|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان98/3/22: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22211
سه شنبه 28 خرداد 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 22206 22/3/98 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان



33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پيام كوتاه 30002323

* وقتي شنيدم وزير خارجه آلمان به ايران مي آيد تصور كردم براي عيادت از رزمندگان عزيزي كه توسط مواد شيميايي اعطائي اين كشور به صدام معدوم سالهاست در بستر بيماري به سر مي برند و ذره ذره شهيد مي شوند آمده تا عذرخواهي كند ولي وقتي دقت كردم ديدم براي كلاه گذاشتن بر سر مسئولان ساده لوح آمده است! آلماني كه از تحويل يك باك بنزين به ديپلمات ارشد ما دريغ كرد!

4190?0917

* كاش دولت آقاي روحاني اين شجاعت را داشت كه قضيه يك باك بنزين ندادن به هواپيماي ظريف وزير خارجه كشورمان توسط آلماني ها را امسال در سفر وزير خارجه اين كشور به تهران مقابله به مثل بكند.

2274?0921

* از طرف ما خطاب به نماينده هاي غرب كه به قصد واسطه گري براي آمريكا به ايران مي آيند بنويسيد الان زنگ حساب است نه زنگ انشاء. بايد حساب پس بدهند چرا حقوق ايران در برجام را ناديده گرفته اند و در مقابل خروج آمريكا از برجام هيچ كاري نكردند.

توراني

* خدا نگذرد از كساني كه بخواهند مجددا با كشورهاي بدعهد اروپايي بر سر يك ميز بنشينند و سخن از قول و قرار حل مشكلات پس از چند سال معطلي ما بزنند! عزت ايران را حفظ كنيد!

9020?0935

* اروپايي هاي بدعهد 70 سال است ملت آزاده و مظلوم فلسطين را سركار گذاشته اند از يك طرف آنها را سرگرم مذاكره مي كنند و از سويي چراغ سبز به رژيم جعلي و كودك كش نشان مي دهند تا ملت مظلوم فلسطين را قتل عام كنند. همين رفتار را اگر بتوانند با ما هم دوست دارند بكنند. لطفا مسئولان دولتي عزت ملت قهرمان و شهيدپرور را كه 8 سال با تمامي كفر و شرك و الحاد جنگيدند و آنها را دست از پا درازتر روانه گنداب هاي خود كردند، لكه دار نكنند. چرا مي خواهيد اقتدار كشور را تضعيف كنيد؟ بايد پس از 40 سال ياد گرفته باشيد كه راه برون رفت از مشكلات تكيه به استعدادهاي داخلي و اقتصاد مقاومتي است نه تكيه به كدخداهاي قلابي!

0851?0912 و 3949?0912

* به غربي ها بايد تفهيم كرد آنكه بايد قدرت نظامي و تسليحاتي اش مهار شود وحشي هاي گاوچران اند كه براي خالي كردن جيب گاوهاي شيرده غرب آسيا انواع سلاح هاي كشتارجمعي را به آل سعود خبيث و رژيم جعلي ارسال مي كنند تا در قتل عام مظلومين يمن و فلسطين و... بكار گيرند نه قدرت نظامي و موشكي ما كه فقط براي دفاع از مظلومان جهان به كار مي رود. اين قدرت قابل مذاكره نيست و هيچ كس در جايگاهي نيست كه در اين مورد حياتي كه تحت اشراف فرماندهي معظم كل قواست مذاكره كند و قول و وعده اي بدهد.

0291?0918 و 2842?0910

* ترامپ برچه اساس و اطلاعاتي اظهار داشته كه دستگاه ديپلماسي ايران قول داده است FATF را اجرايي كنند؟ اين بايد روشن شود.

6043?0916

* يك ژنرال آمريكايي در مورد مذاكره ايران و آمريكا گفته اگر آمريكا در مذاكرات خود حالت تهاجمي به خود نگيرد بهره اي نخواهد برد. اين آمريكايي با گفته خود نقشه و هدف آمريكا از مذاكره با ايران را نشان داده و نياز به توضيح بيشتر نيست.

3107?0902

* به نظرم آن دولت پنهاني كه رئيس جمهور مي گفت، دولت آقاي نوبخت است!

6578?0938

* از قرار معلوم مخالفت وزير آموزش و پرورش با سند 2030 براي بعضي دولتمردان خوشايند نبود و سرانجام ايشان را به بهانه نامزدشدن در انتخابات مجلس مجبور به استعفا كردند.

4662?0912

* قرار بود اصلاح طلبان تا 1400 با آقاي روحاني باشند! چه شده كه براي فرار از شكست هاي دولت كه خود نقش بسياري در آن دارند، حالا موضع مخالفت با وي گرفته اند؟ حتما اين هم سناريوي فيلم تبليغاتي جديدشان براي فريب مردم در انتخابات مجلس است!

2977?0933

* وزير نفت اگر به گفته هاي خود كه در روزنامه دولتي ايران چاپ شده ايمان دارد چرا با روزنامه ها و رسانه هاي به قول خودش «خيال پرداز» پاي ميز مناظره نمي نشيند؟! تنهايي به قاضي رفتن كه هنر نيست؟!

9590?0914

* دولتي كه درد را تشخيص ندهد نمي تواند براي آن نسخه بپيچد!  از مولا اميرالمومنين منقول است كه من امير جامعه ام و بايد در حد نفر آخر جامعه باشم... درد دردمند را دردمند داند و بس! كسي كه در ويلاهاي آنچناني و كاخ ها زندگي مي كند چگونه از درد بي مسكني، اجاره بها، بيكاري و حقوق هاي زير يك ميليون و دو ميليون خبر دارد؟!

0092?0901

* از آقاي وزير نيرو  مي پرسم مادري كه براي خانواده 10 هزار تومان گوشت چرخ كرده خريده چند وعده غذايي مي تواند پخت كند؟ چرا همه اقشار ملت را با هم طبقه هاي خودشان قياس مي كنند؟

2610?021

* اشرافيت بلاي جان جامعه اسلامي است و حرف وزير نيرو در مورد خورد و خوراك مردم نشانه بيگانگي اشرافيت با واقعيت زندگي مردم عادي است.

1700?0936

* سه ماه از سال جديد كه سال رونق توليد نام گذاري شده مي گذرد و در حالي كه نياز شديد به واگن هاي سواري و باري داريم ولي كارخانه واگن سازي كشور با كمتر از يك چهارم ظرفيت خود كار مي كند. به دولتمردان عرض مي كنيم اين قدر انرژي تان را صرف اين برجام لعنتي نكنيد و به اقتصاد مقاومتي بپردازيد.

8997?0911

* يكي از شاهكارهاي مديران دولت آقاي روحاني اين بود كه با بي مبالاتي و چوب حراج زدن به خزانه زمينه افزايش قيمت 200 درصدي گوشي تلفن همراه را فراهم كردند و حالا  افتخار مي كنند كه با تلاش دولتمردان 20 درصد ارزان شد!

7215?0915

* گوشت كيلويي 30 هزار تومان به100 هزار تومان رسيده، سكه 800 هزار توماني به بيش از 4 ميليون رسيده و... آن وقت بوقچي هاي وابسته به دولت با ذوق زدگي خبر مي دهند كه گوشت ديگر گران نخواهد شد و دلاري را كه 3 هزار تومان بوده و حالا 13 هزار تومان شده با هيجان بالايي خبر از كاهش 200 توماني اش مي دهند! اين عده يا خودشان را به ناداني زدند يا بابت اين كج فهمي ها كسب درآمد مي كنند.

9715?021

* دولت تدبير با اين افزايش چند برابري قيمت مسكن و اجاره بها چه راهكاري را براي كساني كه تحت پوشش كميته امداد امام خميني(ره) و يا بهزيستي اند و قادر به تامين چند ده ميليون تومان براي افزايش رهن و اجاره نيستند، ارائه مي دهد؟! لابد دولت مي خواهد همانند سيل زدگان چادرهايي را براي اسكان موقت آنها برپا كند!

2805?0916

* در جريان ماجراي راننده وظيفه شناس اسنپ خانم هنجار شكن خودش معترف شده كه اقدام به عمل قانون شكنانه كشف حجاب كرده است. اميدوارم قوه قضاييه با توجه به اين اعتراف صريح هرچه زودتر با متخلف برخورد قانوني كند تا بقيه قانون شكنان هم در جريان هزينه قانون شكني قرار بگيرند.

7472?021

* به محض درگذشت فرد مشهوري كه در حوزه هنر و... فعاليت مي كرده، دستگاه هاي دولتي و بعضا معاون و شخص رئيس جمهور پيام تسليت شان را رسانه اي مي كنند اما همين مسئولان براي فوت مادر 4 شهيد نه تنها پيام تسليت ندادند بلكه حاضر نشدند نماينده اي را براي شركت در مراسم اين مادر اسطوره اي بفرستند!

2995?-021

  پاسخ شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه

در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه، يك شنبه مورخ 1398/3/12 با مضمون؛ نگراني از وضعيت استخدامي، «ضمن تشكر از اين شهروند و همكار گرامي، به اطلاع مي رساند دليلي براي نگراني از موقعيت شغلي و استخدامي اين شهروند محترم و تمامي پرسنل گرامي شاغل در شركت بهره برداري مترو وجود ندارد؛ شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه هيچ ابلاغي و يا تصميمي براي خصوصي سازي و انتقال پرسنل زحمت كش خود به شركت هاي خصوصي نداشته و تمامي مطالب پخش شده در خصوص تشكيل شركت هاي خصوصي جهت برون سپاري خدمات كذب است.»

كيهان و خوانندگان


 روزنامه كيهان، شماره 22206 به تاريخ 22/3/98، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 30 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر



 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه فناوري نانو
متن مطالب شماره 258، فروردين 1398را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است