|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/9/16: آن طفلكي ها!
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 21846
شنبه بيست و هشتم بهمن ماه 1396خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21786 16/9/96 > صفحه 7 (سياسي) > متن
 
      


آن طفلكي ها!


نويسنده: احمدرضا هدايتي

مي گويند؛ چرا شعار مرگ از دهن مردم ايران نمي افتد؛ خوب راست مي گويند. بايد گفت احسنت به منافقين، طفلکي ها کاري که نکردند، فقط يک تعداد جنايت در نقاط مختلف کشور، قتل و ترور 17000 نفر از مردم، دانشمندان، نخبگان و مسئولين کشور که چيزي نيست، بمب گذاري اماکن دولتي، شکنجه و زنده دفن کردن بچه هاي بسيج و سپاه و سر بريدن مردم را هم که خارجي ها انجام مي دادند.
    در جنگ تحميلي هم، اصلا عليه مردم کشورشان با صدام همکاري نکردند، فعاليت هاي صلح آميز هسته اي ايران را هم که آنها لو ندادند، مرتکب هيچ خيانت و جنايت ديگري هم که نشده اند، پس چرا بايد مرگ بر منافق بگوييم، آخر ممکن است، طفلکي ها دلشان بشکند و ناراحت بشوند!؟
    آمريکايي ها و انگليسي ها و صهيونيست ها و سعودي ها هم، مثل اين طفلکي ها، فقط دارند با آتش افروزي و جنگ در کشورهاي اسلامي مثل؛ فلسطين، سوريه، عراق، يمن، نيجريه، ميانمار و ساير نقاط دنيا، جمعيت جهان رو کم مي کنند تا در آينده جهان با کمبود مواد غذايي و منابع ديگر مواجه نشوند و طرح تجزيه کشورهاي هدف هم، براي اين است که مسئولين و دولتمردان اين کشورها، راحت تر بتوانند مملکت خودشان را اداره کنند.
    حالا اگر در جريان اين جنگ ها، احتمالا زيرساخت و ساير تاسيسات آنها هم به طور کامل نابود شد، فقط به خاطر اين است که، اماکن و ابنيه هاي آنها قديمي است و بايد نوسازي شود تا هم در برابر حوادث طبيعي دوام بياورند و هم مردم آنها از نوسازي کشورشان لذت ببرند.
    صدها و بلکه هزاران پايگاه نظامي، ده ها زندان مخفي لو رفته و نرفته مثل زندان هاي ابوغريب و گوانتانامو که توسط آمريکا و همپالگي هايش در کشورهاي مختلف جهان ساخته شده هم، فقط براي کمک به پليس و دستگاه هاي امنيتي اين کشورها در برابر تهديدات امنيتي و جلوگيري از بروز جنگ هاي داخلي است.
    دويست هزار تروريستي هم که به اعتراف کلينتون، اوباما، ترامپ و ديگر سردمداران آمريکا، در کنار مرزهاي ايران آموزش دادند و سازماندهي کردند و عليه مسلمانان به کار گرفتند، فقط براي اين بوده که خداي ناخواسته دستاوردهاي ايران هخامنشي مورد تهاجم اعراب قرار نگيرد.
    ساقط کردن هواپيماي مسافربري را هم که خودشان صد بار عذرخواهي کردند و گفتند به علت اشتباه سيستم پدافندي آنها رخ داده، براي اينکه طفلکي ها تجهيزاتشان هنوز قديمي است و نمي توانند خوب را از بد و هواپيماي مسافربري را از هواپيماي جنگي تشخيص بدهند، اتفاقا سکوي نفتي، نفتکش ها، کشتي هاي تجاري و ناوچه پيکان ايران هم به همين علت مورد حمله آمريکايي ها قرار گرفتند و غرق شدند.
    حمايت از صدام در طول جنگ تحميلي هم که منجر به شهادت بيش از 200 هزار نفر و مصدوم شدن صدها هزار نفر ديگر از بهترين هموطنان ما شد و هزينه ها و خسارات اساسي فراواني را به کشور وارد نمود، براي کارآزموده شدن ايران در برابر تهديدات آينده برنامه ريزي شده بود و اصلا ساقط کردن نظام اسلامي و تجزيه ايران و يا بازگشت به شرايط قبل را دنبال نمي کرد.
    مصادره اموال ايران و تحريم ها هم، که از همان ابتداي انقلاب با اين هدف انجام شد که جمهوري اسلامي مجبور شود روي پاي خودش بايستد و به سمت خودکفايي حرکت کند. حتي دخالت ها و خيانت هاي قبلي آمريکايي ها هم، يا از اساس دروغ است يا با نيت خير صورت گرفته است، مثلا؛ قانون کاپيتولاسيون و دريافت حق توحش براي ماموريت در ايران و امثال آن، فقط و فقط شايعه است و کساني که اين حرف ها را مي زنند مي خواهند رابطه ايران با کشور دوست و برادر، يعني آمريکا را که زحمت کشيده از آن سوي دنيا براي ارائه خدمات به مردم ايران آمده بود، دچار اختلال کنند.
    حتما مي پرسيد پس داستان کودتاي 28 مرداد سال 1332 را چگونه توجيه مي کنيد، خوب معلوم است، آمريکايي ها چون مي دانستند، قرار است در آينده در ايران انقلاب اسلامي رخ بدهد و تفکر ليبرالي در نظام جديد جايگاهي ندارد، لذا براي سرنگوني مصدق برنامه ريزي کردند، تا بعدا انقلاب با چالش مواجه نشود و اصلا هدفشان جلوگيري از ملي شدن صنعت نفت و غارت منابع نفتي ايران نبوده و اين يک اتهام بيشتر نيست.
    براي اثبات اين ادعاها، کافي است اقدامات فرهنگي آمريکا از جمله؛ ايجاد صدها شبکه راديو و تلويزيوني فارسي زبان را مورد توجه قرار بدهيم که در کنار ساير اقدامات بشردوستانه آمريکايي ها، به خاطر ايجاد آرامش روحي و رواني و نيز شادي و نشاط مردم ايران، شبانه روز با صرف ميلياردها دلار، در حال توليد و پخش انواع فيلم و سريال تلويزيوني و يا برنامه هاي سياسي، فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي هستند.
    اگر هم بعد از تشديد تحريم ها، از 29 ماهواره تحت اجاره ايران، قراردادهاي 27 مورد آنها را با صدا و سيما فسخ کردند، براي اين بود که خودشان همه زحمات توليدات رسانه اي را برعهده گرفتند.
    بنابراين؛ هرگز فکر نکنيد آمريکايي ها هدفي به جز خدمت دارند يا جنگ افروزي آنها مثلا؛ براي فروش اسلحه و تامين منافع خودشان است، اصلا از اين حرفا نيست، فقط به خاطر جلوگيري از بيکاري کارگران مظلوم آمريکايي و رفاه حال بقيه مردم جهان است، چرا بهشون فحش بديم، اين همه دارند زحمت مي کشند؛ ما فقط شعار مي دهيم، اما آن طفلکي ها به جاي شعار دادن، دارند عمل مي کنند.
    البته خوب طبيعتا بقيه همدستان آمريکا هم در اين امور خير، يانکي ها را حمايت و پشتيباني مي کنند که بايد قدردان آنها هم باشيم. به عنوان مثال؛ اروپايي ها تحريم ها را تشديد مي کنند تا ايران زودتر خودکفا شود، توي جنگ تحميلي هم اسلحه، هواپيما و حتي مواد شيميايي به عراق دادند تا ايراني ها تجارب بيشتري در جنگ کسب کنند و کارآزموده تر شوند.
    در مذاکرات هسته اي هم، يا فقط براي شوخي و تفريح مانع تراشي و سنگ پراکني مي کردند و يا مثل فرانسوي ها کاملا صادقانه و بدون غرض نقش پليس بد را بازي مي کردند، آخه همه مي دونستند که اين مذاکرات فقط يک بازي زودگذر است و قرار است بازي هاي جديدتري را براي سرگرمي مردم و مسئولين ايران طراحي کنند.
    تحقيرها، توهين ها و دخالت ها و توطئه هاي قبلي و بعدي آنها در نظام حکومتي ايران هم، مثل ساير مواردي که اشاره شد، همگي براي شوخي و مزاح بوده و هرگز قصد جلوگيري از پيشرفت ايران و ايراني را نداشته اند.
    آن طفلکي ها!
    


 روزنامه كيهان، شماره 21786 به تاريخ 16/9/96، صفحه 7 (سياسي)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 21 بار
    آثار ديگري از "احمدرضا هدايتي"

  آموزش و فرهنگ سازي، پيش نياز بهره برداري مطلوب در عرصه هاي مختلف جامعه
احمدرضا هدايتي، كيهان 24/11/96
مشاهده متن    
  مگر يمن چه چيزي براي تهديد دارد؟
احمدرضا هدايتي، رسالت 3/11/96
مشاهده متن    
  چه فرقي مي كند كه با چه بهانه اي تحريم شويم؟
احمدرضا هدايتي *، رسالت 26/10/96
مشاهده متن    
  نكته هاي عبرت آموز از زلزله كرمانشاه / چرا عوامل موثر در افزايش خسارات و تلفات حوادث مجازات نمي شوند؟
احمدرضا هدايتي، كيهان 14/9/96
مشاهده متن    
  نقش مساجد و مدارس در بهبود رفتارهاي اجتماعي
احمدرضا هدايتي، كيهان 30/8/96
مشاهده متن    
بيشتر ...

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه موعود
متن مطالب شماره 202-203، آذر و دي 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1396-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است