|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/10/21: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22104
شنبه 29 دي 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21816 21/10/96 > صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشورکشف دام قاچاق
    سرويس شهرستانها: فرمانده انتظامي شهرستان «بندر خمير» از توقيف گوسفند قاچاق خبر داد.
    سرهنگ رضا علي بخشي گفت: ماموران انتظامي شهرستان بندر خمير حين گشت زني و کنترل محورهاي مواصلاتي به 2 دستگاه کاميون باري مشکوک شده و با تمهيدات لازم آن را متوقف کردند.
    وي با اشاره به اينکه با متوقف شدن کاميون ها، در بازرسي از آن 163 راس گوسفند فاقد هرگونه مجوز دامپزشکي کشف شد، افزود: ارزش احشام مکشوفه بنا به نظر کارشناسان يک ميليارد و 630 ميليون ريال برآورد شده است.
    وي اضافه کرد: در اين راستا دو قاچاقچي دستگير شدند.
    
    
    مجروحيت پليس وظيفه شناس
    اصفهان- ايلنا: فرمانده انتظامي اصفهان از مجروح شدن يک مامور پليس در طرح برخورد با اراذل و اوباش خبر داد.
    سرتيپ مهدي معصوم بيگي گفت: در اين طرح ها با تلاش و زحمات شبانه روزي و مجاهدانه ماموران فرماندهي انتظامي استان اصفهان تعداد قابل توجهي از افراد شرور و قانون شکن دستگير و تحويل مراجع قانوني شدند که اينگونه اقدامات ضربتي باعث افزايش احساس امنيت و رضايت مندي بسيار در بين مردم استان شده است.
    اين مقام انتظامي با بيان اينکه در اين طرح ها تعدادي از ماموران پليس استان براي مقابله با ناامن کنندگان امنيت مردم تا سرحد جان پيش رفتند، افزود: يکي از کارکنان شجاع فرماندهي انتظامي استان اصفهان در درگيري با اشرار و اراذل و اوباش منطقه دچار مجروحيت شد.
    
    
    مرگ خاموش
    دزفول- ايرنا: رئيس اداره ورزش و جوانان گتوند گفت: «علي يوسفي کيا» جوان 25 ساله گتوند خوزستان، عضو سابق تيم ملي کشتي فرنگي و دارنده نشان برنز آسيا بر اثر گازگرفتگي درگذشت.
    بهزاد جعفرزاده با بيان اينکه حادثه در شهر بابلسر رخ داده افزود: اين ورزشکار اهل روستاي بديل بخش عقيلي گتوند بود که چند مقام قهرماني کشور را نيز در سابقه فعاليت ورزشي خود داشت.
    وي اظهار کرد: علي يوسفي کيا از کشتي گيران و قهرمانان با اخلاق کشتي شهرستان گتوند بود که در اين سالها علاوه بر ادامه تحصيل به مربيگري کشتي در تهران نيز مشغول بود.
    يوسفي کيا دانشجوي کارشناسي ارشد مديريت ورزشي دانشگاه تهران بود.کسب نشان برنز مسابقات قهرماني نوجوانان آسيا، سه عنوان قهرماني المپياد دانشجويان، نفر اول انتخابي تيم ملي کشتي فرنگي دانشجويان همچنين عضو تيم ملي جوانان از افتخارات اين ورزشکار گتوندي بود.
    
    
    ماهي قاچاق
    گلستان- مهر: جانشين فرماندهي انتظامي گلستان از کشف هفت هزار و 500 کيلوگرم ماهي قاچاق توسط ماموران انتظامي آق قلا خبر داد.
    سرهنگ مسعود فروزان نيا اظهار کرد: ماموران انتظامي شهرستان آق قلا در طي يک کادر اطلاعاتي و پليسي موفق به توقيف دو دستگاه خودرو حامل ماهي قاچاق شدند.
    وي همچنين گفت: کارشناسان ارزش اين مقدار ماهي قاچاق را بيش از يک ميليارد و 800 ميليون ريال برآورد کردند.
    وي افزود: در اين عمليات سه نفر دستگير و ماهي کشف شده پس از صورتجلسه تحويل مراجع ذي صلاح شد.
    
    
    سرقت اينترنتي
    اصفهان- باشگاه خبرنگاران جوان: رئيس پليس فتاي استان اصفهان گفت: نوجواني 14 ساله که مبلغ يک ميليارد و 50 ميليون ريال را از حساب يکي از شهروندان به صورت اينترنتي برداشت کرده بود دستگير شد.
    سرهنگ سيدمصطفي مرتضوي اظهار داشت: در پي شکايت يکي از شهروندان مبني بر اينکه مبلغ يک ميليارد و 50 ميليون ريال از حساب وي به صورت اينترنتي برداشت شده بررسي موضوع در دستور کار ماموران پليس فتاي اصفهان قرار گرفت.
    وي افزود: ماموران پس از انجام اقدامات تخصصي و خاص موفق شدند سارق را که نوجواني 14 ساله بود شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضايي دستگير کنند.
    رئيس پليس فتاي استان اصفهان با اشاره به اينکه متهم شاگرد يک مغازه بود، بيان کرد: زماني که شاکي براي خريد کالا به مغازه اي مراجعه مي کند فراموش مي کند کارت عابر بانک خود را ببرد که شاگرد مغازه از اين فرصت استفاده و مبلغ يک ميليارد و 50 ميليون ريال از حساب او برداشت مي کند.
    
    
    کشف سوخت قاچاق
    سرويس شهرستانها: معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان زنجان از کشف سوخت قاچاق دستگاه توسط ماموران پليس آگاهي اين استان خبر داد.سرهنگ اسماعيل اسماعيلي افزود: ماموران به يک دستگاه کاميون مشکوک و با ايجاد ايست و بازرسي خودرو را متوقف کردند، در بازرسي از اين خودرو 28 هزار و 500 ليتر نفت سفيد قاچاق را کشف و ضبط کردند.
    
    
    انهدام فرآورده هاي دامي فاسد
    تبريز- خبرنگار کيهان: مديرکل دامپزشکي آذربايجان شرقي گفت: 400 تن انواع فرآورده خام دامي غيربهداشتي و فاسد توسط بازرسين کشف و معدوم شد.اميرحسين بهداد افزود: اين مقدار فرآورده خام دامي از مراکز عرضه جمع آوري شده است.
    
    
    کشف اسکناس هاي جعلي
    ساري- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان بابلسر گفت: ماموران پليس اين شهرستان موفق شدند 142 قطعه اسکناس جعلي کشف و ضبط کنند.سرهنگ عباس فتحعلي پور افزود: ماموران پليس با شناسايي متهم، اين فرد را مورد تعقيب و مراقبت قرار داده و در بازرسي از محل اختفاي متهم علاوه بر کشف اسکناس هاي جعلي مقاديري نيز ترياک کشف و ضبط کردند.
    وي اضافه کرد: در اين رابطه يک متهم نيز دستگير شد.
    
    
    اشياي عتيقه
    قزوين- خبرنگار کيهان: جانشين فرمانده انتظامي استان قزوين از کشف اشياي عتيقه در اين استان خبر داد.
    سرهنگ سلمان اميري گفت: ماموران انتظامي شهرستان بوئين زهرا پس از شناسايي يک متهم در بازرسي از منزل وي 23 قطعه اشياي عتيقه کشف و ضبط کردند.وي اضافه کرد: در اين خصوص 3 متهم نيز دستگير شدند.
    
    
    واژگوني خودرو
    شيراز- فارس: رئيس پليس راهور استان فارس گفت: بر اثر واژگوني يک دستگاه پرايد در بلوار تخت جمشيد شهرستان مرودشت، 3 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.مصطفي عباسي گفت: يک دستگاه پرايد با 5 سرنشين در بلوار تخت جمشيد در حرکت بوده که پس از برخورد با درخت کنار بلوار واژگون و بر اثر آن هر 5 سرنشين مجروح و به بيمارستان منتقل که 3 نفر از سرنشينان در بيمارستان فوت کردند.
    وي بيان کرد: کارشناسان عدم توانايي در کنترل وسيله نقليه ناشي از تجاوز از سرعت مجاز را علت وقوع اين حادثه رانندگي اعلام کرده اند.
    
    
    حيوان آزاري
    اردبيل- ايرنا: رئيس نمايندگي حفاظت محيط زيست سرعين گفت: به دنبال دريافت گزارش مردمي و مشاهده تصاوير منتشر شده در فضاي مجازي مبني بر آزار و اذيت 2 قلاده سگ، فرد متخلف شناسايي و به مراجع قضايي معرفي شد.
    ممتاز عليزاده افزود: اين فرد متخلف با بستن 2 قلاده سگ به خودرو و کشيدن آن در داخل شهر باعث جريحه دار شدن افکار و عواطف عمومي شده بود که با معرفي اين فرد به مراجع قضايي موضوع در حال پيگيري است.
    حوادث کوتاه از کشور
    


 روزنامه كيهان، شماره 21816 به تاريخ 21/10/96، صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 28 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله مهندسي برق
متن مطالب شماره 3 (پياپي 4803)، پاييز 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است