|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/11/24: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22102
چهار شنبه 26 دي 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21843 24/11/96 > صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشورقاچاق چوب
    قزوين – خبرنگار کيهان: جانشين فرمانده انتظامي استان قزوين از كشف چوب قاچاق در اين استان خبر داد.
    سرهنگ سلمان اميري خبر اظهار داشت: ماموران پليس راه جاده قديم «قزوين - رشت» حين كنترل خودروهاي عبوري به 2 دستگاه کاميون «بنز» حامل بار چوب درخت «راش» مشکوک و آنها را متوقف کردند.وي افزود: در بازرسي از اين کاميون ها 38 تن چوب قاچاق به ارزش يک ميليارد ريال کشف کردند.
    
    
    هک ايميل استاد
    اصفهان – خبرنگار کيهان: رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي استان اصفهان گفت : دانشجويي که با هک ايميل استادش و تغيير رمز عبور آن مانع وارد شدن صاحب ايميل به حساب کاربري اش شده بود ، دستگير شد.
    سرهنگ مصطفي مرتضوي افزود : با انجام اقدامات تخصصي متهم دستگير و در اعترافات خود انگيزه اين عمل را کنجکاوي از ايميل استادش ذکر کرد.
    
    
    دستگيري اراذل
    کرج – مهر: رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي البرز از دستگيري باند اراذل واوباش در شهرستان کرج خبر داد.
    سرهنگ محمدعلي صفايي با تاکيد بر اينکه قبل از انجام اقدامات توسط اراذل و اوباش با اطلاعات خوب قبل از هر تحرکي مانع فعاليت اين افراد مي شويم، گفت: پيرو اين اقدامات يک باند اراذل و اوباش در حوزه شهرستان کرج دستگير شدند.
    وي بابيان اينکه اين باند شامل چهار مرد و دو زن بوده که اقدام به خفت گيري، شرخري و زورگيري مي کردند، يادآور شد: سياست کلي پليس امنيت بر اين است که اراذل پروري صورت نگيرد، پيرو اين مهم طرح هاي مختلفي در حوزه اماکن و حوزه امنيتي برگزارشده و در دستور کار قرار دارد.
    
    
    پرنده شکاري قاچاق
    سرويس شهرستان ها : جانشين فرمانده انتظامي شهرستان شازند از توقيف خودروسواري حامل پرنده شکاري قاچاق خبر داد.
     سرهنگ عليرضا رفيعي گفت: تيمي از ماموران يگان امداد، در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان به يک دستگاه خودرو سواري مشکوک و آن را متوقف کردند.
    وي افزود: ماموران در بازرسي از اين خودرو، 3 قطعه شاهين شکاري و 2 قطعه مرغ شاخ دار قاچاق به ارزش يک ميليارد و 800 ميليون ريال را کشف و يک متهم را نيز دستگير کردند.
    
    
    قاچاق کالا
    تهران – فارس : فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران از کشف کالاهاي قاچاق در عوارضي تهران ساوه خبر داد.
    سرتيپ محسن خانچرلي اظهار کرد: ماموران يگان امداد با اجراي طرح ايست و بازرسي در عوارضي تهران ساوه، 6 دستگاه خودرو سنگين را متوقف کردند.
    وي بيان داشت: در بازرسي از اين خودروها تعداد يک هزار و 250 کارتن خوارو بار خارجي، 180 کارتن لوازم خانگي، دو هزار و 500 کيسه برنج خارجي، 345 عدد انواع البسه خارجي، 332 عدد کمپرسور کولر خودروي خارجي و عدد 100 حلقه لاستيک ليفتراک، يک عدد باطري مخصوص ليفتراک و دو کارتن لوازم يدکي مخصوص را کشف کردند.
    وي افزود : ارزش ريالي کالاهاي کشف شده 52 ميليارد ريال برآورد شده است.
    
    
    توقيف مبدل الکتريکي
    شيراز- مهر : فرمانده انتظامي استان فارس از کشف يک محموله مبدل الکتريکي قاچاق در شهرستان ممسني خبر داد.
    سرتيپ احمدعلي گودرزي گفت: ماموران انتظامي شهرستان ممسني هنگام گشت زني و کنترل محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه کاميون کشنده حامل مبدل الکتريکي مشکوک شده و خودرو را براي بازرسي متوقف کردند. وي افزود: در بازرسي از اين کاميون ۱۰ هزار و ۶۲ کارتن مبدل الکتريکي که فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکي بود کشف کردند.وي ارزش محموله کشف شده را بنا به نظر کارشناسان، ۱۰ ميليارد ريال برآورد کرد و اظهار کرد: در اين خصوص يک نفر متهم دستگير شد.
    
    
    ۱۰۳ فقره سرقت
    کرمانشاه – خبرگزاري صدا و سيما : رئيس پليس آگاهي استان كرمانشاه از انهدام باند سرقت مغازه و منزل و كشف 103 فقره سرقت خبر داد.سرهنگ محمدرضا اميري افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقيقات تخصصي يکي از سارقان سابقه دار را در اين زمينه شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کردند که متهم به ۵۱ فقره سرقت مغازه، ۴۸ فقره سرقت اماکن خصوصي، ۲ فقره سرقت منزل، يک فقره اماکن دولتي و يک فقره دوچرخه در شهر کرمانشاه اعتراف کرد.
    وي ادامه داد: ماموران پليس آگاهي در نهايت در يک عمليات منسجم ديگر همدستان وي را نيز دستگير و با تشکيل پرونده به دستگاه قضائي معرفي کردند.
    
    
    انهدام باند سرقت
    کرج – فارس : فرمانده انتظامي شهرستان ملارد از دستگيري باند حرفه اي سرقت از منازل در اين شهرستان خبر داد.
    برزو همتي اظهار کرد: در پي شکايت برخي از شهروندان مبني بر سرقت منزل، پيگيري موضوع در دستور کار ماموران کلانتري يوسف آباد قرار گرفت.وي افزود: ماموران پليس با انجام تحقيقات فني محل اختفاي سارقان را شناسايي و طي عملياتي به محل مورد نظر اعزام و سارقان را که قصد فرار داشتند دستگير کردند.
    وي بيان کرد: سه نفر متهم دستگيرشده در بازجويي هاي به عمل آمده به بزه ارتکابي معترف شدند و از مخفي گاهشان 10 قلم اموال سرقتي کشف شد.
    
    
    تصادف 3خودرو
    تربت حيدريه – ايسنا : سخنگوي سازمان اورژانس کشور از تصادف زنجيره اي سه خودرو در جاده تربت حيدريه به مشهد خبر داد.
    مجتبي خالدي گفت : در برخورد يک دستگاه اتوبوس مسافربري با دستگاه کاميون و پرايد در گردنه سبز کيلومتر 15 جاده تربت حيدريه به مشهد دو نفر فوت و 31 نفر هم مصدوم شدند. وي اضافه کرد : مصدومين به دو بيمارستان در تربت حيدريه منتقل شدند.
    
    
    بازداشت قاچاقچي
    کرج – تسنيم : مديرکل تعزيرات حکومتي استان البرز از کشف البسه قاچاق در استان البرز خبر داد.
    علي اکبر مختاري اظهار داشت: اين کالاها از داخل يک کانتينر که 2 خودرو از کشور ارمنستان به سمت يکي از کشورهاي خليج فارس ترانزيت مي کردند، کشف شده است.مديرکل تعزيرات حکومتي استان البرز با بيان اينکه پلمب اين خودرو در شهر مرند شکسته شده و مقادير زيادي پوشاک قاچاق بار اين کانتينر کرده و مجددا با چسب پلمب مي شود، ادامه داد: نيروي انتظامي متوجه شکست پلمب مي شود و کالاهاي قاچاق را کشف مي کند. از طرفي هم مدت قانوني که اين کانتينر بايد از کشور خارج مي شده است، تمام شده بود که در اين حالت براساس قوانين بار اين خودرو قاچاق محسوب مي شده است.وي با اشاره به اينکه نزديک به 2 تن به ارزش ريالي 200 ميليون تومان پوشاک قاچاق به اين کانتينر اضافه شده است، بيان کرد: در حال حاضر متهم با قرار 700 ميليون توماني بازداشت است و البسه ضبط و خودروها توقيف شده اند.
    حوادث کوتاه از کشور
    


 روزنامه كيهان، شماره 21843 به تاريخ 24/11/96، صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 23 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه حسابدار رسمي
متن مطالب شماره 42 (پياپي 54)، تابستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است