|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد97/12/28: تلويزيون
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4639
سه شنبه 4 تير 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4574 28/12/97 > صفحه 32 (فرهنگ و هنر) > متن
 
 


تلويزيونزمان پخش ويژه برنامه هاي تحويل سال سيما

شبكه هاي سيما امسال هم ويژه برنامه هاي متنوعي را براي تحويل سال جديد تدارك ديده اند كه برخي از آنها شب هاي پيش آغاز شده و تعدادي نيز از امشب روي آنتن مي آيند.

شبكه يك: برنامه تحويل سال 98 شبكه يك كه از شنبه با اجراي علي ضيا پخش آن شروع شده تا فردا شب ادامه خواهد داشت. در اين برنامه كه در گروه اجتماعي شبكه يك تهيه شده جمعي از هنرمندان، خوانندگان و چهره هاي محبوب سينما و تلويزيون دعوت شده اند تا در كنار هم مراسم تحويل سال 98 را اجرا كنند. مردمي ترين چهره سال هم كه با راي مردم انتخاب شده است در اين برنامه معرفي خواهد شد. پخش اين برنامه امشب 22:15 خواهد بود و فردا چهارشنبه نيز برنامه در دو بخش، روي آنتن مي رود؛ بار اول از ساعت 19 تا 20:30 و بار ديگر از ساعت 23 تا دقايقي پس از تحويل سال.

شبكه دو: «پل فروردين» عنوان ويژه برنامه تحويل سال شبكه دو سيما است كه امشب از ساعت 23:30 و فردا 29 اسفند از ساعت 19 تا 3 بامداد با تدارك بخش هايي متنوع و مفرح به بينندگان تقديم مي شود. گلچين اين برنامه نيز در فواصل برنامه هاي نوروزي بازپخش خواهد شد. همچنين «پل فروردين» از پنج شنبه اول تا جمعه 16 فروردين ساعت 23 در جدول پخش برنامه هاي شبكه دو قرار دارد. اين مستند تركيبي در هر قسمت با يك چهره مطرح فرهنگي، هنري و ورزشي همراه مي شود و با او به يكي از روستاهاي جذاب و زيباي ايران سفر مي كند. سپس مهمان در برنامه حاضر شده و مجري با وي درباره اين مستند، روستاهاي ايران و جاذبه هاي گردشگري آن گفت وگو خواهد كرد.

 شبكه سوم: شبكه سه همانند سال هاي قبل تغييري در مجري نداده و مانند سال هاي پيش احسان عليخاني اجراي ويژه برنامه تحويل سال را بر عهده دارد. در ويژه برنامه تحويل سال اين شبكه كه امشب و فردا شب روي آنتن مي رود ده ها چهره مطرح از حوزه هاي مختلف علمي، فرهنگي، ورزشي و هنري و همچنين نخبگان جوان كشور حضور خواهند داشت. اين برنامه فردا شب از ساعت 20 پخش خود را آغاز مي كند.

شبكه چهار: «هميشه بهار» عنوان ويژه برنامه تحويل سال شبكه چهار سيما است كه با اجراي اميرحسين مدرس راهي آنتن مي شود. اين برنامه از ساعت 21 فردا شب تا 2 بامداد اول فروردين با چهره هاي شاخص فرهنگي مهمان لحظات تحويل سال خانه هاي ايرانيان خواهد شد. در اين برنامه علاوه بر گفت وگوي مدرس با اهالي ادب و فرهنگ، تله تئاتر هاي كوتاه طنز، گزارش هاي شاعرانه مردمي، همه چيز درباره نوروز و پيشينه آن، موسيقي اقوام و نواحي، گفت وگوي هاي كوتاه با مفاخر ادبي و هنري پخش مي شود.

شبكه پنج: «بهار جان» باعنوان ويژه برنامه تحويل سال شبكه پنج سيما است كه با اجراي حميد گودرزي و آيتم هاي متنوع به استقبال نوروز 98 مي رود. اين ويژه برنامه با دو مجري از امشب از ساعت 22 و فردا از ساعت16 روي آنتن مي رود. دعوت از چهره ها و شخصيت هاي فرهنگي، هنري و اجراي كنسرت زنده از بخش هاي اين برنامه است. دعوت از چهره ها و شخصيت هاي فرهنگي و هنري، اجراي كنسرت زنده، گزارش سفرنامه مشهد مقدس، نجف و ارتباط زنده و مستقيم با كربلاي معلي از ديگر بخش هاي اين ويژه برنامه است. تيتراژ اين برنامه با صداي محسن چاوشي پخش خواهد شد.

پخش فيلم هاي متنوع در شب چهارشنبه سوري

شبكه هاي مختلف سيما امشب دست در دست هم داده اند تا مردم را ساعات بيشتري پاي گيرنده هايشان به خود مشغول كنند.

شبكه يك: از جمله اين فيلم ها مي توان به «آسمان خراش» به كارگرداني راسون مارشال توربر اشاره كرد كه امروز از شبكه يك سيما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فيلم با بازي دواين جانسون، نو كمپبل، چين هان، رونالد مولر و نوح تايلر آمده است: ويل افسر سابق ارتش آمريكا به عنوان رئيس به همراه همسرش سارا و دو فرزند خود به هنگ كنگ مي رود تا به عنوان رئيس بخش امنيت و حفاظت برج مرواريد كار كند. اين فيلم امروز ساعت 16 از شبكه يك سيما پخش خواهد شد.

شبكه دو: فيلم سينمايي «هفت معكوس» به كارگرداني مهدي خسروي، نيز امروز ساعت 23:30 از شبكه دو سيما پخش خواهد شد. اين فيلم داستان جواني به نام شهروز است كه از گذشته خود فراري است. او معتاد است و به دليل سرقت به زندان افتاده است. عشقش را به اعتيادش باخته و تصميم دارد بعد از آزادي از زندان، شيوه درست زندگي را انتخاب كند. جواد عزتي، نيوشا ضيغمي، حسام نواب صفوي، كامران تفتي و مهران رجبي در فيلم سينمايي «هفت معكوس» ايفاي نقش كرده اند.

شبكه سه: فيلم سينمايي «مرد عنكبوتي2» به كارگرداني سام ريمي از ديگر فيلم هايي است كه امروز مهمان خانه ها خواهد بود. اين فيلم ساعت 19:15 از شبكه سه سيما پخش خواهد شد. در اين فيلم با بازي توبي مگواير، كريستن دانست، جيمز فرانكو مي بينيم: پيتر پاركر هم اكنون در يك كالج مشغول تحصيل است. او شغل خود را از دست داده، نمراتش در كالج پايين است و از سوي ديگر درگير مساله عشقي اش با مري جين است. پيتر از طرفي عاشق مري است و از سوي ديگر نمي تواند هويت مرد عنكبوتي بودن خود را براي او فاش كند.

شبكه چهار: فيلم سينمايي «در جست وجوي خوشبختي» به كارگرداني گابريل موچينو ساعت 20:30 از شبكه چهار روي آنتن مي رود. در خلاصه داستان فيلم با بازي ويل اسميت، جيدن اسميت، تندي نيوتون، دن كستلانتا و ميشل كروزيك آمده است: كريس گاردنر سياه پوست، خرده فروش اسكنرهاي پزشكي در سال 1981 است كه به همراه ليندا و پسر كوچكش كريستوفر در سانفرانسيسكو زندگي بسيار سختي دارند. وضع مالي كريس بسيار بد است. او كه توانايي پرداخت اجاره خود را ندارد صاحبخانه اش او را بيرون كرده و از اين رو ليندا نيز او را ترك مي كند. كريس كه هم بايد پدر خوبي باشد و هم خرج كريستوفر را تامين كند، دچار مشكل شده است. ..

شبكه پنج: فيلم سينمايي «خشم» به كارگرداني برد پيتون، امروز ساعت 13:30 از شبكه پنج پخش مي شود.در اين فيلم با بازي دواين جانسون، نائومي هريس و مالين آكرمن خواهيم ديد: ديويس يك گوريل سفيد رنگ دارد كه از كودكي او را نگه داشته است؛ ولي آزمايش هاي ژنتيكي روي اين گوريل باعث شده كه او بزرگ تر شود و حالات وحشيانه اي داشته باشد و به انسان ها حمله مي كند. ديويس متوجه مي شود كه از اين نوع حيوانات چند تاي ديگر هم هستند و تصميم مي گيرد كه كاري كند كه اين آزمايش ها را متوقف كند؛ زيرا آنها به هيچ كس و هيچ چيز رحم نمي كنند. ارتش هم وارد ماجرا شده و...

تلويزيون


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4574 به تاريخ 28/12/97، صفحه 32 (فرهنگ و هنر)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 40 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه رشد آموزش تاريخ
متن مطالب شماره 71، بهار 1398را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است