|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/4/20: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22126
يك شنبه 28 بهمن 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21949 20/4/97 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323

    
    * در حالي که سيستم مضحک پادشاهي در جهان رو به انقراض است، مردم هلند گرفتار اين نوع حاکميت اند. رفتار گستاخانه دولت هلند در اخراج دو ديپلمات کشورمان، نياز به پاسخ قاطع از سوي دستگاه ديپلماسي دارد. احضار سفير و اعتراض راه حل نيست، بلکه اخراج سفير و کاهش روابط به حداقل مي تواند پاسخي پشيمان کننده به سلسله رو به انقراض پادشاهي اين کشور باشد!
    نوربخش - مشهد مقدس
    * وقتي وزارت امور خارجه توانايي دفاع از 2 ديپلمات شاغل در سفارت جمهوري اسلامي در هلند را ندارد، چگونه مي توانيم انتظار داشته باشيم برندهاي ادعايي دولت از حقوق مردم ايران در برابر زيادخواهي اروپا دفاع کنند.
    محمدتقي.ص
    * وقتي خبر اخراج ديپلمات هاي ايراني از هلند را از رسانه ها شنيدم بسيار متاثر شدم که چرا وزارت امورخارجه بعد از يک ماه از اخراج ديپلمات ها از هلند و بعد از افشاي گستاخانه آن توسط دستگاه اطلاعاتي هلند اقدام به احضار سفير هلند کردند؟! برخورد منفعلانه و البته ديرهنگام وزارت امور خارجه بيشتر از گذشته به پاسپورت ايراني لطمه خواهد زد.
    37670919
    * بازرسي آژانس از دانشگاه علم و صنعت يک تجاوز آشکار به حريم دانشگاه و حتي دانشجويان بود، بايد به ارزش هاي مکان علمي و دانشجويان احترام گذاشته شود. اين رفتار آژانس و آنها که در داخل به آن چراغ سبز نشان دادند توهين به جامعه علمي کشور بود. بايد مسبب انجام بي حرمتي به محيط علم و دانش به مردم معرفي شود.
    09870919
    * تقاضامندم که سران سه قوا نتيجه نشست هايي که برگزار مي کنند را به صورت شفاف به مردم اطلاع دهند و در ضمن زماني را که براي برنامه ها تعيين مي کنند اعلام کنند تا مردم به صورت ملموس تغييرات را احساس کنند نه اينکه مدام خبر نشستي را بشنوند که نتيجه اش مشخص نيست.
    رويگري
    * در تلگرام طلايي، کانال بي بي سي و صداي آمريکا فيلتر شده است اما کانال دويچه وله آلمان و ديگر کانال هاي ترويج خشونت و اخلالگري در جامعه آزادانه به فعاليت تفرقه افکنانه مشغولند. يعني کانال هاي ضدانقلاب را از يکديگر تفکيک کرده اند در حالي که هدف همه آن کانال ها يکي است.
    46100902
    * داستان مذاکره امروز ما با اروپا بر سر برجام حکايت شريک دزدي است که رفيق قافله شده است. بي شک اين رفيق نابکار با آن پيشينه که دارد هدفش به زانو درآوردن ايران در مقابل آمريکا به صورت گام به گام است.
    95270913
    * بعضي از افراد جريان مدعي اصلاح طلبي به حدي دچار انحراف شده اند که اگر آمريکا در جايي موفق بشود خوشحال مي شوند و بر عکس اگر براي نظام و جبهه مقاومت پيروزي حاصل شود غم چهره آنان را مي گيرد.
    00490911
    * همه مشکلات امروز در کشور بازمي گردد به ناشنوايي عده اي در قبال نصيحت رهبري که مردم آن را هم تکرار کردند و آن هم اينکه به غرب اعتماد نکنيد و به اجراي اقتصاد مقاومتي تمرکز کنيد.
    19420917
    * رهبري در جريان مذاکره با 5+1 گفته بودند به مذاکرات خوشبين نيستند اما دولت و حاميانش از کنار اين هشدار گذشتند. حالا در مذاکره با اروپا هم رهبري هشدار داده اند اما همين طيف همچنان اصرار بر ادامه توافق «هيچ» هسته اي دارند، اگر اروپا نتوانست به تعهدات خود عمل کند آيا طيف حامي برجام حاضرند خسارت آن را به مردم بپردازند؟
    0883031
    * در روستاهاي مشهد بعضا به علت نبود مشتري، پشم گوسفندها را دور مي ريزند. پيشنهاد مي کنم با راه اندازي کارگاه هاي خانگي ريسندگي، علاوه بر کارآفريني از هدر دادن اين کالاي ارزشمند جلوگيري شود. البته اگر سياست هاي واردات پوشاک و ارز ترجيحي و... اجازه بدهد.
    29860915
    * اتمام پروژه هاي مسکن مهر مي تواند رونق خوبي به مناطق ساخت اين پروژه ها بدهد و عدم اتمام اين پروژه موجب وارد شدن زيان به سرمايه هاي مردم مي شود که در آنجا هزينه شده است. با پايان هر واحد مسکن مهر و فراهم آوردن امکانات براي خانواده ها در اين مناطق مي توان از فشار اقتصادي بر اقشار کم درآمد جامعه کاست اما تعلل مسئولين جاي سوال دارد که اميدوارم نمايندگان مجلس آن را به طور جدي پيگيري کنند.
    عيوضي
    * برق بسياري از منازل در آستانه اشرفيه واقع در استان گيلان، بدون کنتور مصرف مي شود و با توجه به هواي اين منطقه کولرها در ساعات طولاني روشن هستند. بنده اين موضوع را به اداره برق منطقه اطلاع دادم ولي بي حاصل بود. از کيهان مي خواهم براي احقاق حقوق ملي در مصرف انرژي اين مورد را به گوش مسئولان برساند.
    1357013
    * اگر خاموشي ها برنامه ريزي شده و منظم است چرا اداره برق تهرانسر از ساعت 15 تا 17 تاريخ 97/4/16 طي سه بار اقدام به قطع و وصل برق اين منطقه کرد؟!
    68580919
    * دستورالعمل جديد وزير آموزش و پرورش در مورد ساماندهي نيروي انساني در سال تحصيلي 97-98 اگر اجرايي شود بسيار مسئله ساز خواهد شد! کدام عقل سليم مي پذيرد مدرسه اي مثلا 200 نفره يک معاون داشته باشد يا معاون پرورشي نداشته باشد؟ اگر بدليل نبود اعتبار اين کار صورت مي گيرد، اين صرفه جويي نيست بلکه تيشه به ريشه زدن است! صرفه جويي استفاده درست است نه مصرف نکردن! مسئولان دلسوز تعليم و تربيت تدبيري نمايند.
    52550915
     * مکان مصلي از مناطق جنوبي و مرکزي تهران بسيار دور است و يکي دو ساعت به ظهر بايد راه بيفتيم و وقتي هم به منزل مي رسيم ساعت حدود 4 عصر است! از نظر نور، صدا و تهويه نيز همچنان مشکلاتي دارد. فاصله پارکينگ ها تا شبستان هم بسيار دور است و بايد کلي در زير آفتاب پياده روي کرد! مسئولان امر تدبيري نمايند.
    50980990
    پاسخ روابط عمومي شهرداري منطقه 19
    ضمن تشکر از درج مشکلات شهروندان محترم، بدينوسيله در پاسخ به مطلب مندرج در آن نشريه وزين مورخ 97/4/12 (ستون ارتباطات مردمي) با موضوع درختکاري در بلوار شهيد وراميني به آگاهي مي رساند: «جدول کشي واقع در بلوار شهيد وراميني محلي براي کاشت درخت ندارد، در ضمن اطراف بلوار شهيد وراميني و ميادين ثارالله، باران، مادر و شهريار داراي فضاي سبز مي باشند و باغچه فاقد فضاي سبز در اين محدوده وجود ندارد.»
    پاسخ روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي
    وزارت راه و شهرسازي
    در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه کيهان با عنوان «بهسازي محور قارلق بخش نوبران شهرستان ساوه»، به آگاهي مي رساند مطابق بررسي هاي صورت گرفته در حال حاضر با اعتبار اختصاص يافته به مبلغ بيش از 15 ميليارد ريال از محل منابع استاني اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان مرکزي، عمليات لکه گيري و بهسازي روکش آسفالت در اين محور در مرحله اجرا مي باشد که اميد مي رود با اجراي عمليات يادشده، تردد هموطنان با سهولت و ايمني بيشتري صورت پذيرد.»
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21949 به تاريخ 20/4/97، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 46 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
دو هفته نامه موفقيت
متن مطالب شماره 389، نيمه دوم بهمن 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است