|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/3/24: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22106
دو شنبه 1 بهمن 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21928 24/3/97 > صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشوردستگيري قاتل
    اهواز – خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي استان خوزستان از دستگيري فردي خبر داد که با ضربات متعدد چوب يکي از بستگان خود را به قتل رسانده بود.
    سرتيپ حيدر عباس زاده با بيان اينکه قاتل به هويت (م_ب) از بستگان نسبي مقتوله به هويت (ف_ب) مي باشد، افزود: در بازسازي صحنه جرم که با حضور قاتل انجام پذيرفت مشخص شد متهم خانم موصوف را با ضربات متعدد چوب دستي از ناحيه سر مورد اصابت قرار داده که در نهايت منجر به قتل وي شده است.
    وي اضافه کرد: قاتل در تحقيقات پليس انگيزه خود از قتل را اختلافات قبلي ناشي از اعتياد خواهرش عنوان کرد.
    قاچاق کولر
    همدان- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان از کشف کولرهاي گازي خارجي در اين شهرستان خبر داد.
    سرهنگ محمد معصومي گفت: ماموران پاسگاه دو منظوره محور کنگاور به تويسرکان در حين ايست و بازرسي به دودستگاه خودروي نيسان مشکوک و آنها را متوقف کرده که در بازرسي از آنها شش دستگاه کولر گازي قاچاق به ارزش 150 ميليون ريال را کشف کردند.
    وي اضافه کرد: در اين رابطه دو متهم نيز دستگير شدند.
    
    
    برداشت غيرمجاز
    زنجان- باشگاه خبرنگاران جوان: رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي استان زنجان از شناسايي و دستگيري عامل برداشت غيرمجاز از حساب بانکي در زنجان خبر داد.
    سرهنگ دوم محمد علي آدينه لو گفت: با اقدامات خاص پليسي متهم به هويت (م. ح.) در استان زنجان شناسايي و دستگير شد.
    وي ادامه داد: متهم دربازجويي هاي اوليه منکر هر گونه بزه ارتکابي شد، ولي پس از مواجهه شدن با مستندات و مدارک جمع آوري شده از سوي کارشناسان به بزه ارتکابي معترف شد و بيان داشت از دوستان شاکي مي باشد وبا سوء استفاده از اعتماد وي نسبت به فعال سازي رمز دوم کارت اقدام و از حساب شاکي برداشت کرده است.
    
    
    جريمه ميلياردي
    رشت- خبرنگار کيهان: مديرکل تعزيرات حکومتي استان گيلان از جريمه 1/5 ميليارد ريالي عامل قاچاق ۳۱۷ دستگاه گوشي همراه قاچاق خبر داد.
    رضا قشلاقي گفت: در راستاي اجراي برنامه هاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد با عوامل قاچاق کالا و ارز، در بازرسي از يک واحد صنفي، مقدار ۳۱۷ دستگاه انواع گوشي همراه قاچاق کشف و گزارش به شعبه پنجم رسيدگي به قاچاق کالا و ارز تعزيرات حکومتي رشت ارسال شد.
    وي افزود: شعبه رسيدگي کننده پس از بررسي پرونده و با احراز تخلف، متهم را به استناد بند الف. ماده ۱۸ مکرر قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ضبط کالاي قاچاق مکشوفه و پرداخت يک ميليارد و ۵۱۸ ميليون ريال جزاي نقدي در حق دولت محکوم کرد.
    
    
    پلمب واحد صنفي
    زاهدان- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان چابهار از پلمب 35 واحد صنفي متخلف در اين شهرستان خبر داد
    سرهنگ حيدر علي کيخا مقدم گفت: ماموران نظارت بر اماکن عمومي پليس از 50 واحد صنفي در سطح حوزه استحفاظي بازديد و نسبت به توجيه، ارشاد و آگاه سازي متصديان واحدها در محل اقدام كردند.
    وي تصريح کرد: از اين تعداد بازديد، 35 واحد صنفي به علت نداشتن پروانه کسب، عدم رعايت قوانين و مقررات و ضوابط اماكن عمومي پلمب شدند.
    
    
    سرقت تابلوهاي راهنما
    اصفهان- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان کاشان از دستگيري اعضاي باند پنج نفره سرقت تابلوهاي راهنما و علائم هشداري در اين شهرستان خبر داد.
    سرهنگ علي پورکاوه گفت: ماموران کلانتري مشکات موفق به شناسايي يکي از سارقان شدند که در يک عمليات غافلگيرانه وي را به همراه چهار تن ديگر دستگير کردند.
    وي اضافه کرد: در مخفيگاه دستگيرشدگان تعدادي از تابلوها يافت شد.
    
    
    توقيف قايق صيادي
    اهواز- خبرنگار کيهان: مديرکل شيلات خوزستان از توقيف 12 فروند شناور صيادي متخلف در آبهاي شمال غرب خليج فارس که اقدام به صيد در دوره ممنوعيت مي کردند، خبر داد.
    نبي الله خون ميرزايي افزود: در جريان بازرسي از قايق هاي صيادي متخلف، 400 کيلوگرم ماهي حلواسفيد (زبيدي) به همراه 15 طاقه تور کشف و ضبط و پس از تشکيل پرونده، تحويل مراجع قضايي منطقه شدند.
    وي با اشاره به اينکه به علت شروع فصل تخم ريزي ماهي حلوا سفيد در آبهاي خوزستان از اول خرداد تا 45 روز ، صيد اين گونه ماهي ممنوعيت قانوني دارد نسبت به صيد اينگونه ماهي در صيدگاههاي شمال غرب خليج فارس که به شدت در خطر انقراض قرار دارد هشدار داد.
    
    
    دستگيري قاچاقچي
    ساري- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي شهرستان بهشهر، از دستگيري پنج سوداگر مرگ در اين شهرستان خبر داد.
    سرهنگ ابراهيم شجاعي گفت: در پي کسب خبر ي مبني بر فعاليت افرادي در امر تهيه و توزيع مواد مخدر در شهرستان بهشهر ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و بررسي هاي همه جانبه موفق به دستگيري پنج سوداگر مرگ در اين شهرستان شدند که از مخفيگاه آنها هفت کيلو و200 گرم ترياک کشف کردند.
    
    
    قاتل دردام پليس
    گرگان- فارس: رييس پليس آگاهي گلستان گفت: با تلاش پليس آگاهي گلستان عاملان تيراندازي و قتل در کلاله دستگير شدند و قاتل به جرم خود اعتراف کرد.
    مجتبي مروتي افزود: ساعت 23 و 50 دقيقه شامگاه 19 خردادماه جاري در يکي از خيابان هاي شهرستان کلاله فردي با شليک گلوله توسط اسلحه شکاري به جوان 23 ساله اهل يکي از روستاهاي شهرستان گاليکش باعث مرگ اين جوان شد.
    وي اظهار کرد: با تلاش پليس پس از گذشت 24 ساعت از وقوع اين حادثه، سه نفر از عاملان اين جنايت شناسايي و دستگير شدند.
    وي اضافه کرد: فرد اصلي که اقدام به تيراندازي کرده بود به جرم خود اعتراف کرد که در اعترافات خود، علت و انگيزه ارتکاب به اين جرم را اختلاف خانوادگي با همسر سابق خود بيان کرد.
    
    
    بازداشت اراذل و اوباش
    قم- ايسنا: جانشين فرماندهي انتظامي استان قم از دستگيري اراذل و اوباش که باعث ايجاد رعب و وحشت در بين مردم شده بودند، خبر داد.
    سرهنگ صياد درويشي افزود: پليس امنيت عمومي استان قم 12 نفر از اراذل و اوباش شرور استان راکه اقدام به عربده کشي، قمه کشي و نزاع هاي دسته جمعي و باعث ايجاد رعب و وحشت در بين مردم کرده بودند را شناسايي و در يک عمليات پليسي غافلگيرانه همگي آنها رادستگير و تحويل مراجع قضايي استان کرد.
    
    
    پايان شرارت
    کرمان- باشگاه خبرنگاران جوان : فرمانده انتظامي استان کرمان از انهدام باند شرارت و دستگيري دو عضو مسلح آن خبر داد.
    سرتيپ رضا بني اسدي گفت: ماموران انتظامي شهرستان کهنوج با اشرافيت اطلاعاتي خود بر منطقه و با استفاده از شيوه هاي نوين کشف جرم، مخفيگاه سارقان را در حاشيه اين شهر شناسايي و طي سه عمليات همزمان در سه نقطه روستايي، دو عضو اين باند مسلحانه را دستگير کردند.
    وي تصريح کرد: در بازرسي از مخفيگاه اشرار، سه قبضه کلاشينکف و يک قبضه کلت کمري به همراه مقاديري مهمات مربوطه و تعدادي البسه و تجهيزات نظامي کشف شد.
    وي گفت: در تحقيقات و بازجويي هاي فني پليس، متهمان به شرارت هاي خود از جمله حمل سلاح غيرمجاز، زورگيري و سرقت مسلحانه، تيراندازي، حمل و نگهداري مواد مخدر و اخاذي اعتراف کردند.
    حوادث کوتاه از کشور
    


 روزنامه كيهان، شماره 21928 به تاريخ 24/3/97، صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 26 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه چدن و فولاد
متن مطالب شماره 48، آبان و آذر 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است