|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/1/27: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22152
سه شنبه 28 اسفند 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21882 27/1/97 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323

    
    * حمله کشورهاي جنايتکار آمريکا، انگليس و فرانسه به سوريه آن هم در سالروز بعثت پيامبر اکرم(ص) نشان از خصومت آنها با اسلام دارد. اميدواريم اين حادثه موجب بيداري همه مسلمانان در جهان گردد و بتوانند از دشمنان اسلام انتقام بگيرند.
    18870912
    * آمريکا و متحدانش با حمله نظامي به سوريه وجهه اي منفورتر پيدا کردند. مردم ايران اين جنايتکاران را مي شناسند. اميدوارم مسئولين کشورمان نيز شناخت بهتري از غربي ها پيدا کرده باشند و ديگر امتيازهاي يک طرفه به چنين دشمناني ندهند.
    ذوالفقاري
    * آنچه در حمله احمقانه آمريکا و متحدانش به سوريه ديده مي شود اين است که آنان از فرط درماندگي با ترس و واهمه عمل کردند و به شدت از عواقب آن هراس داشتند. البته حق داشتند چون حالا بايد منتظر پاسخ جبهه مقاومت باشند.
    3152021
    * ناکامي و شکست آمريکا و انگليس و فرانسه (محور شرارت و جنايت) در حمله به سوريه و ساقط شدن اکثر موشک هاي شليک شده متجاوزين به دست ارتش سوريه، به خوبي از اقتدار و هوشمندي و برتري نظامي ارتش سوريه حکايت دارد. ارتش سوريه به جبهه جنايتکار اين سه کشور پليد فهماند پا را از گليم خود درازتر نکنند و الا با پاسخ آتشين و کوبنده ارتش سوريه روبرو مي شوند و شکست و بي آبرويي نصيب آنان و نيز گاو شيرده شان يعني آل سعود مي شود که تامين کننده هزينه آنهاست.
    02910918
    * حمله هاي اخير از سوي دشمنان به سوريه ثابت مي کند کشورهاي غربي به ويژه آمريکا از شکست داعش در منطقه سخت ناراحت هستند. البته بايد هم عصباني باشند.
    99150914
    * حمله آمريکا به سوريه در روز مبعث که عيد مسلمانان مي باشد توهين به يک ونيم ميليارد مسلمان در جهان محسوب مي شود دولت ايران نبايد به محکوميت زباني اين جنايت اکتفا کند.
    74710913
    * مسئولين ما فرش هاي قرمز فراواني براي مقامات انگليسي، فرانسوي و... پهن کردند اما آنان جبهه مقاومت را بارها هدف حمله قرار دادند و از تروريست ها حمايت علني مي کنند، پهن کردن فرش قرمز براي اين کشورها در ايران اسلامي ديگر بايد خاتمه پيدا کند.
    9290021
    * گويا قرار نيست کاسبان برجام از بدعهدي جنايتکاران و جنگ افروزان شيطان بزرگ و اروپايي هاي خبيث عبرت بگيرند. امروز به آلمان روي آورده اند که در صحنه نظامي در پرتاب موشک به سوريه همراهي نکرد ولي آن را مورد تاييد قرار داد تا بلکه از اين طريق آمريکاي جنايتکار را به اجراي برجام بدفرجام متقاعد کنند. در حالي که محال است آلمان همراهي واقعي داشته باشد. به خداوند قادر مطلق اتکا کنيد و اين قدر تجربه شده ها را نيازماييد.
    نيکنام
    * عزت ايرانيان با برجام به سخره گرفته شده است. اکنون بايد هر سه ماه منتظر باشيم تا ترامپ ديوانه تصميم جديدي براي برجام بگيرد! اين چه توافقي است که ما را همواره مضطرب و ملتهب نگه مي دارد ولي دشمنان را گستاخ تر مي کند!
    بخشنده-رشت
    * درسي که مدافعين حرم يعني نيروهاي مقاومت به دشمنان در عراق و سوريه دادند تا ابد خواهد درخشيد و تاثيرگذار خواهد بود.
    31070902
    * آقاي سيف و روحاني آخر اسفند را آخرين تلاطم بازار ارز عنوان کردند اما بعد از يک ماه مجددا رشد قيمت ارز را شاهد بوديم، اميدوارم همين دليل براي همراهي ديگر نمايندگان مجلس به سوال از رئيس جمهور کافي باشد.
    6172021
    * مردم تهران از عملکرد چندماهه شوراي شهر بي اطلاع اند، در شوراي شهر قرار نيست به مردم پاسخ داده شود که اين شورا تاکنون به جز تغيير نام گاه مسئله آفرين چند خيابان چه دستاورد ديگري داشته است.
    0129021
    * افرادي که داراي بيماري خاص هستند از کجا و با کدام حقوق توانايي خريد هر آمپول يک ميليون توماني را دارند. ما حقوق نجومي نداريم که بتوانيم چنين هزينه اي کنيم. خدا نگذرد از برخي متوليان امور اقتصادي که اين چنين بلايي سر کشور و مردم و پول ملي مي آورند. پول پرداخت حقوق هاي نجومي هست ولي براي بيماران خاص نيست؟!
    81470919
    * درمانگاه تامين اجتماعي ابتداي خيابان لاهيجان- رشت فقط 50 نفر را در روز پذيرش مي کند و ساعت کار اين درمانگاه فقط تا ساعت 12 ظهر است. از مسئولين در وزارت بهداشت و سازمان تامين اجتماعي درخواست رسيدگي دارم.
    99210911
    * دولتمردان فقط حرف مي زنند چرا بايد کشور رها باشد و اقتصاد جامعه چنين وضع اسف باري پيدا بکند. پس پست ها را براي چه اشغال کرده اند و حقوق هاي نجومي مي گيرند.
    17550936
    * ضمن تشکر از ماموران حمل زباله شهرداري منطقه 11، درخواست مي شود رانندگان خودروهاي زباله و کارگران زحمتکش شب ها سدمعبر نکنند و باعث اختلال رفت وآمد خودروها نشوند. متاسفانه با اينکه مي توانند سد معبر نکنند ولي در خيابان فرعي خيابان شهيد پيران عقل براي تخليه سطل هاي زباله، راه عبور خودروها را مسدود مي کنند.
    41650912
    * جريمه نداشتن برگ معاينه فني براي خودروها ازسوي دوربين هاي راهنمايي و رانندگي 20 هزار تومان است اما بنده در طي مدت زمان يک ساعت به همين علت 7 بار جريمه شدم که مبلغ هر کدام 50 هزار تومان بوده است. درضمن پيامکي هم براي بنده ارسال نشده بود، از مسئولين در راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ تقاضاي رسيدگي دارم.
    3033021
    * دولت بايد درخصوص اسراف آب در شهرها فکر اساسي بکند. کشاورزي در کشور به دليل کم آبي در وضعيت بحران است.
    54210918
    * دلجويي شهردار محترم تنکابن از بانوي مسن سبزي فروش، نشانه درک درست اين مسئول متواضع شهر تنکابن بود. ان شاءالله ديگر مسئولان نيز در صورت تکدر خاطر ارباب رجوع و مردم از چنين روحيه اي متابعت نمايند.
    2085021
    * جوابيه اي که شرکت بهره برداري راه آهن شهري به شکايت از پخش موسيقي حرام در ايستگاه هاي مترو داده و در روزنامه کيهان چاپ شده عذر بدتر از گناه است. مسئولان به شعور ملت احترام بگذارند و عمل اشتباه خود را بپذيرند.
    دکتر طوسي زاده
    * از دستگاه قضايي که ملجا و پناهگاه مردم است درخواست مي شود با برخي کارمندان متخلف دستگاه قضايي که بدون دليل به ضرب و شتم با ارباب رجوع مي پردازند، قاطعانه برخورد کند. اينجانب به عنوان ايثارگر و آزاده وقتي براي پيگيري سارق دستگير شده اموال خواهرم به دادگاه شهر آفتاب رفته بودم درحالي که با يکي از افراد در حال گفت وگو بودم يک دفعه ديدم گويا صورتم را برق گرفت... چون با سيلي محکم کارمند دستگاه قضايي مواجه شدم!
    آزاده و ايثارگر - ساکن بروجرد
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21882 به تاريخ 27/1/97، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 49 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه علوم و فناوري كامپوزيت
متن مطالب شماره 4 (پياپي 18)، زمستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است