|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد97/12/28: خبر بنگاه ها
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4634
چهار شنبه 29 خرداد 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4574 28/12/97 > صفحه 13 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبر بنگاه هااعلام شعب كشيك پنج شركت بيمه در تعطيلات نوروز

گروه بنگاه ها : شعب كشيك شركت هاي بيمه دانا، پارسيان، پاسارگاد، البرز، معلم، نوين و ما در تعطيلات نوروز اعلام شد.به گزارش ريسك نيوز، با توجه به نزديك شدن به روزهاي پاياني سال و ضرورت افزايش خدمت رساني به مردم و تكريم ارباب رجوع، شعب كشيك بيمه دانا در تعطيلات نوروز آماده خدمت به مردم و بيمه گذاران خواهد بود.بر اين اساس، در تعطيلات نوروز، بيمه گذاران و زيان ديدگان احتمالي براي انجام امور بيمه اي خود در تهران مي توانند به شعب فردوسي، آزادي، بيهقي و 15 خرداد مراجعه كنند.براساس اين گزارش، شعبه هاي بيمه پاسارگاد نيز در سراسر كشور در روزهاي چهارشنبه 29 اسفند 1397، شنبه 3 فروردين و يكشنبه 4 فروردين 1398 از ساعت 9 تا 13 آماده ارائه خدمات بيمه اي اعم از صدور انواع بيمه نامه و پرداخت خسارت مي باشند.

شعب كشيك بيمه معلم هم ايام نوروز در سراسر كشور با بيمه گذاران همراه است و تلاش مي كند در قالب سرويس خاص خدمات آنلاين، تعطيلات را براي بيمه گذاران با امنيت خاطر همراه سازد. مركز ارتباط با مشتريان بيمه معلم با شماره 84223 آماده پاسخگويي به مشتريان است. تمامي شعب بيمه البرز در مراكز استان ها و شعبه تخصصي پرداخت خسارت خودرو و مجتمع تخصصي اشخاص (واحد درمان) در استان تهران نيز در روزهاي تعطيل نوروز 1398 آماده ارائه خدمات بيمه اي به هموطنان هستند. شعب سراسر كشور و شعبه تخصصي پرداخت خسارت خودرو تهران اين شركت علاوه بر روزهاي غيرتعطيل نوروز 1398، در روزهاي تعطيل دوم، چهارم و دوازدهم فروردين 1398 از ساعت 9 تا 13 به مشتريان خدمات ارائه خواهند داد.

اين گزارش حاكي است، همچنين مركز پرداخت خسارت سيار بيمه البرز (سامان نگار) به شماره تلفن 84325(021) در روزهاي تعطيل نوروز به جز 13 فروردين از ساعت 9 تا 19 و پنج شنبه اول فروردين از ساعت 12 تا 19 و مركز پرداخت خسارت سيار ديگر بيمه البرز (ايرانيان پوشش) به شماره تلفن 41558 (021) تمام روزهاي تعطيلات نوروز به جز 13 فروردين در تبريز، آبادان، اصفهان، خرم آباد، شهركرد، ياسوج و يزد آماده ارائه خدمات ارزيابي خسارت به بيمه گذاران زيان ديده تصادفات رانندگي هستند.  واحدهاي ستادي و شعب منتخب بيمه نوين نيز با هدف خلق ارزش براي مشتريان و دسترسي بيمه گذاران به خدمات مطلوب در ايام تعطيلات نوروز آماده خدمت رساني هستند. به گزارش روابط عمومي و بين الملل بيمه نوين، واحدهاي ستادي و شعب منتخب اين شركت در روزهاي 29 اسفندماه سال 1397 و سوم، چهارم و 14 فروردين ماه سال 1398 آماده ارائه خدمات بيمه اي به مشتريان هستند. طبق اعلام معاونت امور شعب، شبكه فروش و بازاريابي شركت، كارشناسان واحدهاي آتش سوزي، اشخاص گروهي، امورشعب، نمايندگان و كارگزاران، فناوري اطلاعات و ارتباطات، مالي و اتومبيل در ستاد و شعب منتخب در سراسر كشور در روز 29 اسفندماه 1397 و روزهاي سوم، چهارم و 14 فروردين ماه سال 1398، از ساعت 9 تا 14 در محل كار خود حاضر و به ارائه خدمات مورد نياز مشتريان خواهند پرداخت. روابط عمومي بيمه پارسيان نيز گزارش داد، در راستاي تسريع و تسهيل در ارائه خدمات مورد نياز به بيمه گذاران به ويژه مسافران نوروزي كه در ايام تعطيلات نوروز نياز به خدمات بيمه اي در بخش صدور و خسارت اتومبيل و درمان پيدا مي كنند شعب بيمه پارسيان آماده خدمات رساني هستند. هموطنان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر و آگاهي دقيق از ساعت كار و آدرس شعب كشيك به پايگاه اينترنتي بيمه پارسيان مراجعه كنند.

توزيع اسكناس نو در شعب منتخب بانك اقتصاد نوين

گروه بنگاه ها : در آستانه سال 1398 و به منظور خدمت رساني به مشتريان، 10 شعبه منتخب بانك اقتصادنوين در شهر تهران اسكناس نو توزيع مي كنند. به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، به مناسبت فرارسيدن ايام نوروز 1398 و با اعلام بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران، بانك اقتصادنوين به عنوان بانك عامل در توزيع اسكناس نو انتخاب شده است كه بر اين اساس شعب پاسداران، 17 شهريور، رسالت، ميدان هفت تير، شهرري، نازي آباد، شهرك راه آهن، آيت الله كاشاني، ميدان فردوسي و شهران اين بانك در شهر تهران از 22 تا 27 اسفندماه اسكناس نو توزيع مي كنند. بنابراين گزارش اسكناس هاي نو شامل اسكناس هاي 20 هزار ريالي، 50 هزار ريالي و 100 هزار ريالي بوده كه علاقه مندان مي توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت اسكناس مورد نياز خود اقدام كنند.

پرداخت بيش از 13 ميليارد ريال خسارت به يك حادثه ديده

گروه بنگاه ها : شركت بيمه اميد يك فقره خسارت جرحي كه مشمول تعدد ديات شده بود را در استان گيلان به مبلغ حدود 13 ميليارد و 590 ميليون ريال پرداخت كرد. به گزارش روابط عمومي اين شركت، بيمه اميد در راستاي خدمت رساني مطلوب به بيمه شدگان و بيمه گذاران، پرداخت مذكور را در كمتر از 20 روز انجام داد.

خدمات رساني 150 شعبه بانك تجارت در تعطيلات نوروز

گروه بنگاه ها : 150 شعبه كشيك بانك تجارت به منظور خدمت رساني مطلوب به مشتريان در تعطيلات نوروز به مراجعان خدمات بانكي ارائه مي كنند. به گزارش روابط عمومي بانك تجارت، اين بانك همچون سال هاي قبل در تعطيلات نوروز با اختصاص شعب كشيك در تهران و شهرستان ها پذيراي مشتريان خواهد بود. بر اين اساس 150 شعبه منتخب بانك تجارت در روزهاي سوم و چهارم فروردين 98 از ساعت 9 تا 12 خدمات بانكي مورد نياز را به مشتريان و ساير هموطنان ارائه خواهند كرد.خدمات الكترونيك بانك تجارت از جمله همراه بانك، تلفن بانك، اينترنت بانك و شبكه گسترده دستگاه هاي خودپرداز بانك تجارت شامل 716 دستگاه در تهران و 2874 دستگاه در شهرستان ها نيز در ايام نوروز به صورت 24 ساعته با ارائه انواع خدمات بانكي در دسترس مشتريان قرار دارد.بنا براين گزارش مشتريان براي آگاهي از اسامي و ساعت كار شعب كشيك نوروزبانك تجارت مي توانند به سايت اينترنتي اين بانك به نشاني www.tejaratbank.ir مراجعه كنند.

خبر بنگاه ها


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4574 به تاريخ 28/12/97، صفحه 13 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 27 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه طبيعت ايران
متن مطالب شماره 2 (پياپي 15)، خرداد و تير 1398را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است