|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه رسالت97/1/27: خبر
magiran.com  > روزنامه رسالت >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 9473
پنج شنبه 29 فروردين 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2829
magiran.com > روزنامه رسالت > شماره 9193 27/1/97 > صفحه 5 (شهرستان) > متن
 
      


خبرمعاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي كردستان خبرداد:مديريت بر منابع انساني مهمترين استراتژي دانشگاه در سال جديد
    سنندج-خبرنگاررسالت:
    معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي كردستان در اولين جلسه اجلاس مديران دانشگاه علوم پزشكي استان گفت: مهمترين استراتژي معاونت توسعه مديريت و منابع اين دانشگاه در سال 1397، مديريت بر منابع انساني است.دكتر سيف اله مرادي افزود: نيازسنجي جهت جذب نيروي انساني، رعايت ساختار سازماني و سازماندهي مناسب، تناسب حجم كار در بخش ها و مراكز با تعداد نيروي انساني، عدم جابه جايي نيروهاي تخصصي به ساير بخش ها و افزايش كارايي و اثربخشي و در نهايت بهره وري از مهمترين استراتژي هاي اين معاونت است.وي با اشاره به مطالعه تحقيقاتي كه در تعدادي از سازمان هاي ماندگار انجام شده، اظهارداشت: روياهاي بلندپروازانه، انتخاب بجا و مناسب آدم ها، وجود فرهنگ هاي شبه ديني، راضي نشدن به وضع موجود، مديريت درون زا و پرورش استعدادهاي درون سازماني و ماندگاري مديران از جمله مهمترين رازهاي موفقيت سازمانها مي باشند.
    
    
    در سال ۹۶، در فولادسازي و ريخته گري فولاد مباركه محقق شد؛دستيابي به بالاترين ميزان توليد فولاد خام
    اصفهان-خبرنگاررسالت:
    تلاشگران ناحيه فولادسازي و ريخته گري مداوم فولاد مباركه در سال ۱۳۹۶ با تلاش بي وقفه خود و به كارگيري تكنيك هاي كار گروهي و حس تعلق سازماني، به ركوردهاي بي سابقه اي در توليد فولاد خام دست يافتند.محمدرضا بنائيان مفرد، مدير ناحيه فولادسازي و ريخته گري مداوم فولاد مباركه، سال ۱۳۹۶ را پربارترين سال در طول عمر بهره برداري از اين شركت دانست و گفت: برنامه توليد در اين سال ۶ ميليون و ۲۰۰ هزار تن در نظر گرفته شده بود كه با تلاش مستمر همه كاركنان و پشتيباني ساير نواحي ركورد بي سابقه توليد ۶ ميليون و ۴۵۰ هزار و ۸۰۷ تن محقق شد كه اين ميزان توليد نسبت به مدت مشابه سال قبل (۵ ميليون و ۶۵۰ هزار تن) ۱۴درصد رشد نشان ميدهد.
    وي دستيابي به توليد فراتر از برنامه سالانه را نتيجه تلاش مجدانه و تعلق سازماني و ملي همكاران سخت كوش اين ناحيه، درك متقابل و راهبري هاي مدبرانه مديريت عالي و معاونت هاي سازمان، همكاري مديريت هاي پشتيبان و سرويس دهنده صف و ستاد دانست و اظهار اميدواري كرد: با تداوم موارد فوق و به كارگيري شيوه هاي كار گروهي و هدف گذاري ها و تلاش مضاعف، در سال جديد نيز شاهد ثبت اينگونه موفقيت ها و رسيدن به ظرفيت اسمي 7.2 ميليون تن تختال در شركت فولاد مباركه خواهيم بود.
    
    
    معاون روابط عمومي و تبليغات سپاه كربلا اعلام كرد :انتشار بيش از هزار خبر راهيان نور از رسانه هاي مازندران
    ساري-خبرنگاررسالت:
    هزار و ۱۵۰ خبر از فعاليت هاي راهيان نور امسال از رسانه هاي بين المللي، ملي و به ويژه مازندران منتشر شد. ، سرهنگ حسينعلي رضايي معاون روابط عمومي و تبليغات سپاه كربلا و مسئول كميته اطلاع رسانه راهيان نور مازندران با بيان اينكه هزار و ۱۵۰ خبر با همكاري ۹۴ رسانه بين المللي، ملي و مازندران ويژه راهيان نور امسال منتشر شد، گفت:رسانه هاي انقلابي استان در ايام اعزام كاروان هاي راهيان و در پوشش اين عمليات بزرگ فرهنگي نقش مهمي داشتند.وي افزود:دوران دفاع مقدس يكي از طلايي ترين دوران ها و بخشي از تاريخ پرافتخار اين مرزو بوم است كه هويت بخش نسل هاي امروزي است كه اگر بتوان بخوبي مفاهيم و ارزش هاي آن را به نسل هاي بعد انتقال داد پشتوانه ماهيتي و قوام فرهنگ ديني و اعتقادي جامعه ما خواهد شد.
    سرهنگ رضايي گفت: با توجه به اينكه در عصر ارتباطات و رسانه هستيم موثرترين و كارآمدترين ابزار، رسانه هاي جمعي و شبكه هاي اجتماعي هستند كه مي توانند فرهنگ راهيان نور و ايثار و شهادت را به نسل هاي آينده انتقال دهند.
    
    
    مدير عامل آب و فاضلاب روستايي استان اردبيل:140 پروژه آب و فاضلاب در روستاها در حال اجراست
    اردبيل-خبرنگاررسالت:
    مدير عامل شركت آب و فاضلاب روستايي استان اردبيل گفت: در حال حاضر 140 پروژه در حوزه آبرساني و فاضلاب در مناطق روستايي استان اردبيل در حال اجراست. فرامرز به نژاد در نشست با فرماندار شهرستان نير اظهار كرد: ما مصمم هستيم تا در سالجاري تعداد زيادي از اين پروژه ها را كه تعدادي از آنها نيز در قالب مجتمع هاي آبرساني سال هاست به حال خود رها شده تكميل و آماده بهره برداري كنيم. وي با بيان اينكه براي عملياتي شدن اين پروژه ها به 65 ميليارد تومان اعتبار نياز داريم، خاطرنشان كرد: با تامين اين اعتبارات پروژه هاي نيمه تمام آب و فاضلاب روستايي عمدتا با هدف آبرساني به روستانشينان تكميل و آماده بهره برداري خواهد شد. به نژاد افزود: 75 درصد ساكنان مناطق روستايي استان تحت پوشش خدمات آب و فاضلاب روستايي هستند كه با بهره برداري از پروژه هاي نيمه تمام اين ميزان به حدود 88 درصد خواهد رسيد. وي بيان كرد: در چهار روستاي استان اردبيل كه اغلب در نير هستند طرح هاي فاضلاب در حال اجراست كه در صورت استقبال روستائيان از طرح هاي فاضلاب تلاش مي كنيم تا اين طرح ها با قوت و قدرت بيشتر ادامه پيدا كند.
    
    
    مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز: فعاليت هاي فرهنگي و هنري بايد در فضاي دور از تنش انجام شود
    كرج-خبرنگاررسالت:
    نشست خبري مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز با محوريت برنامه هاي فرهنگي و هنري در سالن اجتماعات اين اداره كل برگزار شد. ناصر مقدم با اشاره به رويكردهاي 11 گانه اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز گفت:فعاليت هاي فرهنگي و هنري بايد در فضاي دور از تنش برگزار شود. وي با بيان اينكه متاسفانه اعتبارات فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان در سال گذشته در حد صفر بود، گفت: متاسفانه اعتبارات استان در سال گذشته تنها ٥٠ ميليون تومان بوده است و اميدواريم سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به بحث فرهنگ و هنر عنايت داشته باشد و تجديد نظر جدي در اعتبارات داشته باشد تا بتوانيم برنامه هايي كه پيش بيني كرديم، عملياتي كنيم.وي با اشاره به اينكه در استان البرز انجمن آثار و مفاخر فرهنگي نداريم و قطعا در سال جاري شكل خواهد گرفت، بيان داشت: سومين رويكرد توجه به توسعه و قانوني كردن تشكل هاي غير دولتي در حوزه فرهنگ و هنر خواهد بود. در عين حال كه از تشكل هاي غير دولتي فعال در اين حوزه حمايت خواهيم كرد، و به قانون مند شدن آن ها نيز كمك خواهيم كرد.
    
    
    فرمانده انتظامي خراسان رضوي خبرداد:كشف محموله پيانو و بخارشوي قاچاق در نيشابور
    نيشابور- خبرنگار رسالت:
    فرمانده انتظامي خراسان رضوي از كشف محموله سنگين پيانو و بخارشوي قاچاق به ارزش يك ميليارد و 300 ميليون ريال خبر داد.سردار «قادر كريمي» گفت: در پي دريافت خبري مبني بر ورود 2 محموله پيانو و بخارشوي قاچاق به باربري هاي شهرستان نيشابور به قصد حمل دوباره به مشهد تحقيقات پليسي بلافاصله آغاز شد.وي افزود: كارآگاهان مبارزه با قاچاق كالا در اين عمليات ضربتي با هماهنگي مقام قضايي وارد عمل شده و در بازرسي هاي پليسي 15 دستگاه بخارشوي قاچاق بدون مدارك گمركي به ارزش تقريبي 350 ميليون ريال و 19 دستگاه پيانو و ارگ قاچاق به ارزش تقريبي 950 ميليون ريال كشف و ضبط كردند.فرمانده انتظامي خراسان رضوي گفت: در اين طرح ضربتي يك ميليارد و 300 ميليون ريال كالاي قاچاق كشف و ضبط و دو متهم پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.وي از هوشياري و سرعت عمل پليس نيشابور در پي گيري سريع اين پرونده تشكر كرد.
    
    
    مديرعامل بيمارستان فوق تخصصي رضوي خبر داد؛ بهره مندي حدود 10 هزار نفر از خدمات درماني بيمارستان رضوي
    مشهد-خبرنگاررسالت:
    مديرعامل بيمارستان فوق تخصصي رضوي از بهره مندي حدود 10 هزار نفر طي 15 روز نخست سال جاري از خدمات درماني بيمارستان رضوي خبر داد.، دكتر رضا سعيدي ضمن اعلام اين خبر، بيان كرد: با توجه به تعطيلي بسياري از مراكز درماني و خدمات رسان به بيماران در ايام تعطيلات نوروزي و به ويژه حضور حداكثري شيفتگان حضرت علي بن موسي الرضا(ع) در مشهد مقدس، طي جلسات متعدد و با تقسيم وظايف در بيمارستان رضوي بر عدم وقفه در ارائه خدمات درماني حتي در لحظه تحويل سال نو تاكيد فراواني شد.
    وي افزود: بر همين اساس، تمامي واحدهاي درماني اين پارك درماني در تمام ساعات شبانه روز به مراجعان خدمات لازم را ارائه كرده و از روز پاياني سال گذشته تا پايان روز 14 فروردين سال جاري بيش از 9 هزار و 800 نفر از خدمات درماني اين واحدها بهره مند شدند.دكتر سعيدي اظهار كرد: با توجه به موقعيت مكاني اين مركز درماني در مجاورت يكي از محورهاي مواصلاتي به مشهد مقدس، در اين ايام حدود 2 هزار نفر به اورژانس اين مجموعه مراجعه كرده و هفت نفر به صورت موفق احياء شده اند.
    
    
    شهردار نظرآباد: جلب رضايتمندي شهروندان از برنامه هاي شهرداري است
    نظرآباد-خبرنگاررسالت:
     مهندس يگانه شهردار نظرآباد در طي ملاقات هاي مردمي خود با حضور مهندس احمد زاده سخنگوي شوراي اسلاي شهر نظرآباد و مسئولين واحدها با تعداد زيادي از شهروندان ديدار و به مسائل و مشكلات شهروندان حاضر رسيدگي و دستورات لازم را صادر كرد. اين ديدار در راستاي تداوم ملاقاتهاي عمومي مردمي با شهروندان صورت مي گيرد كه در آن شهروندان بدون واسطه به بيان مشكلات و مسائل خود با شهردار مي پردازند و جلب رضايتمندي شهروندان،ارتباط رودر رو و بدون واسطه مردم با شهردار و تكريم ارباب رجوع از اهداف برگزاري جلسات ملاقات عمومي در شهر است.مهندس يگانه ضمن تشكر از مردم كه با صبر و تحمل در اين ديدارها مشكلات و خواسته هاي خود را مطرح كردند افزود: خدا را شاكريم كه توانسته ايم با اهتمام نسبت به برگزاري ملاقات هاي عمومي اقدام كنيم و تا حد توان خود مشكلي از مشكلات شهروندان را برطرف سازيم.
    
    
    رزمند ه مدافع حرم گرگاني به شهادت رسيد
    گرگان-خبرنگاررسالت:
    حجت اله نوچمني از روستاي نوچمن گرگان كه ماه پيش به همراه تعدادي از رزمندگان مدافع حرم استان در دفاع از آل الله به سوريه رفته بود به درجه رفيع شهادت رسيد . شهادت وي در پي حمله هوايي رژيم صهيونيستي به منطقه حمص سوريه صورت گرفته است. شهيد نوچمني يك فرزند دختر ۴۵ روزه و يك پسر ۶ ساله دارد و متولد سال ۵۹ بود. روستاي نوچمن در 17 كيلمتري غرب گرگان جنب روستاهاي شموشك و سركلاته قرار دارد .غرب گرگان قبلا نيز با شهادت «قاسم غريب» و «قاسم تيموري» با عطر شهداي مدافع حرم آشنا شده بود .
    خبر
    


 روزنامه رسالت، شماره 9193 به تاريخ 27/1/97، صفحه 5 (شهرستان)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 18 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
كيهان
 پيشخوان
مجله جراحي هاي كم تهاجمي
شماره 3-4 (پياپي 704)
 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است