روز جهاني معلولان، جشنواره «فرشتگان تجارت» را با حضور جمعي از خانواده هاي آن دسته از کارکنان اين بانک که فرزند توانخواه دارند، در مجتمع تفريحي اقامتي آهوان برگزار مي کند.
    به گزارش روابط عمومي بانک تجارت، اين جشنواره فرصتي براي اين خانواده ها فراهم مي کند تا دور از دغدغه هاي روزمره و مشکلات ناشي از درمان و بازتواني فرزندشان، چند روزي به استراحت بپردازند. اين بانک جشنواره فرشتگان را از سال ۷۶ برگزار مي کند و در سال هاي اخير با سطحي مناسب تر فضا را براي خانواده هايي که در زندگي خود دچار چالش هايي هستند فراهم کرده است تا شبي خاطره انگيز براي اين خانواده ها تجربه شود. هنرنمايي دوتن از طنزپردازان و اجراي يکي از مجريان توانمند صداوسيما به همراه حضور يک خواننده مشهور پاپ، هنرمند تقليد صدا و برگزاري جشن تولد براي بچه هاي توانخواه، بخش هايي از جشنواره فرشتگان تجارت سال ۱۳۹۶ است. براساس اين گزارش، ۵۸۵ معلول، عضو خانواده بزرگ بانک تجارت هستند که ۲۳۰ نفر از آنها فرزند همکار يا همکار شاغل و ۳۵۵ نفر جزو خانواده هاي بازنشسته و مستمري بگير محسوب مي شوند. در برنامه جشنواره فرشتگان تجارت سال جاري ۸۸ خانواده دعوت شدند. بانک تجارت در طول سال علاوه بر رسيدگي به امور توانخواهان، اقدامات ديگري همچون رسيدگي به امور سالمندان بستري در منزل يا سراي سالمندان، پرداخت کمک هزينه ديابت، دياليز و بيماران سرطاني و صعب العلاج و طرح مشکلات مالي همکاران در کميسيون همياري اين بانک را براي پرداخت وام نيز انجام مي دهد.
    
    
    ارتقاي رتبه ايران کيش در شوراي عالي انفورماتيک
    گروه بنگاه ها : ايران کيش ضمن تمديد گواهينامه رتبه بندي شرکت هاي انفورماتيک، براي يک دوره يکساله ديگر توانست رتبه خود را در رشته ارائه و پشتيباني بسته هاي نرم افزاري و بسته هاي نرم افزاري حامل محتوا (با ۲۱ گرايش) از پايه ۲ به يک ارتقا دهد.
    به گزارش روابط عمومي شرکت ايران کيش، اصغر اطمينان معاون مالي اين شرکت ضمن بيان اين خبر گفت: ايران کيش اکنون در چهار پايه خدمات (خدمات پشتيباني با ۵ گرايش)، رشته توليد و پشتيباني نرم افزارهاي سفارش مشتري با ۲۰ گرايش و رشته ارائه و پشتيباني نرم افزارهاي پايه، سيستم و ابزارها با ۹ گرايش و رشته ارائه و پشتيباني بسته هاي نرم افزاري يا بسته هاي نرم افزاري حامل محتوا با ۲۱ گرايش رتبه ۱ را کسب کرده است. وي افزود: رتبه اين شرکت همچنين در گرايش مشاوره و نظارت بر اجراي طرح هاي انفورماتيکي از رتبه ۴ به ۲ ارتقا يافته و در ۵ تخصص ديگر نيز موفق به کسب رتبه از شوراي عالي انفورماتيک شده است. اطمينان گفت: گواهينامه هاي صادره توسط شوراي عالي انفورماتيک در ۵ رسته خدمات، سخت افزار، نرم افزار، انتقال اطلاعات و مشاوره صادر مي شود که هر يک از آنها داراي رشته ها و گرايش هاي متعددي هستند. در حال حاضر ايران کيش در تمام رسته ها به جز رسته سخت افزار داراي رتبه بندي است. بنابر اين گزارش براساس مصوبات معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري و شوراي عالي انفورماتيک (از زيرمجموعه هاي معاونت مذکور) کليه دستگاه هاي اجرايي دولتي، بانک ها و... موظفند قراردادهايشان را صرفا با شرکت هاي داراي گواهينامه رتبه بندي از شوراي عالي انفورماتيک منعقد کنند.
    خبر بنگاه ها
    


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4209 به تاريخ 14/9/96، صفحه 13 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 14 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه جهان نوين
متن مطالب شماره 2، تابستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است