|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/8/15: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22152
سه شنبه 28 اسفند 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 22044 15/8/97 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پيام كوتاه 30002323

* مراسم راهپيمايي 13 آبان 97 يك پيغام براي دشمنان و عوامل داخلي اش داشت و آن مقاومت و ايستادگي مردم ايران اسلامي در برابر زورگويي و زياده خواهي دشمنان بود.

0883?031

* فكر مي كنم شيطان بزرگ پيام اين امت سرافراز را شنيده است كه هرگز از آرمان هاي خود عدول نخواهد كرد. به 4 نفر عنصر نفوذي و خودفروخته و منفعل تان دل خوش نكنيد و بدانيد امتي كه به استقبال سختي ها مي رود- همان كه در راهپيمايي اربعين به چشم ديديد- از تحريم هراس ندارد.

طباطبايي

* اغلب كنوانسيون ها و معاهدات به اصطلاح بين المللي با محوريت استكبار شكل گرفته است حال عده اي سعي مي كنند كه مردم ايران اسلامي را متعهد به قوانيني بكنند كه استقلال و عزتشان از بين خواهد رفت. چاره كار، اجماع بر عليه جبهه استكبار است نه امتياز دادن هاي پي درپي به دشمنان.

0129?021

* اقدام ترامپ رئيس جمهور آمريكا در خروج از برجام و بازگرداندن تحريم ها نوعي تحقير مسئولين غرب زده كشور است كه هنوز هم دست از لاشه متعفن برجام برنداشته اند. آمريكايي ها بايد چه كارهاي ديگري بكنند كه اين آقايان باورشان بشود غرب قابل اعتماد نيست.

5411?0918

* اكثر روزنامه هاي اصلاح طلب در گزارش شنبه 97/8/12 خود به سادگي فوت دختر 7 ساله يمني بر اثر سوءتغذيه تحميلي از سوي آل سعود خبيث را ناديده گرفتند. اين روزنامه ها البته گزارش هاي اين رژيم ددمنش از موفقيت در اين جنگ را با آب و تاب منتشر مي كنند و به بايكوت انصارا... يمن مي پردازند! شك مي كند!

9590?0914

* آيا با برگشتي اقساط خانه هاي تحويلي به مردم از مسكن مهر، دولت نمي توانست طي اين 5 سال پروژه هاي آن را به اتمام برساند تا مشكلات اقساط و اجاره، فشار دوچندان در اين وانفساي گراني بر مردم مظلوم و مستضعف نگذرد؟!

3384?0917

* وزير راه و شهرسازي سابق كه جاده هاي كشور را رها و طي اين قريب به 6 سال از 2 بانده كردن جاده كربلا- كرمانشاه ايلام- مهران و بسياري از جاده هاي كشور عاجز بود و مسكن مهر را به تعطيلي كشاند و ميليون ها متقاضي مسكن مهر را نااميد و به افزايش بيش از 50 درصدي قيمت مسكن منجر شد، چگونه قصد شهردار تهران شدن دارد؟ قرار است چه بلايي بر سر شهر تهران بياورد؟!

رحماني- خانواده شهيد

* آقاي آخوندي، وزيري كه نمره مردود از مردم گرفته اند با چه انگيزه اي كانديداي شهرداري تهران شده اند؟! دستاوردهاي آخوندي در زمان وزارت به 3 فروند هواپيماي مرجوعي خلاصه مي شود.

9300?021

* تا زماني كه قوه قضائيه به دو پرونده فساد مالي برادران رئيس جمهور و معاون اول ايشان رسيدگي نكند موضوع مبارزه با فساد راه به جايي نخواهد برد و مردم راضي نخواهند شد. اگر مدعي نزديك شدن به حكومت علوي هستيم بايد آهن تفتيده سرخ به دست عقيل هايي كه در دولت جا خوش كرده اند نزديك شود.

4958?0914

* اگر امام حسين(ع) امروز درميان ما حاضر بودند در قضيه يمن مظلوم و كودكان گرسنه و بيمارش چه مي كردند؟ چرا دولتمردان ما كاري و حركتي انجام نمي دهند؟

4958?0916

* بالاخره معلوم نشد پرونده كرسنت و محكوميت ايران در پرداخت جريمه چند ميليارد دلاري به كجا كشيده شد. چرا هيچ مسئولي پاسخگو نيست؟ اين وظيفه مطبوعات و رسانه ها است كه مسئولين را وادار به پاسخگويي بكنند. البته اگر دچار شكايت هاي متعدد دولت نشوند!

5854?0917

* از هيئت امناي دانشگاه آزاد درمورد دستورالعمل پوشش دانشجويان كمال تشكر و قدرداني را دارم. برخي دانشجويان متاسفانه با پوشش نامناسب مكان علم و پيشرفت را با مجلس عروسي و حتي پارتي لهو و لعب اشتباه گرفته و باعث گمراهي دانشجويان ديگر هم مي شدند.

1381?0914

* از قرار معلوم قرار است به دستور رئيس شوراي شهر تهران چندهزار نفر از نيروهاي شهرداري تهران اخراج شوند. خدا مي داند به خانواده هاي اين افراد چه خواهد گذشت. متاسفانه مرفهاني بر مسند امور نشسته اند كه خبر از زندگي مردم عادي جامعه ندارند.

5364?0912

* پول هاي كلان از بيت المال صرف دو تيم فوتبال استقلال و پيروزي مي شود سرانجام نتيجه را با دو گل خورده به حريف خارجي واگذار مي كنند. واقعا جاي تاسف و افسوس دارد.

9655?0935

* از آن تاريخي كه آقاي روحاني گفتند در جريان قيمت اجناس در بازار هستند، محصولات لبني چندين بار گران شده است و هيچ برخوردي از سوي دولت با شركت هاي متخلف مشاهده نمي شود!

9715?021

* نبودن پله برقي در ايستگاه متروي خيام كه در قلب بازار تهران است موجب شده تردد سالمندان در اين ايستگاه بسيار دشوار باشد. از مسئولين امر تقاضاي نصب پله برقي در اين ايستگاه را دارم.

2703?021

* بليت هواپيما به مقصد مشهد در تاريخ 97/8/11 را به قيمت 250 هزار تومان خريدم براي روزهاي بعد 350 تا 600 هزار تومان فروخته مي شد. قيمت بليت براي شب شهادت امام رضا(ع) نزديك به يك ميليون تومان عرضه مي شود. عرضم اين است كه چرا اجازه داده مي شود چنين اجحافي به مردم بكنند؟

2836?0913

* من از 2 سالگي معلول جسمي شده ام. اكنون در دهه پنجم زندگي با يك ويلچر معمولي براي تهيه دارو و رفع مايحتاج زندگي بسيار در فشارم. از افراد خير و نيكوكار درخواست مي كنم مرا در تهيه ويلچر برقي ياري نمايند.

زينب سالمي پور- ايلام- آبدانان

* خسارتي كه مدعيان اصلاحات به كشور وارد كردند با يك گزينه تا حدودي جبران خواهد شد و آن اينكه درمورد دستاوردهاي خيالي دولت سكوت كنند و به مسير حركت قطار انقلاب بازگردند، و الا اگر همچنان به حركت در مسير غلط شان ادامه دهند از نگاه مردم براي هميشه خواهند افتاد.

9891?0918

* حضور حاميان فتنه و مديران دوتابعيتي در دولت ثمره اش اوضاع كنوني كشور شده است، چه در سال 78 يا 88 و... هرجا كه فتنه گران حضور داشتند مداخلات غربي ها پررنگ تر بوده است و شكاف فاصله طبقاتي در جامعه رشد يافته است. مديريتي كه در نظر اين مدعيان است همان ديكته دشمنان است.

6172?021

كيهان و خوانندگان


 روزنامه كيهان، شماره 22044 به تاريخ 15/8/97، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 60 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه اقتصاد مقداري
متن مطالب شماره 4 (پياپي 59)، زمستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است