|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/7/19: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22130
پنج شنبه 2 اسفند 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 22023 19/7/97 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پيام كوتاه 30002323

* در خبرها آمده بود كه رئيس جمهور تركيه اخلالگران ارز اين كشور را كمتر از 48 ساعت دستگير، محاكمه و زنداني كرد! اما رئيس جمهور ما در روز پاسخگويي در مجلس، گفت؛ مي توانستم به رئيس بانك مركزي بگويم قيمت دلار را ثابت نگه دارد!  يعني مي شد آن را ثابت نگه داشت و نكرديم.

سوري

* آقاي جهانگيري! دلار را به بالاترين سطح قيمت رسانديد، معاون ارزي را كه يكي از متهمان اصلي بود، دستگاه قضايي بازداشت كرد و شما با وثيقه او را آزاد نموديد، رئيس سابق بانك مركزي را كه حكم انفصالش در سال 96 صادر شده بود را در جايگاهش نگه داشتيد و سپس به مشاوري برگزيديد... حال براي چه از مردم عذرخواهي مي كنيد! اين كارها عذرخواهي ندارد!

حسامي

* يكي از مسئولان با قيافه اي حق به جانب، همه چيز را به دي 96 نسبت داد! ولي حالا با اعلام عدم تمكين دولت به حكم انفصال از خدمت سيف، روشن شد كه فتنه دي 96 كجا پخت و پز شده بود تا به اسم مردم به خورد جامعه داده شود؟!

1156?0939

* آقاي جهانگيري در تاريخ 97/7/17 در جمع مديران اظهار داشت، مديراني كه كار نمي كنند، خيانتكارند! جلوي كاهش قيمت دلار را گرفتن خيانت نيست؟ فردي كه تخلفش در قضيه چوب حراج زدن به خزانه كشور، ارز و سكه محرز و در سال 96 منفصل از خدمت شده، به عنوان مشاور انتخاب شود خيانت نيست؟! و...

رحماني

* مسئولين دولتي با چه رويي بسته هاي حمايتي را به يك چهارم جمعيت كشور مي خواهند تحويل نمايند؟ آيا اين مشكلات يك چهارم ناشي از بي تدبيري ها و كم كاري هاي مسئولان دولتي نيست؟ به جاي اجراي مصوبه مجلس در قطع يارانه دهك هاي بالاي كشور و افزايش يارانه به دهك هاي پايين و نيازمند، تداوم مسكن مهر و ايجاد اشتغال، اهتمام براي خروج از ركود و مهار تورم و گراني و راه اندازي كارگاه ها و كارخانه ها با تزريق 20 درصد نقدينگي و... به كمك قطره چكاني به يك قشر محروم با دو بسته حمايتي ششصد هزار توماني روي آورده اند. طي اين يكي دو ماه اخير بسياري از اجناس سه چهار برابر شده اند و دولت مي خواهد با ششصد هزار تومان قضيه را حل كند؟! اگر واقعا به فكر مردميد بياييد حقوق خود را به يك چهارم كاهش دهيد؟!

شكيبا - طاهري- روشن

* دولتي ها ساز تصويب FATF را مدام كوك كردند در حالي كه همين طيف تا به امروز ليست اموالشان را به مردم اعلام نكرده اند. اعلام ليست اموال سدي در مقابل پولشوئي، فساد و رانت و... خواهد بود كه مسئولين دولتي از انجام آن سرباز زدند اما براي مطلع شدن دشمنان اين مردم از اسرار مالي كشور عجله دارند!

9715?021

* چرا دولت به سفرهاي استاني نمي رود؟ چرا نمي خواهند با مطالبات مردم مواجه شوند؟ آيا چشم اميدشان فقط به راضي كردن كدخداست و با ملت كاري ندارند؟

2501?0933

* مسئولان دولتي! چه كسي يا كساني بايد جلوي قيمت هاي افسارگسيخته را بگيرند؟! مگر مي شود با فضاسازي كشور را اداره كرد؟ لطفا بيش از اين ملت را سر كار نگذاريد!

5364?0912 و 8455?0912

* اميدواريم با ايستادگي شوراي محترم نگهبان در برابر تصويب FATF عمل وادادگي مجلس و مجلسيان در مقابل غرب از يك طرف موجب رسوايي غربگراها و از سوي ديگر باعث سربلندي مومنين به انقلاب گردد و ان شاءالله چنين خواهد شد.

4323?0919 و 0867?0917

* برجام چه گلي بر سر ملت زد كه FATF بخواهد بزند؟ متاسفانه مرعوبين به جاي تحقق خواسته هاي به حق ملت، به دنبال به كرسي نشاندن خواسته هاي سيري ناپذير دشمنان نظام هستند. از شوراي محترم نگهبان درخواست مي شود از رد مصوبه اخير مجلس كه تامين كننده خواسته هاي دشمنان قسم خورده اين نظام است دريغ نورزد.

ملكي

* كيهان بداند ما همه جوره پشتيبان شما هستيم. مطمئن باشيد اين خس و خاشاك ها رفتني اند! برخي ها دارند به طور آشكار مي گويند كه ما پيرو آمريكاييم؟! خداوند ان شاءالله با ترامپ محشورشان كند!

4571?0933

* كشورهاي اروپايي در ايران اسلامي سفارتخانه هاي فعالي دارند پس چه لزومي دارد كه در كشور صحبت از افتتاح دفتر اتحاديه اروپا مطرح شود؟ هدف خطرناكي در پشت اين اقدام وجود دارد.

6172?021

* مدتي بعد كه عفونت لجن تصويب برجام 2 يعني FATF بيرون بزند و همه را اذيت كند آقاي رئيس جمهور سخنراني خواهند كرد و مي گويند الان زمان تسويه حساب نيست!

0049?0911

* امثال شهيد مطهري و بهشتي خود را فداي انقلاب و اسلام كردند ولي امروز شاهديم گروهي از نمايندگان مجلس براي آمريكا و توقعاتش سينه چاك مي كنند. اين وادادگي و ذلت پذيري واقعا جاي تاسف و تامل دارد.

5435?0916

* اينكه آمريكاي مكار و تروريست بالذات نتوانسته و نمي تواند هيچ غلطي بكند به همه ثابت شده است، اما برخي داخلي ها ترسيده اند و با دست و پا زدن هاي ناشيانه به جاي نجات بيشتر غرق مي شوند!

6712?0935

* 143 نماينده خواهان شفافيت اسرار و اطلاعات مالي كشور براي دشمنان شدند اما گفتند، راي ما بايد از مردمي كه به ما راي داده اند پنهان بماند! اسم آن شفافيت و اين پنهان كاري چيست؟ آيا جز خيانت به موكلان، نام ديگري مي توان بر آن نهاد؟!

7956?0935

* با مصوبه اخير مجلس عمليات مالي و بانكي كشور براي بيگانگان شفاف شد در حالي كه نمايندگان موافق حاضر نشدند راي آنها در مجلس براي مردم شفاف و روشن بشود. اگر مثل ما معتقد به خيانت بودن اين راي نيستند اعلام كنند تا همه آنان را بشناسند.

4108?0913 و 5072?0918 و 6866?0913

* اين حق مردم است كه از آراي نمايندگان مطلع باشند و اين حق را حتي رياست مجلس نمي تواند از مردم سلب كند زيرا خود ايشان هم منتخب مردم است. چرا اجازه ندادند كه مردم خادم و همسوي با دشمن را از هم تشخيص بدهند.

2914?0912 و طوراني- جانباز

* چرا بعضي از آقايان وقتي نياز به راي دارند دم از رهبري مي زنند و به قم براي ديدار علما مي روند و وقتي كه قرار است پاي معاهده هاي ننگين را امضا كنند خبري از ديدارشان با علما نيست!

3024?0919

* نمايندگان موافق FATF نمي توانند نماينده دلسوز، آينده نگر و شجاعي براي ايرانيان باشند چرا كه اگر فقط آنچه را كه به آن راي دادند بخوانند متوجه مي شوند كه از بصيرت و دشمن شناسي بي بهره اند؟!

2085?021

* تصويب كنندگان برجام و FATF و حاميان آنها در دولت اگر به اندازه بيم و هراسي كه از آمريكا دارند به خداوند و قدرت لايزال الهي ايمان و توكل داشتند بدون تن دادن به حقارت و ذلت پذيري از غرب خيلي از مشكلات را مي توانستند حل بكنند.

3664?0912

* رسانه هاي فارسي زبان بيگانه مستندهاي بسيار كوتاه و اغواكننده اي در مورد FATF منتشر كرده اند اما رسانه ملي هيچ مستندي در خصوص بيوگرافي و نحوه عملكرد FATF تهيه نكرده است. چرا رسانه ملي در خصوص چنين مسئله مهمي سكوت كرد؟

9951?0935 و 3061?013

* آقاي لاريجاني رئيس مجلس و كارگردان اصلي تصويب برجام هاي خسارت بار يك و دو روز روشن منكر به تصويب رساندن برجام هسته اي در 20 دقيقه شده است. با يك مراجعه ساده به آرشيو مذاكرات مجلس حقيقت قضيه آشكار مي شود. بله جلسات متعدد كارشناسي خارج از صحن مجلس درباره برجام برگزار شد كه نتيجه همه آنها خسارت بار بودن برجام بود ولي در هنگام راي دادن هيچ مخالفي اجازه اعلام نظر پيدا نكرد.

نيك نام و 2622?021

كيهان و خوانندگان


 روزنامه كيهان، شماره 22023 به تاريخ 19/7/97، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 52 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه برزگر
متن مطالب شماره 1140، بهمن 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است