|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/10/21: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22106
دو شنبه 1 بهمن 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21816 21/10/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز

    
    * عصبانيت آمريکا، اسرائيل و عربستان از نتيجه ندادن آشوب هاي سازماندهي شده خود در ايران آنها را ديوانه کرده تا حدي که اقدام به تحريم صدا و سيما کرده اند. معلوم مي شود با عمل به موقع رسانه ملي در روشنگري و رو کردن دست دشمنان در حوادث اخير کشور تير ملت ايران به هدف خورده است.
    00490911
    * مردم اگر با وجود نارضايتي شديد از عملکرد دولت، به خيابان ها آمدند و فتنه را خاموش کردند علتش عشق به ولايت و حضرت آقاست. اين ملت بابصيرت و انقلابي حاضر نيست لحظه اي غم بر چهره مقتدايشان بنشيند.
    01140915 و 72500919 و 39490912
    * يکي از روزنامه هاي زنجيره اي افراد آشوبگر و واردکننده خسارت به اموال عمومي را اغتشاشگر ندانسته و از آنان تعبير به «مردم» کرده است! آيا اين فقط بي بصيرتي است؟!
    05610912
    * نمي توان باور کرد که پشت حوادث اخير ايران اتاق فکر و اتاق مديريت در کار نباشد. چه طور ممکن است در يک روز در چند شهر به طور همزمان اغتشاش و آشوب برپا شود؟ جالب اينکه روزنامه هاي يک جريان خاص در کشور نيز در يک روز شبيه به هم تيتر مي زدند و عمل مي کردند.
    20880915
    * کساني که به جاي پيگيري مطالبات بر زمين مانده مردم پيگير آزاد شدن افراد شورشگر شده اند بدانند حمايت آنها از افراد آشوب طلب و دخالت در کار قضا جسارت قانون شکنان و واردکنندگان خسارت به بيت المال و اموال عمومي را بيشتر خواهد کرد. اين افراد اگر صداقت دارند چرا پيگير مشکلات اقتصادي مردم نيستند؟
    97620917 و 58840910
    * طبق حکم الهي که در قرآن کريم آمده دستگاه قضايي بدون اطاله دادرسي به اتهامات قاتلان و ليدرهاي اغتشاش اخير بدون اغماض رسيدگي و حلاوت و تسکين قصاص را به دل مجروح خانواده هاي داغديده و ملت هديه کند. از دستگاه هاي امنيتي اطلاعاتي هم مي خواهيم کساني را که سنگ آشوبگران بازداشت شده را به سينه مي زنند هم رديابي و ارتباطشان را با نفوذي هاي بين خودي شناسايي و به مردم اعلام کنند.
    24700919
    * مدعيان اصلاحات تا به حال جز دادن گراي تحريم به دشمن، غارت بيت المال و فتنه گري و حمايت از اشرافي گري مگر کار ديگري انجام داده اند که انتظار خدمت به مردم را از آنان داشته باشيم.
    5594071
    * کنفرانس امنيتي منطقه چه ربطي به انگليس خبيث که خود از شعله ور کردن آتش ناامني منطقه است دارد که وزير خارجه اسبق و دوست آقايان مذاکره کننده هسته اي در کنفرانس امنيتي منطقه حضور مي يابد؟ چند بار بايد صابون انگليس اين حيله گر کهنه کار به جامه ما بخورد؟ در همين فتنه روزهاي گذشته انگليس کم نقش داشت؟
    19360912 و عباسي و دولابي
    * به نظر مي رسد غربي ها اهداف برجام 2 و 3 را با چراغ خاموش در کنفرانس امنيتي تهران دنبال خواهند کرد. دلسوزان نظام به هوش باشند و جلوي خطر را سد کنند.
    ابوالقاسمي
    * وظيفه دولت در سامان دادن به مطالبات اقتصادي جامعه نبايد تحت شعاع آشوب هاي اخير قرار بگيرد.عوامل بيگانه که آشوب اخير را به وجود آوردند بايد مجازات شوند ولي نبايد هر معترض به وضع موجود را وابسته به بيگانه انگاشت و نتيجه غلط گرفت و از اين مستمسک براي فرار از مسئوليت مدد جست.
    21430913
    * آقاي رئيس جمهور فرموده اند: نبايد خواسته هاي مردم را به خواسته هاي معيشتي محدود کرد. واقعاً چه مشکلي براي ايشان ايجاد مي شود اگر مطالبات اقتصادي و مشکلات طاقت فرساي معيشتي اکثريت مردم را ناديده نگيرند؟
    02910918
    * در شبکه هاي اجتماعي کانال هايي مربوط به مرفهين وجود دارد که افرادي با به نمايش درآوردن لباس و ساعت و...هاي خود که ارزش بيش از ميلياردي دارد نمک بر زخم کارگران زيادي مي پاشند که براي دريافت حقوق اندک ماهيانه شان چند ماه است پولي دريافت نکرده اند. اين شکاف طبقاتي چگونه شتاب گرفت؟
    77720938
    * آقاي عراقچي از برجام به عنوان تجربه موفق براي مذاکره و حل و فصل مسائل پيچيده ياد مي کند! آيا اينکه تمام دستاوردهاي هسته اي را با دلخوشي به وعده هاي نسيه دشمن که هرگز عملي نشد از دست داديم و رآکتور اراک بتن ريزي شد و آب سنگين را به قيمت مفت فروختيم و در برابر اين همه امتياز، طرف مقابل به هيچ يک از تعهداتش عمل نکرد، تجربه موفقي بود؟!
    54110918
    * در رژيم منفور پهلوي در زماني که «حسرت داشتن دوچرخه دست دوم بر دلمان مانده بود تلويزيون وقت وليعهد يعني همين ربع پهلوي امروز را سوار بر اتومبيل مدل بالا با چند دوست دختر نشان مي داد حال اين وارث غارتگر بزرگ آمده براي ما ايرانيان دايه مهربان تر از مادر شده است و ادعاي دلسوزي مي کند و تصور مي کند ممکن است مردم از او بپذيرند!!
    53640912
    * آقاي ظريف! به استناد حق شهروندي درخواست مي شود، متن مذاکرات آتي خود با اروپا را در اختيار ملت قرار دهيد. بي ترديد طرف مقابل متن مذاکرات را در اختيار رسانه هاي غربي خود قرار مي دهد، پس چرا از هم اکنون ملت ما از آن بي خبر باشد؟!
    طباطبايي
    * اين فاصله بين مسئولان و مردم که آقاي رئيس جمهور به آن اشاره کرد ناشي از مسائلي مثل اشرافي گري دولتمردان، حقوق هاي نجومي، بي دردي نسبت به مشکلات معيشتي مردم و... است. اميدوارم هر روز شاهد کم شدن اين فاصله باشيم.
    09500919
    * آقاي رئيس جمهور گفته اند قطع دسترسي مردم به فضاي مجازي نبايد دائمي باشد اولاً کسي مخالف و مانع استفاده درست از يک فضاي مجازي سالم و بومي نيست. ثانياً چرا عده اي با سالم سازي شبکه هاي ارتباطي مخالفت مي کنند و حاضر نيستند کشور فضاي مجازي ملي از خودش داشته باشد.
    34830918
    * با اين سهولتي که در دسترسي بدون مانع به فيلترشکن تلگرام مشاهده مي شود و از طرفي آموزش و پرورش و مدارس همچنان بر استفاده از اين نرم افزار غيرقانوني تاکيد دارند مي توان اين مفروضات را داشت: اولاً برخي از دست ها نمي خواهند جوانان و نوجوانان از خطر آلودگي به کانال هاي ضد اخلاقي و ضد امنيتي نجات يابند و ثانياً شايد عدم ممانعت از کاربرد فيلترشکن به انگيزه حمايت مادي از برخي اپراتورها نيز هست.
    31040912
    * تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادي، عمل به اقتصاد مقاومتي است. طي 5 سال گذشته دولت صرفا به شعار پرداخت ولي هيچ قدمي در اين راه برنداشت. بايد تمام مردم و دلسوزان از دولت بخواهند که به اقتصاد مقاومتي جامه عمل بپوشد. وقتي دولت مي داند که آمريکا تصميم گرفته از طريق فشار اقتصادي آشوب ايجاد کند چرا به فکر چاره واقعي که همان عمل کردن به اقتصاد مقاومتي است نمي افتد و از اين وظيفه بسيار روشن خود طفره مي رود؟
    يک هموطن از گرمسار و 58240912
    * از دستگاه قضا مي خواهيم هرچه زودتر حق اهانت کنندگان به پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران و آشوبگران حوادث اخير را کف دستشان بگذارد تا کسي جسارت توهين به نماد هويت ما ايرانيان را پيدا نکند.
    31160939
    * کساني که قدرت دفاعي و موشکي و سپاه پاسداران و... را زير سوال مي بردند و به حرف دلسوزان توجه نمي کردند باعث شدند که امروز يک عده اي فريب خورده و يک عده مزدور و خودفروخته اين گستاخي را بيابند که پرچم کشور و تصاوير شهدا و سردار سليماني را به آتش بکشند. جا دارد دستگاه قضايي با همه اين طيف برخورد قانوني نمايد. در هيچ کشوري کسي قدرت دفاعي کشورش را زير سوال نمي برد.
    وحيدي- گرمسار
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21816 به تاريخ 21/10/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 53 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله بين المللي باروري و ناباروري
شماره 1 (پياپي 49)
 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است