|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/3/24: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22108
چهار شنبه 3 بهمن 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21928 24/3/97 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323

    
    * دولت بعد از 5 سال معطل کردن کشور به خاطر وعده هاي سرخرمن دروغگوهاي دنيا، حال که نتيجه اي به دست نيامده چند نقطه از شهر تهران را براي تجمع مردم مشخص کرده تا مردم بروند و تخليه بشوند. اين کار براي ملت آب و نان نمي شود.
    99750902
    * دولتمردان مرتب مصاحبه مي کنند و مي گويند گراني ها حالت حباب را دارد و برطرف مي شود. بنويسيد اگر کاري براي مردم نمي توانند بکنند حداقل به شعور ملت توهين نکنند.
    90600919
    * مدعيان تورم تک رقمي در برابر سيل گراني انفجاري دلار، سکه و... چه پاسخي دارند؟ لطفا با مردم صادقانه برخورد کنيد!
    11600912
    * بعد از برجام فراموش نمي کنم که روزنامه کيهان مرتب اصرار داشت به سادگي با شرکت هاي خودروسازي پژو فرانسه وارد معامله نشويد که ضررهاي زيادي بر کشور ما وارد کرده است. ولي متاسفانه گوش شنوايي نبود و حال پس از چند صباح فعاليت، دوباره قصد دارد کشور را ترک کند! کساني که به جاي توجه به توليدات داخلي، همچنان براي بيکار نشدن کارگران فرانسه دل مي سوزانند چه پاسخي در برابر اين بي توجهي شان به نصايح کارشناسان دارند؟
    فيض آبادي- تهران
    * آقاي رئيس جمهور پاسخ بدهند اگر به اعتقاد ايشان دانستن حق مردم است پس چرا ملت در جريان کامل محتواي قراردادهاي خارجي اين دولت نيستند که حالا يکي پس از ديگري با مشکل مواجه مي شوند.
    12830918
    * نمايندگاني که براي حضور در مسابقات جهاني ورزش در روسيه بار سفر خود را بسته و آماده رفتن به اين سير و سياحت هستند چرا در موضوع نظارت بر قراردادهاي خارجي و يا لوايح چهارگانه قانون FATF اين تعهد را نداشتند که براي بررسي کارشناسي آن ها وقت بگذارند و از منافع ملي کشور و مردم دفاع کنند.
    21450912
    * آن دسته از نمايندگان مجلس که اصرار به تصويب لوايح چهارگانه قانون FATF دارند با چه رويي خودشان را وکيل مردم مي دانند در حالي که حاضر شده اند منافع ملي کشور و ملت را خيلي راحت قرباني مطامع دنيايي خويش بکنند. با اين شتابي که اين عده در تصويب لوايح مذکور دارند مطمئنم وقتي مثل برجام منافع ملي کشور به خطر بيفتد از مسئوليت شانه خالي مي کنند و به گردن ديگران مي اندازند.
    ناصري و 95900914
    * از اعضاي محترم شوراي نگهبان مي خواهيم لوايح چهارگانه قانون FATF را که نمايندگان به دليل بي توجهي به منافع ملي کشور از تصويب مي گذرانند با استناد به مغايرت هايش با قانون اساسي رد بکنند.
    69120914
    * مجلس با به تعويق انداختن 2 ماهه بررسي و الحاق به FATF، عملا دو ماه به اروپايي ها فرصت داد تا با وقت کشي و فشار به تيم مذاکره کننده به اهداف خود برسند! مگر اينکه مجلس راه را بر اهداف خطرناک غرب در اين ماجرا ببندد و FATF را کنار بگذارد.
    31040912
    * روستائيان روستاي حماملو سفلي و عليا از توابع شهرستان زنجان به دليل آسفالته نبودن جاده روستايي خود و کمبود آب شرب در رنج هستند. از مسئولين امر تقاضاي رسيدگي داريم.
    33190919
    * ساکن منطقه قلعه نو در جاده ورامين هستم، اقدام به خريد امتياز برق کردم و بعد از خريد ترانس، کابل و... و پرداخت 31 ميليون تومان به اداره برق، برق را براي بنده وصل کردند و تعهد محضري از بنده گرفتند که هيچ حق مالکيتي به اجناس مربوط به وصل برق که خريداري کرده ام ندارم. الان ترانس را که بيرون از ملک بنده قرار دارد دزديده اند ولي اداره برق مدعي است بايد هزينه ها را مجددا پرداخت کنم! در اين موقعيت بد اقتصادي آيا اين انصاف است که با مشترکين اينگونه برخورد مي کنند.
    71000912
    * ماه رمضان رو به پايان است و همسرم که با ماشين مسافرکشي مي کند شرمنده خانواده اش شده که با وجود فرا رسيدن ماه رمضان نتوانسته حتي يک کيلو گوشت براي سحرهاي ماه رمضان بخرد. اگر همين خودروي فرسوده خراب شود آن زمان چه خواهد شد؟! آرمان هاي انقلاب اين چيزي نبود که دولتمردان کنوني براي مردم رقم زده اند.
    0517066
    * حدود 4 هزار نفر در گروه ملي اهواز مشغول کارند که اگر بنا به اظهارات عده اي، آنان بيکار شوند، از کجا مي توانند معيشت خانواده شان را تامين کنند. کيهان بر همان روشي که همواره حامي مردم استان خوزستان بوده است اميدوارم در اين مورد نيز اين مردم را ياري و کمک کند.
    4201061
    * کارخانه کائولن شويي مرند براي کارگران خود اقدام به ساخت مسکن کرده است. بانک مسکن براي هر واحد 20 ميليون تومان وام با سود 16 درصد پرداخت کرده ولي الان که زمان تقسيط اقساط رسيده سود مشارکت را يکجا مي خواهد بگيرد و هيچ کارگري قادر به پرداخت اين پول نيست.
    89020914
    * در روز جمعه 97/3/18 ساعت 15 دقيقه بامداد با قطار شماره 483 از مشهد به زنجان عازم تهران شديم. در کوپه 4 نفره که ابتدا 2 نفر بوديم در ساعت 2 بامداد يک خانواده 3 نفره هم با هماهنگي رئيس قطار وارد کوپه شدند که معلوم بود 2 نفرشان فاقد بليت هستند و ساعت 2/30 بامداد نفر ششم هم وارد کوپه شد! کوپه اي که طبق مقررات فقط 4 نفره است به 6 نفر رسيد! متاسفانه رئيس قطار براي چند هزار تومان حقوق مسافران را پايمال کرد. لطفا شرکت رجا نسبت به رعايت منشور اخلاقي شهروندي و احترام به مسافران پاسخگو باشد.
    چند مسافر قطار
    * در ايام تعطيل، اتوبان قزوين رشت، حدفاصل لوشان تا انتهاي شهر رودبار ترافيک سنگين و در حد قفل شدن ايجاد مي شود به طوري که فاصله 15 دقيقه اي را 4-5 ساعت بايد طي کني؟! غروب 14 خرداد امسال اين موضوع بسياري از روزه داران را کلافه کرده بود. تونل رودبار کي قرار است به بهره برداري برسد؟ تونلي که هنوز به بهره برداري نرسيده چرا عوارض آن را از مردم مي گيرند؟ از مدعي العموم درخواست ورود به اين تخلفات را دارم.
    68260912
    * از مسئولان سازمان حج و زيارت درخواست مي شود تکليف وضعيت وديعه گزاران عمره 91 را روشن کنند.
    37090912
    * برخي از افراد در شهرک مرتضي گرد واقع در بزرگراه آزادگان با 40هزار نفر جمعيت 80 درصد از برق دزدي استفاده حرام مي کنند. حتي کار دزدي برق سه فاز به کارگاه ها نيز سرايت کرده چرا هيچ دستگاهي به اين تخلفات آشکار و خسارت به بيت المال رسيدگي نمي کند؟
    35640912
    * يکي از چندهزار مالک زمين در هشتگرد هستم که 17 سال پيش ازطريق تعاوني مسکن سازمان برق تهران براي خانه دار شدن ثبت نام و وجوه درخواستي را پرداخت کردم. بعد از اين مدت هيچ خبري نشده است. از قوه قضائيه درخواست داريم تکليف اين پرونده را روشن کنند.
    27450912
    * بهمن ماه سال گذشته از شرکت [...] خودرويي به صورت اقساطي خريداري کردم در تعطيلات نوروز، خودرو دچار نقص فني شد، از همان تاريخ تا به امروز خودرو در پارکينگ شرکت مانده است بنده هم موظفم اقساط آن را بپردازم و مسئولين مربوط پاسخگو نيستند!
    0283021
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21928 به تاريخ 24/3/97، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 36 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه پژوهش هاي منطقه اي
متن مطالب شماره 18 (پياپي 518)، زمستان 1396را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است