|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/11/24: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22106
دو شنبه 1 بهمن 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21843 24/11/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    رجبي
    * سخن ساده و در عين حال پرعمق مردم را مسئولان در مراسم راهپيمايي 22 بهمن شنيدند اميدوارم برخي مسئولان با تفسيرهاي غلط با آن برخورد نکنند.
    مهاجري
    * دشمنان مردم بارها از فتنه گران و حاميان فتنه حمايت کردند و حضور مردم در راهپيمايي مراسم 22 بهمن پاسخ مردم به اين نوع مواضع دشمنان بود. کاش رئيس جمهور نيز به موضوع وظايف خود که اقتصاد و معيشت جامعه بود مي پرداخت نه سخن از فتنه گراني که زمينه ساز تحريم شدن اين مردم خوب از جانب ديگر کشورها شده اند. کاش رئيس جمهور اين قدر از اين مردم عقب نمي ماند.
    9866021
    * با اين بيان آقاي رئيس جمهور که گفته اند شهادت دادن چند نفر به خوب بودن يک فرد کفايت مي کند بايد از تمام محکومين دادگاهها و پرونده هاي فساد اعاده حيثيت بشود. بايد متاسف بود که ايشان چنين سخنان سست و بي مبنايي را به زبان مي آورند!
    زينعلي زاده
    * خروش جمعيت در روز 22 بهمن نوعي رفراندوم بود. در اين رفراندوم مردم يک صدا شعار مي دادند «اين همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده» مطالبه مردم، تبعيت مسئولان از ولي فقيه بود. مطالبات مردم و رهبرشان معلوم است. فقط دولت بايد به وظيفه اش که تحقق اين مطالبات است عمل کند.
    54470937
    * سخنراني آقاي رئيس جمهور در روز 22 بهمن در شان اين روز باشکوه و حماسه حضور تماشايي که خلق شد و در تراز انقلاب و تراز اين مردم بزرگ نبود.
    87180919
    * به آقاي رئيس جمهور عرض مي کنيم ايشان به دليل نگاهي که به قدرت دارند راهپيمايي باشکوه ملت در روز 22 بهمن آن هم در آستانه 40 سالگي انقلاب اسلامي را با ميتينگ انتخاباتي اشتباه گرفته بودند و سخنانشان ناظر بر منافع حزبي و گروهي بود که جاي تاسف داشت.
    نيک نام
    * خطاب به آقاي رئيس جمهور بنويسيد همه کساني که از قطار انقلاب پياده شده اند مقصر خودشان بوده اند که مسير انقلاب را قبول نداشتند و در برابر آن ايستادند فلذا با اختيار يا بي اختيار پياده شدند. ثانياً اين حرف هاي انتخاباتي چه ارتباطي به مردم و روز وحدت ملي آنان داشت؟ آيا غير از اين است که ايشان با اين حرف ها قصد دارند ناتواني دولت را در اداره کشور تحت شعاع قرار بدهند؟
    بوربور
    * گفتارها و رفتارهاي آقاي رئيس جمهور مانند انسان هاي دوشخصيتي شده است. يک روز دستاوردهاي 39 ساله انقلاب را در زندان و اعدام مي بيند روز ديگر انقلابي تر از هر انقلابي مي شود. يک روز توان دفاعي و موشکي کشور را زير سوال مي برد روز ديگر بر افزايش توان موشکي تاکيد دارد و مي گويد من دستور دادم موشک بسازند. ايشان تکليف خود را با مردم روشن کنند.
    97450913
    * با اينکه رئيس رسانه ملي کشور گلايه هاي برحق کارگردان متعهد کشورمان آقاي حاتمي کيا را قبول کرده چرا باز سخنان ايشان در شبکه هاي 2 و 3 سيما سانسور مي شود؟
    عليمرداني
    * وقتي دولت مشکلات اقتصادي کشور را منکر مي شود آيا مردم مي توانند توقع کمک و ياري دولت را داشته باشند؟ قدم اول پذيرفتن واقعيت از سوي کساني است که قرار است مشکلات را علاج کنند.
    آبشناس
    * اميدوارم مسئولين عکس روزنامه کيهان پنجشنبه از نوع برخورد فيليپين با اتومبيل هاي قاچاق را با دقت ديده باشند و به جاي پذيرفتن ديکته هاي اشراف سالارانه و مسرفانه غربي ها به فرمايش رهبري در مورد مبارزه با کالاهاي قاچاق توجه کنند.
    9293021
    * خبر انهدام خودروي لوکس قاچاق در فيليپين را شنيدم، راستي آن 13 خودروي لوکسي که به کشور قاچاق شده بود الان در کدام شهرها تردد مي کنند؟
    يغمايي و 3250021
    * تصوير منهدم کردن خودروهاي لوکس قاچاق در فيليپين تحسين برانگيز و در عين حال تاسف آور بود. بدين خاطر که چرا دروازه هاي ايران اسلامي براي ورود کالاهاي قاچاق همچنان باز است و فقط شعار مبارزه با قاچاق، پر سر و صدا در رسانه ها شنيده مي شود و کشورهاي ديگر به جاي ما نسخه تجويز شده از سوي رهبر معظم انقلاب را عملي مي کنند!
    مينايي
    * آناني که بعد از انقلاب از مردم فاصله گرفتند و به دنبال زندگي اشرافي و... رفتند بدانند که در آينده جايي در ايران اسلامي نخواهند داشت زيرا خطشان با اهداف آن انقلاب پاک و نوراني در يک جهت نيست.
    ميرزا
    * شهردار شاهرود ضمن اينکه بايد به مردم شهر که علاقه مند کيهان هستند توضيح دهد که چرا تابلوي کيهان را کنده است، بايد عذرخواهي کند.
    عامريان
    * مشکلات متعددي در شهر شاهرود داريم که اکثر آنها به عدم توجه شهردار فعلي مربوط است اما ايشان به جاي حل آنها به حاشيه سازي و اهانت به علاقه مندان روزنامه ولايتي کيهان رو کرده است! به ايشان توصيه مي کنم به فکر مردم شهر باشند نه مسائل نازل و بي ارزش حزبي و جناحي.
    صفري
    * شهردار سابق تهران بارها اعلام کرده بود مي تواند در صورت موافقت دولت در ظرف مدت زمان کوتاهي آلودگي هواي پايتخت را به حد مقبولي برساند اما مسئولين هيچ وقت علت مخالفتشان را نسبت به پيشنهاد آقاي قاليباف به مردم نگفتند!
    46100902
    * مسئولان آموزش و پرورش تلاش کنند پاداش پايان خدمت ما فرهنگيان بازنشسته را قبل از عيد بپردازند. بلکه بتوانيم بعضي از زخم هاي زندگي خود را با آن درمان بکنيم.
    93130919
    * به عنوان جانباز عرض مي کنم گراني و تورم و بي پولي چنان فشاري بر ما وارد کرده که توان خريد يک عصا را نداريم و بايد شرمنده زن و بچه باشيم! آيا دولت و مجلس نمي خواهند تدبيري براي اين وضع ما بنمايند؟!
    46710910
    * قانون برنامه ششم، معافيت جانبازان از تسهيلات آب، برق و گاز را مشخص کرده است اما اجرا نمي شود به بنياد شهيد واقع در خيابان ملک مراجعه کردم در پاسخ مي گويند اين قانون تامين اعتبار نشده است در حالي که معافيت از پرداخت نيازي به تامين اعتبار ندارد!
    يک جانباز
    * پانزده سال قبل از وزارت نيرو با مدرک فوق ديپلم بازنشسته شدم اما الان کمتر از دو ميليون تومان حقوق بازنشستگي دريافت مي کنم، مدت 3 سال است يارانه ام را قطع کرده اند در حالي که جزو اقشار کم درآمد جامعه هستم! اکنون با چند نوه و دو فرزند دانشجو و مخارج زندگي و... چگونه زندگي را با آرامش بگذرانم.
    53760912
    * دولت مرتب با آب و تاب فراوان اعلام مي کند خانواده هاي داراي دو فرزند معلول و مستاجر را صاحب خانه مي کند در حالي که بهزيستي و دستگاه ديگر کلاً از اين مورد اظهار بي اطلاعي مي کنند!
    86310918
    * وقتي قبضي از هزينه هاي مصرفي به دست افراد مي رسد و آنها را پرداخت مي کنند به منزله اين است که در اين بازه زماني شما پول مصرفي را پرداخت کرده ايد ولي مدتي است پس از چندي با پيامک يا قبض ديگر اعلام مي کنند 40 هزار، 50 هزار و... ديگر بدهي معوقه داريد؟! اين مسئله در قبوض تلفن همراه اول و آب در برخي مناطق تهران رخ داده است. مسئولان چه پاسخي دارند؟!
    
    كيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21843 به تاريخ 24/11/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 48 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه نامه انجمن حشره شناسي ايران
متن مطالب شماره 2 (پياپي 3802)، تابستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است