|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/12/22: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22073
پنج شنبه 22 آذر 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21866 22/12/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    
    * نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي در راي استيضاح وزير راه و شهرسازي خدا را در نظر بگيرند نه وعده و وعيد وزير را؟!
    06090915 و جمعي از متقاضيان مسکن مهر پرديس
    * دولتي ها ابتدا تکليف خسارت هاي سنگين توافق برجام را روشن کنند سپس صحبت از مذاکره بر سر FATF و موشک و منطقه داشته باشند.
    21450912
    * به دنبال افاضات آقايان با تدبير و ادب، لازم است سوال شود انتقاد از کساني که امضاي کري را تضمين مي دانستند و آب خوردن مردم را به برجام مشروط کرده بودند و نيز کساني که يک قرارداد مهم بين المللي را در عرض کمتر از 20 دقيقه تصويب کردند کم عقلي بود يا پذيرش آن؟
    46400913
    * آقاي رئيس جمهور! تعامل يک طرفه با شياطين و کدخداها ديگر بس است! چگونه مي خواهيد اين کمک روباه پير به آل سعود يعني اهانت به پرچم مقدس جمهوري اسلامي که حاصل هزاران خون شهيد است را توجيه کنيد؟! بايد دولت خبيث انگليس در بيانيه رسمي از ملت ايران عذرخواهي کند و قبل از آن، ديپلمات هاي کثيف آن کشورمان را ترک کنند. اينکه سخنگوي وزارت خارجه کشورمان از قول آنها موضوع عذرخواهي را مطرح کند بي معني است.
    95900914
    * بسيار مايه شرمندگي بود که در خبر شبکه يک سيما (96/12/19) سفيرمان در انگليس (آقاي بعيدي نژاد) تمام قد به عنوان وکيل مدافع روباه پير انگليس خبيث ظاهر شد و حمايت انگليس از شيطنت هاي طيف شيرازي در حمله به سفارت را توجيه کرد! در هر سفارتخانه اي، پليس وجود دارد و بايد مانع ورود افراد غيرمجاز شود اما با همکاري پليس، تفاله هاي مزدور انگليس وارد سفارتمان مي شوند و به پرچم مقدس جمهوري اسلامي که ثمره خون هزاران شهيد است اهانت مي کنند و کمتر از 24 ساعت پس از بازداشت، آزاد مي شوند! چند شرور فرقه شيرازي مطمئنا بدون هماهنگي نمي توانستند سه ساعت بخشي از سفارتمان را اشغال کنند و به پرچم مقدسمان جسارت کنند.
    دولابي و 61580936
    * ملت شريف! در دوره اين دولت، با کمترين اهانت به سفارت هاي انگليس و آل سعود خبيث، برخورد شديدي با مردم خشمگين صورت گرفت و حبس هاي طويلي براي آنها در نظر گرفتند که هنوز عده اي از آنها در زندانند ولي متقابلا دولت انگليس مجرمان حمله به سفارتمان را کمتر از 24 ساعت بازداشت، آزاد کرد!
    ابوالقاسمي
    * ملت شهيدپرور از دستگاه ديپلماسي کشورمان مي خواهند که سفير کشور خبيث انگليس را از کشور طرد و در لانه جاسوسي آنها را مسدود نمايند. اين کشور در توطئه عليه کشورمان لحظه اي درنگ نمي کند که آخرين مورد آن همدستي با حمله 4 نفر از اراذل و اوباش شيعه انگليسي به سفارتمان در انگليس است.
    شکيبا و فرخ و روشن
    * نتيجه مذاکره با کشورهاي اروپايي در اين مدت حمله عده اي مزدور از فرقه شيرازي به سفارت کشورمان در انگلستان با هماهنگي انگليسي ها بوده است. با اين وصف آيا دولتمردان نمي خواهند در سياست هاي بدون نتيجه خود تجديدنظر بکنند و جلوي ضرر و زيان بيشتر را بگيرند؟
    61110912
    * آن کليدي که آقاي رئيس جمهور 5 سال پيش در تلويزيون نشان مردم داد فقط يک قفل را باز کرد و آن قفل سفارت شوم انگليس در تهران بود. نتيجه اين بازگشايي هم با حمله اشرار و مزدوران دولت انگليس به سفارت ايران در اين کشور ديده شد.
    69630913
    * در شيعه انگليسي بودن طيف شيرازي همين بس که پس از حادثه سفارت جمهوري اسلامي در آن کشور، چند نفر از آن طيف حاضر مي شوند با شبکه هايي بهائي و دشمن اهل بيت(ع) مانند «من و تو » يک مصاحبه کنند و درباره اينکه جمهوري اسلامي ايران به آنها شيعه انگليسي مي گويد توضيح دهند.
    53640912
    * به نظر مي رسد مسئولان امر، شهر بزرگ تهران و پايتخت ام القراي جهان اسلام را به حال خود رها کرده اند و هر کس هر طوري دوست دارد رفتار مي کند. کرايه برهاي موتورسوار ناوارد به خيابان ها و مناطق، مسافرکش هاي شهرستاني، سر چهارراه ها
    بساط فروش سي دي هاي غيرمجاز، بادکنک، لوازم آرايشي و پوششي و ... گدايي در راه هاي مسدود و ... به صورت هاي گوناگون نظم شهر را به هم ريخته است. گويا شهر بدون متولي است! ... شوراي شهر و شهردار هم گويا هيچ وظيفه اي در اين زمينه ندارند جز اقدامات جنجالي مثل تعويض نام خياباني که به تصريح امام راحل(ره) مسلم هم نبوده يا رقاصي در برج ميلاد و ... اي مسئولان تهران! وظيفه شرعي و عقلي و قانوني حکم مي کند که به وضعيت پايتخت برسيد. باور کنيد حاشيه سازي جزء وظايف شما نيست.
    ميرزايي، طاهري و قادري
    * سعودي هاي وهابي و ضدشيعه چگونه با روباه پير که از فرقه ضاله شيرازي يعني هتک کننده مقدسات اهل سنت، حمايت مي کنند، ارتباط صميمانه دارند؟! شيرازي ها و وهابي ها هر دو آلت دست پير استعمار براي ضربه زدن به اسلام ناب محمدي(ص) اند؟!
    1526 0910
    * اينکه انگليس مهاجمين به سفارت ايران را آزاد کرده تعجب ندارد تعجب از مسئولان کشور است که با مواضع انفعالي خود در سياست خارجي دشمنان را جسور کرده اند.
    2046 0912
    * آقاي ظريف وزير خارجه کشورمان بنزين ندادن آلماني ها براي ادامه پرواز هواپيماي حامل ايشان را يک امر عادي و معمول دانسته است. وقتي خود ما جسارت دشمنان را امر عادي بدانيم چرا بيگانگان گستاخ تر نشوند. پيشنهاد مي شود در سفرهاي خارجي دولتي ها چند نفر از افراد بيکار جامعه دبه به دست همراه آنان اعزام بشوند تا هم کارآفريني شده باشد و هم مشکل عدم تحويل بنزين به هواپيماي ايران در سفرهاي خارجي مسئولان به وجود نيايد.
    توکلي
    * سخنگوي دولت گفت اوضاع خوب است، انتقاد نکنيد. من هم با ايشان موافقم اگر مردم، بيکارها، مجردها، فقرا، رکود، تورم و ... را درنظر نگيرند همه چيز خوب است! آقايان در کجا زندگي مي کنند آدرس بدهند تا ما هم برويم آنجا و اين مشکلات را نبينيم.
    0288 0912
    * برخي از نمايندگاني که زبانشان فقط به مدح و ثناي دولتمردان باز مي شود درک و دردي از مشکلات مردم ندارند و وظيفه نمايندگي مجلس را به امتيازهايي که از دولتي ها گرفته اند فروخته اند. اميدواريم که بتوانند در روز قيامت پاسخگوي اعمال خود باشند.
    1648 0915
    * اصلاح طلبان برنامه رقص دختران در برج ميلاد را به عمد رقم زده اند که علاوه بر ترويج منکر در جامعه موضوع کنار رفتن شهردار تهران به دليل ناتواني در چنين مسئوليتي به حاشيه برود و در حقيقت به مردم آدرس غلط بدهند و ضعف خودشان را بپوشانند.
    3104 0912
    * کاري که شهردار تهران در برج ميلاد مرتکب شد نشان از برنامه هاي خطرناکي دارد که براي قداست شکني از نظام و ارزش هاي اسلامي و نيز ايجاد غفلت از مسايل اصلي طراحي شده و چنانچه با آنها برخورد نشود همه و به ويژه دستگاه قضائي در قبال آن مسئول هستيم.
    54770912 و 89160911
    * با توجه به سخن وندي شرمن درباره تهيه سند برجام و پذيرش بدون فکر ديپلمات هاي ايراني، هيئت رئيسه مجلس و نمايندگاني که ظرف 20 دقيقه اين سند خسارت بار را بدون توجه به منويات رهبر عزيزمان تاييد کردند چه پاسخي به ملت و خداي ملت دارند؟
    حسين بهبودي
    * به بصيرت کيهان و کيهاني ها بايد افتخار کرد چرا که تمام پيش بيني هايي که در خصوص آينده برجام کردند درست از آب درآمد. ولي در اين سال ها به جرم بيان حقايق از سوي دولت و دولتي ها فحش و ناسزا شنيدند.
    79770912
    * روسيه با ديپلماسي خود، توانست در مسابقات ورزشي حرف خود را به کرسي بنشاند و مانع بازي بين تيم خود و اوکراين شود ولي وزير خارجه کشورمان با آن همه ادعاي برند بودن نمي تواند مانع شکل گيري قرعه بازي بين ورزشکارانمان با رژيم اشغالگر قدس و سپس جريمه ورزش ايران شوند. چرا؟!
    54180912
    * ضمن تشکر از افتتاح شبکه کالاي ايراني، مسئولان شبکه لطفا لوگوي شبکه (آرم و نشانه) آن را هم به زبان ايراني قرار دهند. K انگليسي چه نسبتي با کالا و زبان ايراني دارد؟!
    صادقي- بابلسر
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21866 به تاريخ 22/12/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 51 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه مبدل گرمايي
متن مطالب شماره 94، آذر 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است