|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد97/10/20: خبر
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4574
سه شنبه 28 اسفند 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4519 20/10/97 > صفحه 6 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبرتوليد بنزين به بيش از 100 ميليون ليتر رسيد

دنياي اقتصاد : روز گذشته با حضور معاون وزير نفت در امور پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي، بهره برداري از فاز 3 پالايشگاه ستاره خليج فارس آغاز شد. با اين اقدام 12 تا 15 ميليون ليتر به توليد روزانه بنزين كشور افزوده شد و توليد اين محصول به بيش از 100 ميليون ليتر در روز رسيد.

آن طور كه عليرضا صادق آبادي، مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران اعلام مي كند: ميانگين توليد بنزين پايه كشور در سال 96 حدود 3/ 67 ميليون ليتر در روز بوده كه اين رقم به طور متوسط از ابتداي سال جاري تا 18 دي ماه (سه شنبه هفته جاري) به 95/ 87 ميليون ليتر در روز رسيده است. به گفته او از اين پس با بهره برداري از فاز 3 ستاره خليج فارس ظرفيت پالايشي كشور 105 ميليون ليتر در روز خواهد بود. معاون وزير نفت همچنين متوسط مصرف بنزين كشور از ابتداي سال جاري تا امروز را 87 ميليون ليتر در روز اعلام كرد و گفت: اكنون با توليد 105 ميليون ليتر بنزين در روز و متوسط مصرف 87 ميليون ليتر حاشيه امن خوبي براي توليد و عرضه بنزين در كشور داريم. اما بايد توجه داشت كه اصلاح الگوي مصرف بنزين ضروري است و اگر روند رشد سالانه بنزين به مقدار 7 تا 8درصد فعلي ادامه يابد، در سال 1412 كسري 190 ميليون ليتر بنزين در روز خواهيم داشت كه اين (براساس قيمت هاي كنوني) به معناي واردات روزانه 100 ميليون دلار بنزين است.

راه اندازي كاروان هاي سلامت در 40 سالگي انقلاب

مديرعامل بنياد بركت احسان با بيان اينكه ستاد اجرايي فرمان حضرت امام (ره) 2 هزار و 260 طرح را با بودجه اي معادل 210 ميليارد تومان در سيستان و بلوچستان اجرا كرده است، گفت: در بهمن ماه همزمان با پيروزي انقلاب كاروان هاي سلامت با ماشين هايي كه 140 تختخوابي است در سيستان و بلوچستان حضور مي يابند و بيماران را ويزيت مي كنند.

سيداميرحسين مدني، مديرعامل بنياد بركت احسان وابسته به ستاد اجرايي فرمان حضرت امام (ره) پيش از ظهر ديروز در نشست خبري دبيركل جمعيت هلال احمر و مديرعامل بنياد اجتماعي بركت احسان با اصحاب رسانه در زاهدان اظهار كرد: حادثه تلخ مدرسه در سيستان و بلوچستان قلوب مردم كشورمان را جريحه دار كرد و پس از اين حادثه ستاد اجرايي فرمان حضرت امام (ره) به كمك هلال احمر آمد تا بتوانيم در تجهيز سيستم گرمايشي سيستان و بلوچستان اتفاقات خوبي را رقم بزنيم. وي درخصوص طرح هاي اجرا شده توسط ستاد اجرايي فرمان حضرت امام (ره) در سيستان و بلوچستان گفت: 2 هزار و 260 طرح با بودجه اي معادل 210 ميليارد تومان در سه حوزه امور توانمندسازي اقتصادي، زيربنايي فرهنگي و سلامت و اجتماعي در استان سيستان و بلوچستان انجام شده است.

مديرعامل بنياد بركت احسان با اشاره به اينكه 134 پروژه ساخت مدرسه در استان با 640 كلاس در دست ساخت است، تصريح كرد: 90 مدرسه را با سيستم گرمايشي روز تحويل داديم و 40 مدرسه ديگر نيز در دست ساخت است.  مدني ادامه داد: ساخت 55 مسجد در استان كه 50 مسجد با نام بركت ساخته شده و ساخت يك هزار و 920 واحد مسكوني براي محرومان با همكاري بنياد مسكن از ديگر فعاليت هاي ستاد اجرايي فرمان امام (ره) در سطح استان سيستان و بلوچستان است. وي با بيان اينكه بايد 88 مركز سلامت جامع و بهداشت در استان سيستان و بلوچستان ساخته شود، گفت: 35 مركز از اين مراكز تحويل داده شده است. مديرعامل بنياد بركت احسان با اشاره به اينكه خدمات بيمه اي را به ايتام منطقه داشته ايم و يك هزار نفر را سرپرستي مي كنيم، خاطرنشان كرد: 400 جهيزيه در استان توزيع شده كه فقط 135 جهيزيه امسال توزيع شده است. مدني با بيان اينكه 11 هزار پك لوازم التحرير نيز در مناطق كم برخوردار استان توزيع شده است، گفت: 10 ميليارد تومان وام قرض الحسنه به مردم در اين مناطق اعطا شده است. وي درمان 134 زوج نابارور و 500 بيمار سرطاني در استان سيستان و بلوچستان توسط ستاد اجرايي فرمان امام (ره) را از ديگر فعاليت هاي ستاد و بنياد بركت احسان در اين استان عنوان كرد.

تضعيف بانك ها؛ هدف شايعه پردازان

گروه بنگاه ها : بانك آينده، به عنوان يك بانك خصوصي ايراني، در طول پنج سال گذشته، همواره با اتكا و اعتماد به ذي نفعان، به ويژه مشتريان و دانش و تجربه مديران و كاركنان خود، توانسته است علاوه بر كسب افتخارات ملي نظير: رتبه دهم از نظر فروش در ميان 500 شركت برتر و كسب عنوان شركت پيشرو در اقتصاد ملي در دو سال پياپي، نام و اعتباري شايسته در كشور و مجامع بين المللي كسب كند كه از آن جمله مي توان به: كسب عنوان بانك سال ايران در سال هاي 2017 و 2018 ميلادي توسط نشريه معتبر بنكر، بانك تحول ساز خاورميانه در سال 2017 ميلادي و بانك برتر سال 2018 ميلادي از طرف موسسه وزين يوروماني و سودآورترين و پربازده ترين بانك در اقتصاد ايران اشاره كرد.

در همين چارچوب، ارزش آفريني و مشتري محوري، گسترش شعب در سراسر كشور، ارائه خدمات بانكداري نوين و روزآمد به مشتريان و سرمايه گذاري در پروژه هاي سودآور و اشتغال زا و عمل به مسووليت اجتماعي نظير: احداث 10 مدرسه در مناطق كم برخوردار، 25 خانه بهداشت در مناطق زلزله زده غرب كشور و توزيع بيش از چند ميليون بسته نوشت افزار در اقصي نقاط كشور همواره سرلوحه راهبردها و اقدامات بانك آينده در پنج سال گذشته بوده است. از آنجا كه بانك ها در نظام اقتصادي كشورمان از اهميت بسيار بالايي برخوردارند در زمان هجمه بيگانگان به ساختارهاي اقتصادي كشور، بيشتر مورد هدف قرار مي گيرند. چنانچه در روزهاي اخير، شاهد ادعاهاي واهي و بي اساس از طرف رسانه اي معلوم الحال و بازنشر آن در شبكه هاي اجتماعي درخصوص عملكرد اين بانك بوده ايم. مدعيان و شايعه پراكنان اين روزها، همان هايي هستند كه در طول يك سال گذشته در جنگ اقتصادي، ابزار عمليات رواني شده اند. آنها مدتي نظام ارزي و اقتصادي كشور و زماني بازار محصولات و مايحتاج مورد نياز مردم را مختل كردند و امروز نيز نام و اعتبار بانك ها و كارآفرينان را مورد حمله قرار مي دهند. بانك آينده، انتساب هر گونه طرح ادعاي واهي به اين بانك كه در روزهاي اخير در فضاي مجازي منتشر شده است را قويا مردود دانسته و از مشتريان فهيم، فرهيخته و وفادار خود دعوت مي كند؛ هرگونه اخبار مربوط به بانك را از رسانه اختصاصي و كانال هاي ارتباطي بانك يا رسانه هاي معتبر داخلي و مراجع رسمي كشور دريافت كنند. ضمنا، شعب بانك آينده در سراسر كشور و مركز ارتباط بانك آينده با شماره تماس 27663200- 021 آمادگي كامل جهت پاسخگويي به سوالات مشتريان و رفع ابهام و شبهه هاي احتمالي را دارند.

خبر


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4519 به تاريخ 20/10/97، صفحه 6 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 15 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه كودكان استثنايي
متن مطالب شماره 4 (پياپي 70)، زمستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است