ورود اعضا [Sign in]  
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/9/16: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22069
يك شنبه 18 آذر 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21786 16/9/96 > صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشوردستگيري قاتل پس از 12 سال
    زاهدان- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان سراوان از شناسايي و دستگيري قاتل فراري بعد از 12 سال از وقوع جرم در اين شهرستان خبر داد.
    سرهنگ «رضا زينلي» گفت: درپي قتل جواني 27 ساله در سال 84 با شليک گلوله و متواري شدن قاتل از محل وقوع جرم با تحقيقات و بررسي هاي انجام شده مخفيگاه متهم که مردي 37 ساله بود شناسايي و با هماهنگي قضائي وي را در يک عمليات ضربتي و غافلگيرانه در منزلي در حاشيه شهر سراوان دستگير و به فرار 12 ساله اش پايان دادند.
    وي افزود: متهم انگيزه خود را از قتل اختلافات خانوادگي عنوان کرد.
    
    
    شناسايي باند سارقان اماکن
    قايم شهر- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان قائم شهر از شناسايي سارقان اماکن خصوصي با 9 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.
    سرهنگ محمد، ولي مرادي گفت: در پي اعلام وقوع سرقت هاي متعدد از اماکن خصوصي در نقطه هاي مختلف اين شهرستان که موجب نارضايتي شهروندان شده بود، با توجه به حساسيت موضوع مراتب در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.
    وي افزود: ماموران موفق شدند، سارق سابقه دار به نام ع-ع را شناسايي کنند که در بازجويي هاي پليس به 9 فقره سرقت اماکن خصوصي با همکاري دو نفر ديگر اعتراف کرد.
    وي گفت: در بازرسي از مخفيگاه وي مقادير زيادي اموال مسروقه کشف کردند.
    
    
    انفجار گاز
    تبريز- خبرنگار کيهان: سازمان آتش نشاني تبريز اعلام کرد: انفجار گاز در تبريز باعث سوختگي دو مرد و بستري شدن آنان در بيمارستان سينا شد.
    بنابراين گزارش اين انفجار در مرکز پخش تجهيزات پزشکي رضانژاد اين شهر اتفاق افتاد که طي آن دو مرد 35 و 50 ساله دچار سوختگي 62 و 45 درصد شدند.
    
    
    خودروي سرقتي
    اصفهان- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان فريدن از کشف يک دستگاه سواري پرايد سرقتي کمتر از دو ساعت پس از سرقت خبر داد. سرهنگ «رضا محمدي» گفت: درپي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر سرقت يک دستگاه سواري پرايد در شهرستان فريدن بلافاصله تيم هاي گشت انتظامي وارد عمل شدند که سرانجام کمتر از دو ساعت پس از وقوع سرقت سواري پرايد توسط يکي از تيم هاي گشتي شناسايي و در عملياتي ضربتي متوقف شد.
    اين مقام انتظامي بيان داشت: در اين رابطه يک سارق دستگير و پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائي تحويل داده شد.
    
    
    کشف هروئين
    همدان- ايرنا: رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: يک محموله 2 کيلوگرمي هروئين با انهدام يک باند تهيه و توزيع موادمخدر در استان، کشف و ضبط شد.
    سرتيپ بخشعلي کامراني صالح افزود: با اشراف پليس مبارزه با مواد مخدر استان برروي يک باند قاچاق مواد مخدر صنعتي، مشخص شد يک محموله هروئين توسط اعضاي اين باند به مقصد همدان بارگيري شده است. وي اضافه کرد: اين محموله در اقدامي ضربتي و هوشمندانه در ورودي شهر همدان شناسايي و علاوه بر موادمخدر، يک دستگاه خودرو و يک دستگاه موتورسيکلت توقيف شد و پنج قاچاقچي موادمخدر دستگير شدند.
    
    
    سوخت قاچاق
    بهار- مهر: فرمانده انتظامي شهرستان بهار از کشف 15 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در اين شهرستان خبر داد.
    سرهنگ بزرگ علي نوري گفت: درپي اقدامات اطلاعاتي و شناسايي در راستاي پيشگيري از پديده قاچاق سوخت، پليس بهار موفق شد فردي که تعداد 2 مخزن بزرگ را در زميني محصور در ابتداي بلوار کشاورز بهار دفن کرده بود را شناسايي و دستگير کنند.
    سرهنگ نوري در ادامه گفت: فرد دستگير شده که بومي شهرستان بهار است با خريدن گازوئيل اقدام به دپوي آن در مخازني که در زمين دفن کرده بود مي کرد و در مواقعي حساس اقدام به فروش آن به چند برابر قيمت مي کرد.
    
    
    قاتل خاموش
    شيراز- فارس: فرمانده انتظامي کازرون از مرگ دو نفر بر اثر گازگرفتگي در اين شهرستان خبر داد.
    نجف علي رزمجويي، گفت: در بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد که دو خانم بر اثر گازگرفتگي دچار مسموميت شده و جان خود را از دست داده اند.
    
    
    برادرکشي
    بوشهر- مهر: فرمانده انتظامي شهرستان بوشهر گفت: درگيري دو برادر به دليل اختلافات شخصي در شهر بوشهر منجر به قتل يکي از آنها شد.
    سرهنگ ابراهيم عرب زاده اظهار داشت: در پي اعلام خبري مبني بر درگيري منجر به قتل فردي به نام «س- م» با برادرش در محله جفره شهر بوشهر، ماموران انتظامي سريعا به محل حادثه اعزام شدند.
    وي ادامه داد: با حضور ماموران در صحنه حادثه مشخص شد درگيري خانوادگي بين فرد ذکر شده و برادرش بوده که پس از مشاجره شديد و درگيري بين دو نفر، به دليل برخورد ضربات متعدد چاقو، مقتول دچار خونريزي شديد شده و در اثر شدت جراحات به قتل رسيده است.
    
    
    حفاري غيرمجاز
    رشت- خبرنگار کيهان: 5 حفار اشياي عتيقه غيرمجاز در يکي از روستاهاي شهرستان رودسر دستگير شدند. ضابطين يگان حفاظت اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري رودسر در پي اطلاع از انجام حفاري غيرمجاز چند فرد ناشناس در يکي از روستاهاي اين شهرستان، موضوع را بررسي و در تحقيقات خود موفق شدند 5 نفر که 3 تن از آنان اهل اهواز، يک تن اهل اصفهان و يک نفر نيز اهل رودسر بود را حين انجام حفاري دستگير کنند.
    
    
    سيگارهاي قاچاق
    بندرعباس- فارس: فرماندهي مرزباني استان هرمزگان از کشف سيگار قاچاق در مرزهاي دريايي هرمزگان خبر داد.
    علي اصغر خرم روي اظهار داشت: مرزبانان پايگاه درياباني بندرعباس و پايگاه درياباني بندرلنگه با اجراي دو طرح عملياتي بزرگ موفق شدند دو باند واردکننده دخانيات به مرزهاي دريايي هرمزگان را متلاشي کنند.
    وي افزود: اين مرزبانان با اشرافيت اطلاعاتي و عملياتي و کنترل مرزهاي دريايي موفق شدند 2 ميليون و 550 هزار نخ سيگار قاچاق را کشف و ضبط کنند.
    
    
    کشف 30 هزار ليتر سوخت
    قزوين- مهر: فرمانده انتظامي شهرستان بوئين زهرا از کشف 30 هزار ليتر سوخت خارج از شبکه توزيع در بوئين زهرا خبر داد.
    سرهنگ حسين عليان نژاد اظهار داشت: ماموران يگان امداد اين شهرستان در حين گشت زني در محور «اشتهارد- بوئين زهرا» به يک دستگاه خودروي کاميون تانکردار مشکوک و آن را متوقف کردند.
    وي ادامه داد: در بازرسي ماموران از خودروي فوق 30 هزار ليتر سوخت نفت سفيد خارج از شبکه توزيع کشف شد.
    
    
    خريد و فروش مواد مخدر در کمپ
    بجنورد- ايسنا: معاون پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي اداره کل بهزيستي خراسان شمالي از پلمب يک کمپ ترک اعتياد در اين استان خبر داد.
    هاجر پاکدين گفت: اين کمپ ترک اعتياد در شهرستان فاروج به علت خريد و فروش مواد مخدر، پلمب شده است.
    حوادث کوتاه از کشور
    


 روزنامه كيهان، شماره 21786 به تاريخ 16/9/96، صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 19 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه پژوهش هاي حقوقي قانون يار
متن مطالب شماره 3 (پياپي 103)، پاييز 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است