|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد96/12/22: خبر بنگاه ها
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4495
پنج شنبه 22 آذر 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4289 22/12/96 > صفحه 13 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبر بنگاه هاحمايت مجلس از برنامه هاي اصلاحي بانک صادرات
    گروه بنگاه ها : رئيس کميسيون اقتصادي مجلس در ديدار با حجت الله صيدي، مديرعامل بانک صادرات ايران، برند اين بانک را يکي از ظرفيت هاي عمده موفقيت آتي نظام بانکي کشور در سال ٩٧ برشمرد.به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، محمدرضا پورابراهيمي، رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي در ديدار با مديرعامل و مديران ارشد اين بانک گفت: مجلس از برنامه هاي اصلاحي و توسعه اي بانک صادرات ايران حمايت مي کند. وي همچنين از برنامه ريزي مجلس براي کمک به وصول مطالبات، تسهيل شرايط سرمايه گذاري، استفاده از ظرفيت هاي وزارت امورخارجه و اولويت قرار گرفتن پشتيباني بانک ها، شفافيت و نظارت بهتر بر دريافت مطالبات بانک ها خبر داد.پورابراهيمي با اشاره به برنامه مجلس براي تهاتر مطالبات بانک ها با بدهي آنها به بانک مرکزي در قالب بودجه سال ٩٧ کشور، اظهار اميدواري کرد که سال آينده با توجه به ظرفيت هاي موجود و مديريت جديد، بانک صادرات ايران به عنوان برند نظام بانکي کشور به جايگاه مطلوب خود بازگردد.
    بنابراين گزارش، رئيس کميسيون اقتصادي مجلس با بيان اينکه بانک صادرات ايران براي احياي جايگاه منطقه اي و جهاني خود، ظرفيت خيلي خوبي دارد، گفت: هنر مديران توانمند بانکي، از جمله آقاي صيدي، براي تبديل ظرفيت بالقوه به بالفعل در اين راه برجسته تر خواهد بود تا با اتخاذ راهکارهاي تخصصي اين بانک را به شرايط ايده آلي برساند. پورابراهيمي در اين ديدار با اشاره به وجود سياست هاي مناسب براي ادامه مسير بانک ها، شرايط سرمايه گذاري هاي متنوع در حوزه نفت، گاز و پتروشيمي با توجه به افزايش قيمت هاي جهاني و اثر مثبت آن روي ظرفيت هاي سرمايه گذاري نظام پولي کشور را مورد توجه قرار داد و بر صيانت از نام و برند بانک صادرات ايران تاکيد کرد و آن را وظيفه مجلس و ساير ارکان نظام دانست.
    رئيس کميسيون اقتصادي مجلس تصريح کرد: اعتقاد داريم بايد با تمام توان بانک صادرات ايران را ياري کنيم و در اين راستا تقويت نظام نظارتي، شفافيت هاي مالي و وصول مطالبات را که مهم ترين چالش هاي موجود در نظام بانکي است، در دستور کار قرار دهيم. تلاش داريم براساس قانون بودجه سال ٩٧ که در مرحله نهايي شدن است، مطالبات بانک از دولت را با بدهي آن به بانک مرکزي تهاتر کنيم.وي افزود: در مجلس کمک مي کنيم با يک استفساريه و ماده واحده، بانک ها نيز مشمول اين قانون شده و از ابتداي سال ٩٧ به مورد اجرا گذاشته شود تا از اين طريق ضمن پشتيباني از بانک ها، بخش عظيمي از مشکلات در وصول مطالبات بر طرف شود. پورابراهيمي سال آينده را سال بهتري براي بانک صادرات ايران به جهت وصول مطالبات و ظرفيت سرمايه گذاري ها عنوان و اظهار اميدواري کرد اين بانک هم جهت با استفاده از ظرفيت هاي وزارت امور خارجه براي احياي بانکداري خارج از کشور، به موفقيت هاي درخشان تري دست يابد.
    
    
    افزايش برداشت از خودپردازهاي بانک تجارت تا ۱۵ فروردين ۹۷
    گروه بنگاه‎ها : همزمان با روزهاي پاياني اسفند ماه و تعطيلات نوروز، سقف برداشت از دستگاه هاي خودپرداز بانک تجارت به ۵ميليون ريال افزايش مي يابد. روابط عمومي بانک تجارت با اعلام اين خبر افزود: با توجه به افزايش تقاضاي نقدينگي و به منظور خدمت رساني بيشتر در روزهاي پاياني سال و تعطيلات نوروز، سقف برداشت وجه نقد از دستگاه هاي خودپرداز بانک تجارت در سراسر کشور از روز جمعه ۲۵ اسفند تا چهارشنبه ۱۵ فروردين ۹۷ صرفا براي مشتريان داراي تجارت کارت به ۵ ميليون ريال در شبانه روز افزايش خواهد يافت. براساس گزارش، تغيير در سقف برداشت وجه از خودپردازهاي بانک تجارت براساس مجوز بانک مرکزي صورت گرفته و پس از تاريخ فوق به ميزان قبل (۲ميليون ريال) باز خواهد گشت.
    
    
    تسهيل مديريت هزينه هيات علمي دانشگاه تهران با مشارکت بانک ملت
    گروه بنگاه ها : در دومين نشست سالانه معرفي جديدترين دستاوردهاي حوزه فناوري اطلاعات دانشگاه تهران از سامانه مديريت هزينه کرد، اعضاي هيات علمي با استفاده از مدل گرنت و قرارداد طرح هاي کاربردي با حضور علي رضا لگزايي، عضو هيات مديره و قائم مقام مديرعامل بانک ملت و رئيس دانشگاه تهران رونمايي شد. به گزارش روابط عمومي بانک ملت، از جمله مزاياي اين سامانه مي توان به سهولت در امر پرداخت به اعضاي هيات علمي، عدم مراجعه حضوري عضو هيات علمي جهت دريافت چک، انضباط مالي و شفافيت کلي پرداخت هاي صورت گرفته و دستيابي به اطلاعات هزينه کرد اعضاي هيات علمي اشاره کرد. در اين مراسم همچنين با تجليل از بانک ملت، لوح هاي يادبودي به علي سلطان محمودي رئيس شعبه دانشگاه تهران و غلامحسن مختاري نماينده بانک ملت اهدا شد.
    
    
    خدمت رساني بيمه پاسارگاد در نوروز ۱۳۹۷
    گروه بنگاه ها : شرکت بيمه پاسارگاد به منظور فراهم آوردن آرامش خاطر براي بيمه گذاران گرامي ساعات کاري شعبه هاي فعال خود را در تعطيلات نوروز اعلام کرد.
    به گزارش روابط عمومي بيمه پاسارگاد، شعبه هاي اين بيمه در سراسر کشور در روزهاي سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، پنج شنبه ۲ فروردين و شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۳ آماده ارائه خدمات بيمه اي اعم از صدور انواع بيمه نامه و پرداخت خسارت هستند. در تعطيلات نوروز، شعبه هاي پونک، تهرانپارس، يادگار و ارمغان در استان تهران و شعبه هاي مشهد، اصفهان (مرکزي)، قزوين، گرگان، بندرعباس (رسالت، آزادي)، شيراز (فرهنگ)، کرج (گلشهر)، تبريز (بلوار آذربايجان)، يزد، ساري (جام جم)، رشت، اردبيل، نيشابور، بجنورد، بيرجند، اراک، شهرکرد، کاشان، اهواز، بوشهر، تنکابن، آمل، همدان، اروميه (مرکزي)، کرمان، زنجان، سبزوار، سمنان، بابل، سنندج، چالوس، کرمانشاه، بندرانزلي، مهاباد، قم، مراغه، خوي، شاهرود، زاهدان، گنبد کاووس، آستارا، لاهيجان، ميانه، مياندوآب، شهرضا، ايلام، ياسوج، بهشهر، دامغان، پارس آباد مغان، بروجرد، مرند، تربت حيدريه، آبادان، خرم آباد، ساوه و دزفول انواع خدمات بيمه اي را به هموطنان ارائه مي دهند.
    خبر بنگاه ها
    


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4289 به تاريخ 22/12/96، صفحه 13 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 10 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه دانش پيشگيري و مديريت بحران
متن مطالب شماره 4 (پياپي 804)، زمستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است