|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/9/16: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22072
چهار شنبه 21 آذر 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21786 16/9/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323

    
    * قابل توجه کاسبان برجام که تا ديروز به آمريکاي جنايتکار دل خوش داشتند و امروز به اروپا دل بسته اند. اتفاقات امروز يمن تجربه زنده ديگري است که اعتماد به جنايتکار، هيچ نتيجه اي جز خسران نخواهد داشت. ديديم علي عبدالله صالح جاني چگونه از پشت به انصارالله خنجر زد! خدا را شکر که جزاي خيانتش را هم ديد.
    طباطبايي
    
    
    * اي کاش رافت نظام اسلامي شامل سران فتنه گر 88 نمي شد و آنها به سزاي اعمال ننگين خود مي رسيدند که امروز شاهد عربده کشي براي اين خودفروخته ها نباشيم و بدتر از آن فتنه را به گردن ديگران بيندازند. چطور دستگاه قضايي به اين عربده هاي پايگاه دشمن پاسخي نمي دهد؟! اين غده هاي سرطاني هرچه بيشتر بمانند بر بيماري هاي جامعه مي افزايند. تجربه علي عبدالله صالح روشن ترين و جديدترين دليل است.
    52530912
    
    
    * تيتر باحالي زديد. «برق از چشمان ابوظبي پريد» دست مريزاد. هرچقدر اين تيتر را مي خوانم سير نمي شوم. بنازم به کيهان که تحت هر شرايطي انقلابي عمل مي کند.
    00490911
    
    
    * به انصارالله يمن دست مريزاد مي گويم که با شليک موشک به ابوظبي گل کاشتند. ان شاءالله شاهد فرود آمدن موشک هاي بيشتر به مراکز قدرت و ثروت آل سعود باشيم تا از قتل عام ملت مظلوم يمن دست بردارد.
    90820918
    
    
    * تيتر صفحه اول کيهان دوشنبه 96/9/13 را که مشاهده کردم کلي انرژي گرفتم. ان شاءالله خبر منهدم شدن تاسيسات سلاح هسته اي صحراي نقب در سرزمين هاي اشغالي فلسطين در آينده نزديک تيتر اول روزنامه کيهان شود.
    11590912
    
    
    * اميدوارم نقل قول کيهان از انصارالله و نيز انتشار خبر اصابت موشک انصارالله به ابوظبي باعث عقده گشايي برخي و توقيف مجدد کيهان نشود!
    8264021
    
    
    * آقاياني که کيهان را 2 روز توقيف کردند حال مي خواهند با موشکي که به سمت امارات شليک شد چه کسي را متهم کنند؟
    2070021
    
    
    * برخي اگر در جريان مذاکرات هسته اي همانند موضوع انعکاس خبر شليک موشک هاي انصارالله حساسيت داشتند امروز در تاسيسات هسته اي تخته نمي شد و اقتدار موشکي و دفاعي ايران هم با ياوه گويي هاي غربي ها مواجه نمي شد.
    رحيمي
    
    
    * کيهان فقط اين دولت پراشتباه را نقد مي کند ولي کمترين هزينه اش شکايت هاي پي درپي دولت از اين روزنامه است و اين روند همچنان عليه ايفاي رسالت صحيح خبري اش ادامه دارد. خصومت دولت با اين روزنامه روشنگر گويا پاياني ندارد.
    6047021
    
    
    * وقتي شنيدم سردار سليماني پاسخ نامه شيطان بزرگ را نداده و نامه را نگشوده پس داده است خستگي از دست آن دوستان داخلي که ما مردم را نامحرم مي دانستند از تنم بيرون آمد.
    طوراني- جانباز
    
    
    * درود به سردار پرافتخار اسلام و سرباز ولايت حاج قاسم سليماني که به دليل اتکا به خداوند نامه رئيس سازمان سياي آمريکا را اصلا تحويل نگرفت و پس فرستاد. او نشان داد که عزت فقط نزد خدا و رسول اوست.
    31190914
    
    
    * علت اينکه برجام وبال کشور شده اين است که بخشي از پشتوانه کارشناسي آن نفوذي دشمن بودند و دستشان در دست شيطان بود و الا دستي که در دست ولايت باشد مي شود قضيه درهم پيچيدن طومار تکفيري هاي سوريه و عراق و سرافرازي سردار ولايتمدار و جان برکف، قاسم سليماني.
    ملکي- مازندران
    
    
    * تا وقتي که افراد خائن نفوذي در دولت کنار زده نشوند و خسارت هايي که وارد کرده اند جبران نشود کشور بزرگ ما به جايگاه واقعي خودش دست پيدا نمي کند اين ميهن اسلامي بايد توسط افراد متخصص دلسوز و متعهد دوباره روي ريل پيشرفت قرار گيرد.
    01120930
    
    
    * در پاسخ به اظهار گستاخانه ماکرون که گفته خواستار برخورد قاطع با ايران درباره موشک هاي بالستيک و نفوذ تهران در منطقه هستم بايد گفت اگر قرار باشد براي منطقه اقدامي صورت بگيرد ابتدا بايد دست قدرت هاي غربي مثل آمريکا و انگليس از اين منطقه کوتاه بشود تا ديگر شاهد توليد گروه هاي تروريست نباشيم. براي اين کار هم بايد از برچيده شدن پايگاه هاي آمريکا و انگليس در منطقه شروع کرد.
    02910918
    
    
    * با وجودي که جاي جاي وطنمان بوي عطر خون مقدس شهدا را مي دهد چطور برخي زنجيره اي ها که به طور غيرمستقيم از رژيم جعلي و کودک کش حمايت مي کنند، حمايت مالي دولتي مي شوند؟
    84550912
    
    
    * هفته گذشته اعضاي شوراي شهر تهران «روبان نارنجي» بر روي سينه خود نصب کردند. با اين تصور که اين نماد يعني نه به خشونت عليه زنان! با عرض شرمندگي بايد گفت اين روبان در دنيا نشانه حمايت از حيوانات است. شوراي شهر بايد به خاطر اين توهين آشکار از بانوان عذرخواهي کند.
    عسگري
    
    
    * عده اي بي منطق حمايت هاي مردم و بعضي شخصيت هاي علمي و ديني از آقاي احمدي نژاد در دوره رياست جمهوري ايشان را به خاطر انحراف امروز ايشان زير سوال برده اند. سوال مي کنيم با اين منطق نظرشان در مورد تجليل هاي پيامبر اکرم(ص) و حضرت علي(ع) از شخصيتي مانند طلحه و زبير قبل از انحراف چيست؟
    17130915
    
    
    * آقاي احمدي نژاد تا وقتي که در خط ولايت بود و براي مردم خالصانه زحمت کشيد ما ملت نيز از او حمايت کرديم و براي اين حمايت ذره اي پشيمان نيستيم. اين اصلاح طلباني که قبيله گرايي را روش و مرام زندگي خود قرار داده اند بايد پاسخ بدهند چرا با وجود انحراف در افراد داخل جريان و گروه خود از آنان برائت نمي جويند.
    23590919
    
    
    * از پاسخ در خور تحسين مديرمسئول محترم کيهان به منتقدان حضرت آيت ا... مصباح يزدي تشکر مي کنم. خداوند سايه اين عالم رباني را مستدام و بد خواهانشان را هدايت نمايد.
    25540930
    
    
    * چرا مدعي العموم با اين همه تخريب علما و شخصيت ها که هر روزه در صفحه نخست روزنامه هاي زنجيره اي خودنمايي مي کند برخورد نمي کند؟!
    99510935
    
    
    * آقاي رئيس جمهور از دانشجويان خواسته دولت را نقد کنند. به ايشان عرض مي کنم شما منتقدين را به بي سوادي، بي شناسنامه بودن و گرفتن پول از ديگران متهم نکنيد. دعوت شان به نقد دولت پيش کش!
    14420913 و 44580919
    
    
    * آقاي روحاني! در ليبرال ترين کشورهاي جهان، نظارت بر اينترنت و فضاي مجازي امري عادي است و استمرار دارد زيرا با در نظر گرفتن ارزش ها، هنجارها و قوانين خود بر اين باورند که فضاي اينترنت مي تواند کل جامعه را مسموم کند و ناهنجاري هاي غيرقابل جبراني درپي داشته باشد. چرا آدرس غلط مي دهيد.
    شکريان
    
    
    * وزير نفت لطف کنند گاز متر مکعبي 8 سنت (300 تومان) را که به خارجي ها مي فروشند به ما مردم و هم وطنان خود بفروشند که بيني و بين الله، استحقاق بيشتري داريم.
    05940912
    
    
    * واقعا جاي بسي تاسف است که مسئولان دولتي نخواهند کشور به خودکفايي برسد! وقتي آقايي اظهار مي دارد اجناس خارجي وارد کنيم بسيار ارزان تر از توليد داخلي است، چگونه به فکر کارگر هموطن است؟! او نمي داند که با اين حرف و سخنش و بيکار شدن يک کارگر چه فاجعه اي را براي خانواده اش رقم مي زند! وقتي سنگ قبر، چوب و سنگ پا از خارج وارد مي شود، يعني هر روز چندين کارگر از کار بيکار مي شوند! اين همه برنج داخلي روي دست مردم و کارخانه هاي داخلي باد کرده، مجوز واردات برنج مي دهند!
    حجت ا... زحمتکش - روستاي دوراب نکا
    
    كيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21786 به تاريخ 16/9/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 45 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه دوست خردسالان
متن مطالب شماره 591، آبان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است