|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/3/23: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22106
دو شنبه 1 بهمن 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21927 23/3/97 > صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشورانهدام باند سرقت
    اصفهان – خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان از انهدام باندي که اعضاي آن با تهديد سلاح سرد اقدام به سرقت گوشي هاي همراه شهروندان مي کردند، خبر داد.
    سرهنگ حسن ياردوستي گفت: پليس با گشت زني هدفمند در سطح شهر طي يک عمليات غافلگيرانه سارقان را در حالي که لباس مشکي و ماسک پوشيده بودند در حين سرقت گوشي همراه يکي از شهروندان ، دستگير کرد.
    
    
    توقيف شناور
    هنديجان – خبرنگار کيهان: رئيس اداره شيلات و آبزي پروري هنديجان گفت: 11 قايق و يک فروند لنج که صيادان آن با استفاده از آلات لنگري اقدام به صيادي در صيدگاه هاي اين شهرستان مي کردند توسط پايگاه حفاظت منابع آبزي اين شهرستان توقيف شد.
    فلامرز مزارعي افزود: با توجه به دريافت گزارش هايي مبني بر نصب آلات لنگري در صيدگاه هاي هنديجان توسط برخي صيادان غير بومي گشت زني دريايي توسط يگان حفاظت منابع آبي و مرزباني در مناطق سريم، خورموسي و بحرکان و برخي نقاط ديگر انجام و 11 قايق، يک فروند لنج و در مجموع با 47 ملوان شناسايي و مجوز آنها توقيف شد.
    فلامرز مزارعي افزود: از اين تعداد قايق و لنج يک دستگاه ترال لنج، 71 عدد لنگر،40 طاقه تور حلوا سفيد و 265 کيلوگرم ماهي کشف و ضبط شد.
    
    
    سرقت در پايانه مسافربري
    اهواز – خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان ماهشهر گفت: اعضاي باند سارقان حرفه اي سرقت از تريلرهاي بارگيري شده در پايانه هاي بندرامام خميني(ره) به دام افتادند.
    سرهنگ جليل زبيدي، افزود: با انجام اقدامات فني و تخصصي پليس باند شش نفره سارقان شناسايي شد و در يک عمليات غافلگيرانه در مخفيگاهشان به دام افتادند.
    سرهنگ زبيدي در ادامه افزود: در بازرسي از مخفيگاه متهمان يک قبضه سلاح کلت کمري کشف و متهمان در تحقيقات پليس به 10 فقره سرقت از پايانه هاي بندر امام خميني(ره) اعتراف کردند.
    
    
    سقوط از صخره
    اردبيل – خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان «نمين» گفت: كوهنورد 29 ساله تهراني بر اثر سقوط از صخره ارتفاعات «سوها» جان خود را از دست داد.
    سرهنگ حسن شريفي افزود: شش كوهنورد تهراني براي كوهپيمايي در ارتفاعات صعب العبور «سوها» حاضرشدند ولي يكي از آنها كه جواني 29 ساله بود از بالاي صخره به پايين سقوط کرد و جان خود را از دست داد.
    وي تصريح كرد: جسد كوهنورد جوان به پزشكي قانوني انتقال داده شد.
    
    
    مواد افيوني در تريلر
    يزد – خبرنگار کيهان: رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر يزد از کشف مواد افيوني در اين استان خبر داد.
    سرهنگ محمد حسين ستوده گفت: ماموران انتظامي يزد در يک عمليات ايست و بازرسي 100کيلوگرم ترياک و 10کيلوگرم حشيش کشف کردند.
    وي افزود: اين مقدار موادمخدر هنگام کنترل خودروهاي عبوري در محورهاي مواصلاتي از يک دستگاه تريلي که با محموله قطعات صنعتي در حال حرکت بود بدست آمد.
    وي اضافه کرد: در اين زمينه دو متهم دستگير شدند.
    
    
    صاعقه يک نفر را کشت
    تبريز – خبرنگار کيهان: سخنگوي اورژانس استان آذربايجان شرقي گفت: صاعقه يک کشته و 4 مصدوم در روستاي جانبهان از توابع شهرستان بستان آباد بر جاي گذاشت.
    وحيد شادي نيا اظهار داشت: در اين حادثه که روز دوشنبه روي داد نيروهاي اورژانس پس از سختي هاي فراوان و عبور از سيلاب به روستاي جانبهان رسيدند.
    وي افزود: در اين حادثه مرد ۲۷ ساله جان باخت و چهار نفر ديگر مصدوم توسط اورژانس بستان آباد به بيمارستان انتقال يافتند طبق گزارش کارشناسان اعزامي اورژانس وضعيت مصدومان مساعد است.
    
    
    دستگيري سوداگران مرگ
    همدان - خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي استان همدان از کشف حشيش در عمليات مشترک پليس همدان با البرز و دستگيري دو سوداگر مرگ خبر داد.
    سرتيپ بخشعلي کامراني صالح گفت: با تلاش هاي اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روي يک باند قاچاق و توزيع مواد مخدر از نوع حشيش، مشخص شد باند مذکور اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي جنوبي به استان هاي مرکزي کشور مي کند.
    وي افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر البرز طي بازرسي از منزلي در تهران که محموله توسط قاچاقچيان در آن تخليه شده بود، ۲۴کيلوگرم حشيش با لفافه را کشف کردند.
    
    
    تبليغ مواد مخدر
    اصفهان – خبرنگار کيهان: رئيس پليس فتاي اصفهان گفت : فردي که دريکي از شبکه هاي اجتماعي اقدام به تبليغ فروش مواد مخدر مي کرد، در عمليات رصد و پايش ماموران پليس فتاي استان شناسايي و دستگير شد.
    سرهنگ سيد مصطفي مرتضوي افزود: کارشناسان اين پليس در پي رصد و پايش فضاي مجازي صفحه اي را در شبكه اجتماعي اينستاگرام مشاهده کردند که در آن فردي اقدام به تبليغ فروش مواد مخدر مي کرد.
    وي اضافه کرد: کارشناسان بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با تحقيقات علمي و تخصصي خود موفق شدند فرد مذکور را در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کنند.
    وي در ادامه گفت: متهم که در مواجهه با مدارك و مستندات پليس چاره اي جز اعتراف نداشت، صراحتاً به بزه انتسابي اقرار و به همراه مقاديري مواد مخدر کشف شده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.
    
    
    آتش سوزي قرباني گرفت
    ساري – خبرنگار کيهان: معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مازندران گفت : منزل پيرمردي 95 ساله به نام «خداورد – خ» در يکي از روستاهاي حومه شهرستان نوشهر بر اثر بخاري هيزمي دچار حريق شد.
    سرهنگ عليرضا باقري افزود: بر اثر وقوع اين آتش سوزي اين مرد به همراه همسر ۸۸ ساله اش دچار خفگي شد و فوت کرد.
    وي اضافه کرد: علت حريق در دست بررسي است.
    
    
    آتش در استخر مواد نفتي
    سرويس شهرستانها: معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان سمنان از وقوع آتش سوزي در استخر دو تني حاوي مواد نفتي در شرکتي توليدي در شهرک صنعتي گرمسار خبرداد.
    سرهنگ سيد علي ميراحمدي افزود: در بررسيها مشخص شد استخري حاوي دو تن مواد نفتي در يک شرکت توليدي در شهرک صنعتي جنت آباد شهرستان گرمسار دچار حريق شده است.
    وي خسارت اين حادثه را دو ميليارد ريال برآورد کرد و ادامه داد: با اقدام به موقع آتش نشانان و مهار حريق، اين حادثه تلفات جاني در برنداشت.
    
    
    کشف ترياک
    سرويس شهرستانها: رئيس پليس مبارزه با موادمخدراستان قم از کشف ترياک و دستگيري يک قاچاقچي در اين استان خبرداد.
    سرهنگ غلامعباس بلفکه اظهار داشت: در پيگيريهاي ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان «زنجان» بر روي عناصر اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر، مشخص شد فردي قصد دارد محموله مواد مخدر را توسط يک دستگاه «تريلي» از يکي از استان هاي جنوب کشور به پايتخت منتقل و از استان قم عبور کنند که بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پليس اين استان قرار گرفت و خودروي مذکور توقيف شد.
    وي بيان داشت: در بازرسي تخصصي از تريلي، مقدار 99 کيلو و 600 گرم ترياک در قالب 14 بسته کشف شد.
    حوادث کوتاه از کشور
    


 روزنامه كيهان، شماره 21927 به تاريخ 23/3/97، صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 21 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه رشد فناوري
متن مطالب شماره 56، پاييز 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است