|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/4/20: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22127
دو شنبه 29 بهمن 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21949 20/4/97 > صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشورسقوط آسانسور
    تبريز – خبرنگار کيهان: سخنگوي اورژانس آذربايجان شرقي گفت: سقوط آسانسور در فلکه دانشگاه تبريز تکنسين هاي اورژانس را مصدوم کرد
    وحيد شادي نياافزود: تکنسين هاي اورژانس در حال اعزام به بالين بيمار قلبي بودند که آسانسور آنها از طبقه اول سقوط کرد.
     وي ادامه داد: به دنبال اين حادثه، تکنسين هاي اورژانس ازناحيه کمر و مچ پا مصدوم و روانه بيمارستان شدند.
    شادي نيا تصريح کرد: همچنين بيمار قلبي اين ماموريت که در يک مجتمع مسکوني در فلکه دانشگاه درخواست اورژانس کرده بود، توسط اکيپ ديگري به بيمارستان شهيد مدني منتقل شد.
    
    
    قتل زن همسايه
    همدان – خبرنگار کيهان: رئيس پليس آگاهي استان همدان گفت: زني با چندين ضربه چاقو، زن همسايه را به قتل رساند و جسد غرق به خون وي را در انباري خانه مخفي کرد.
    سرهنگ رضا زارعي، افزود: زن 52 ساله اي با اطلاع به فرزندانش راهي خانه همسايه شد، ولي پس از تاخير در بازگشت به منزل و مراجعه فرزندان وي به در خانه همسايه و نگرفتن پاسخ مناسب با پليس تماس گرفتند.
    اين زن قاتل مدعي است که از مراجعات مکرر زن همسايه براي گرفتن وسايل خانه و بازنگردان آن به ستوه آمده و نقشه قتل او را طراحي کرده بود.
    
    
    قاچاق گازوئيل
    زاهدان – خبرنگار کيهان : فرمانده انتظامي شهرستان دلگان از کشف سوخت قاچاق در بازرسي از يک دستگاه تريلي خبر داد.
    سرهنگ «غلامعلي قنبري» گفت: پليس آگاهي هنگام کنترل خودروهاي عبوري در محور دلگان به ايرانشهر به يک دستگاه تريلي تانکردار مشکوک شدند.
    وي با بيان اينکه ماموران پس از تعقيب و گريز موفق به توقيف خودرو مورد نظر شدند افزود : ماموران در بازرسي از اين خودرو 29 هزار ليتر گازوئيل قاچاق کشف کردند.
    
    
    تصادف مرگبار
    شهرکرد – خبرنگار کيهان: مسئول روابط عمومي مرکز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشکي چهارمحال و بختياري گفت : تصادف رانندگي در محور لردگان به سميرم منجر به مرگ دو پزشک شد
    محسن ابراهيمي افزود: در اين حادثه که در محور مالخليفه لردگان به سميرم رخ داد دو نفر کشته شدند که اين دو نفر يک پزشک و همسرش بودند. بنا بر گزارشي که روابط عمومي شبکه بهداشت و درمان شهرستان لردگان درخصوص اين حادثه اعلام کرد زن و شوهر فوت شده در اين حادثه، پزشک و ماماي اهل استان فارس و شاغل در حوزه مرکز سلامت شهر ياسوج استان کهگيلويه و بويراحمد بودند.
    
    
    سقوط از بالابر
    ساري – خبرنگار کيهان : در پي بکارگيري يک جوشکار نيروي شرکتي خدمات شهري بنام جعفر ولي پور توسط معاون خدمات شهري شهرداري منطقه دو ساري در ساختمان شخصي در ساعت اداري اين کارگر حين انجام کار از بالابر ساختماني سه طبقه در روستاي آبکسر سقوط کرد و جان سپرد.
    سيد کمال آقاميري شهردار منطقه دو ساري پس از بروز اين حادثه بلافاصله معاون خدمات شهري را بر کنار کرد.
    
    
    برخورد دوخودرو
    رشت – خبرنگار کيهان: معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني بندرانزلي از وقوع تصادف بين دو خودرو در محور انزلي به رضوانشهر خبر داد.
    عليرضا جعفرزاد راد افزود: در اين حادثه، سه نفر در دم جان باخته و سه نفر ديگر نيز مصدوم شدند.
    وي اضافه کرد: علت وقوع اين حادثه توسط پليس راهور در دست بررسي است.
    
    
    توقيف پودر بدن سازي
    سرويس شهرستانها : ماموران انتظامي پاسگاه بازرسي شهيد «امامي» شهرستان «شهرضا» در بازرسي از يک دستگاه کاميونت ايسوزو، محموله پودر مکمل بدن سازي قاچاق به ارزش دوميليارد و 500 ميليون ريال را کشف کردند.
    سرهنگ «محمدحسين بابا کلاني» گفت: اين خودرو حامل 331 کارتن پودر مکمل بدن سازي خارجي بود که راننده آن مدارک گمرکي را ارائه نداد و خودرو و محموله متوقف شد.
    
    
    آتش در اتوبوس
    سنندج – فارس: سرپرست سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سنندج از آتش سوزي در يک دستگاه اتوبوس مسافربري خبر داد و گفت : اين اتوبوس از تهران به سمت مريوان در حال حرکت بود که در مسير گردنه صلوات آباد دچار آتش سوزي شد و کاملا در آتش سوخت.سهيل فضل وزيري افزود: در اين حادثه مسافران سريعاً پياده شدند و هيچ کدام از مسافران اين اتوبوس دچار مصدوميت نشدند.
    وي گفت: با توجه به اينکه اين اتوبوس در مجاورت زمين هاي کشاورزي بود با سرعت عمل مناسب و با کف سبک و سنگين آتش کنترل و از سرايت آتش به زمين هاي کشاورزي مجاور جلوگيري به عمل آمد.
    
    
    واژگوني ۵ خودرو
    ياسوج – تسنيم : رئيس مرکز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشکي کهگيلويه و بويراحمد گفت: درپي واژگوني پنج خودرو در شهرستان بويراحمد يک دختر نوجوان 11ساله کشته و ۱۹ نفر مصدوم شدند.
    جلال پوران فرد افزود: واژگوني خودروي پژو 405 در تنگ مهريان پنج مصدوم، واژگوني خودروي تيبا در محور ياسوج به سي سخت در روستاي ده بر آفتاب چهار مصدوم ، تصادف در دمچنار با واژگوني پرايد دو مصدوم و واژگوني خودروي وانت پرايد در محور ياسوج به اصفهان نيز هفت مصدوم بر جاي گذاشت.
    
    
    تعقيب راننده سگ آزار
    اردبيل- ايرنا: پخش فيلم و تصاويري در فضاي مجازي که در آن يک قلاده سگ توسط يک خودرو به زمين کشيده مي شود موجب جريحه دار شدن افکار عمومي شده و در پي آن دادستان اردبيل دستور پيگيرد قضايي فرد خاطي را صادر کرد.
    ناصر عتباتي دادستان انقلاب و عمومي مرکز استان اردبيل گفت: پرونده قضايي براي اين موضوع تشکيل و راننده خاطي پس از شناسايي به دادگستري احضار شده است.
    وي بيان کرد: با توجه به اينکه اين اقدام سبب جريحه دار شدن احساسات مردم شده متناسب با جرم ارتکابي برخورد قضايي با فرد متخلف انجام مي شود.
    
    
    جريمه ميليوني قاچاق کالا
    بيرجند – خبرگزاري صدا و سيما: مديرکل تعزيرات حکومتي استان خراسان جنوبي گفت: سه متهم قاچاق کالا در خراسان جنوبي به 36 ميليون و 500 هزار تومان جريمه نقدي متهم شدند.
    انصاري افزود: بر اساس گزارش نيروي انتظامي استان مبني برکشف 2100 ليتر سوخت قاچاق شامل نفت سفيد و گازوئيل و ارسال اين گزارش به اداره کل تعزيرات حکومتي در بيرجند، پرونده اي تشکيل و متهم پس از محرز شدن تخلف، علاوه بر ضبط سوخت مکشوفه به پرداخت 12 ميليون و 623 هزار تومان در حق صندوق دولت محکوم شد.انصاري افزود: در پي کشف 3300 ليتر سوخت قاچاق ديگر از نوع نفت سفيد در يک دستگاه وانت نيز پرونده اي تشکيل و در شعبه ويژه قاچاق کالا و ارز شهرستان نهبندان رسيدگي شد و اين متهم نيز علاوه بر ضبط سوخت مکشوفه به پرداخت 14 ميليون و 690 هزار تومان جريمه در حق صندوق دولت محکوم شد.
    وي همچنين از کشف 103 هزار و 50 عدد قرص ترامادول قاچاق در قاين خبر داد و گفت: متهم اين پرونده به پرداخت 9 ميليون و 109 هزار تومان جزاي نقدي در حق صندوق دولت محکوم شد.
    حوادث کوتاه از کشور
    


 روزنامه كيهان، شماره 21949 به تاريخ 20/4/97، صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 29 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه پاسدار اسلام
متن مطالب شماره 443-444، دي و بهمن 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است