|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان98/3/23: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22240
سه شنبه 1 مرداد 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 22207 23/3/98 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پيام كوتاه 30002323

* مگر وزير خارجه آلمان اجازه آب خوردن بدون اجازه ترامپ را دارد كه بخواهد تعهدي بدهد؟ 4 سال است كه در برجام متعهد شده اند كدام يك از تعهدات خود را اجرايي كردند كه بخواهند تعهد جديدي بدهند؟! به اراجيف امثال اينها فقط احمق ها بايد دل خوش كنند. متاسفانه عنوان برجام فقط به يك گاو شيرده براي آمريكا و متحدان غربي اش تبديل شده است.

1317?0912 و 3765?0935

* شايد عجيب به نظر برسد ولي چه بسا بايد دعا كنيم كه تحريم ها برداشته نشود چرا كه با برداشتن تحريم و اشتياق دولت تدبير براي مراوده با غربي ها، بايد فاتحه رونق توليد داخلي را خواند!

9961?0902

* دولتمردان ما منتظرند كه براي رونق اقتصاد كشور از جانب اروپايي ها يا آمريكا اتفاقي بيفتد ولي اتفاقي نمي افتد. به هر گوشه كشور كه نگاه مي اندازيم شاهد بي عملي دولت هستيم. چرا اين دولت از خودش اراده اي براي كار و فعاليت ندارد؟

5890?0912

* روشنگري هاي كيهان و دلسوزان انقلاب هرگونه بهانه را در آينده از طرفداران خوش بيني به غرب مي گيرد كه فردا نگويند نمي دانستيم يا دشمن بدعهد بود و...!

6858?0919

* مادام كه وزارت امور خارجه از لحن دوپهلو براي اعلام مواضع كشور بهره ببرد بايد شاهد گستاخي كشور هاي غربي كفتارصفتي باشيم كه به دستور آمريكا عمل مي كنند.

3425?0911

* بحث هاي بر سر برجام با ژاپني ها به جايي نخواهد رسيد. اگر واقعا ژاپن مايل به همكاري است دولت مديريت به خرج بدهد و براي نوسازي راه آهن و خريد واگن قطار وارد مذاكره با ژاپن بشود.

5560?0935

* با تشكر از يادداشت هاي خوب كيهان، كساني كه توان مديريت جهادي با اتكاي به اقتصاد مقاومتي ندارند براي رضاي خدا هم كه شده بار مسئوليت را بر دوش كساني قرار دهند كه قادر به انجام امور اجرايي هستند. بنابراين خودشان كنار بروند چرا كه فردا بايد پاسخگوي تمام اعمال خويش باشند.

بزرگي - ماهشهر

* از راننده متعهد و وظيفه شناس اسنپ تقدير و تشكر مي كنم. ان شاءا... همه مردم، من كاسب، من بازاري، من مدير، من مسئول و... هم به اين وظيفه شرعي و قانوني خود عمل كنيم. وقتي مراجعه كننده خانم با وضع زننده وارد محيط كار و كسب مان مي شود اگر با اخلاق حسنه و تذكر لساني كه وظيفه اي است همگاني رعايت حدود الهي را به او متذكر شويم، نتيجه مطلوبي در جامعه خواهد داشت.

احمدزاده

* پايان خوش ماجراي راننده متعهد و وظيفه شناس اسنپ و فرد هتاك، سند روشني است كه اگر جريان مومن و انقلابي آتش به اختيار اما به صورت منسجم عمل كند مي تواند جلوي مانور اهل منكر را در كوچه و خيابان هايي كه معطر به عطر شهداست بگيرد. به اميد همبستگي هرچه بيشتر حزب الله!

دولابي

* ضمن تشكر از رئيس محترم قوه قضائيه در حمايت از آمرين به معروف و ناهيان از منكر، خوب است در تمامي دستگاه ها افرادي براي اين امر پيش قدم شوند و به همكاراني كه (اعم از زن و مرد) در اداره، محيط كار، معابر تردد مي نمايند و منكري را مرتكب مي شوند تذكر دهند. تذكر لساني وظيفه همگاني است و اگر همين تذكر لساني عملي شود وضع جامعه قطعا بهتر از قبل خواهد شد.

0761?0913 و 6960?0936 و 2846?0935

* مدتي است كه اصلاح طلبان و حاميان ديروز دولت براي اينكه خود را دلسوز مردم نشان بدهند و در انتخابات آينده راي بياورند در ظاهر از دولت زاويه گرفتندو اظهار مي دارند سفره مردم كوچك تر شده است اگر واقعا دلسوز مردم بودند چرا با تبليغات گسترده و عوام فريبانه عده اي ناتوان را به قدرت رساندند.

6043?0916

* وكيل الدوله ها در مجلس به جاي اين كه به دنبال پيگيري مطالبات مردم از مسئولان باشند به دنبال امتيازگيري سياسي و اقتصادي براي جناح سياسي متبوع خود تلاش مي كنند! اميدوارم در انتخابات پيش رو مردم با آگاهي و حساسيت بيشتري نمايندگان مجلس را انتخاب كنند.

5069?-021

* اين چه اخلاق زشتي است كه اصلاح طلبان مدعي دفاع از حقوق زن به راحتي و براي حفظ هم حزبي خود، مقتوله بي نوا را مورد اتهام هاي غيراخلاقي قرار مي دهند؟ لابد فردا هم اگر در انتخابات شكست بخورند مي خواهند هرگونه تهمتي به راي دهندگان بزنند!

حميدرضا زال بيگي

* من به نجفي علاقه مند و 20 سال با او همكار بودم. اما هركس در هر جايگاهي چنين جنايتي را مرتكب شد بايد به مردم معرفي شود و به مجازات قانوني برسد. چرا روزنامه هاي زنجيره اي كه از نظر مالي معلوم نيست از كجا تغذيه مي شوند او را تا حد اميركبير بالا بردند! البته درست است آنها مامورند و معذور هرچه دستور دهند بايد بنويسند ولي بايد بدانند كه نجفي الآن يك قاتل مسلم است و بايد به جرمش رسيدگي شود.

وحيدي

* بر فرض محال كه سناريوي ادعايي پرستوي اصلاح طلبان براي تبرئه آقاي نجفي صحت داشته باشد اين سوال مطرح مي شود كه چرا اين جماعت تا اين حد شل هستند كه يكي پس از ديگري و خيلي زود آلوده مي شوند؟ چنين جريان بي اراده اي اصلا صلاحيت فعاليت سياسي دارد؟

8495?0910

* دولت به حقوق مسئولان و مديران كه خودشان باشند چندميليون تومان و به حقوق ما قشر ضعيف جامعه 400 هزار تومان اضافه كرده و اسم آن را عدالت گذاشته است. البته جايي كه ما مردم مي توانيم حرف خودمان را بزنيم انتخابات است.

2805?0916

* بنده كه سواد چنداني ندارم فهميدم وقتي كسي در چهار سال اول مسئوليت موفق به كاري نبوده نبايد به او راي مجدد داد. ولي عده اي كه هميشه سواد و هنرپيشه بودن خود را به رخ ديگران مي كشند هم به او راي دادند و هم براي او راي جمع كردند امروز هم به جاي عذرخواهي و جبران اشتباه خود از نظام طلبكار شده اند.

5364?0912

* خيابان «شهيد نجات اللهي» به نام يك استاد شهيد در جريان انقلاب اسلامي تاريخ ساز ملت ايران است، تغيير نام اين خيابان به نام «گذر صنايع دستي» يك اقدام در جهت شهيدزدايي است، مردم انقلابي اگر سكوت كنند يك به يك بايد منتظر تغيير نام خيابان محل سكونت شان باشند. خيابان هايي كه با نام شهدا شرافت يافته اند هر روز محل گذر مادران شهدا هستند. شوراي شهر حداقل حرمت اين بزرگواران را نگه دارد.

2153?0912

* حيف از پول هايي كه براي هنرمند شدن بعضي افراد در اين كشور صرف شد و امروز با رفتارهاي زننده كه از خود بروز مي دهند ثابت مي كنند تعهدي نسبت به نظام و انقلاب و كشور ندارند و تمام فكر و ذهن شان آن طرف آب است بيشترين تلاش و هزينه را مي كنند كه مثلا فرزندشان با تولد در مستعمره انگليس تابعيت بيگانه كسب كند!

2274?0912 و 3949?0912 و 1362?0912

 «پاسخ شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه»

در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه پنج شنبه مورخ 1398/3/2 صفحه 2 با مضمون: تكرار پيام خرابي پله هاي برقي ايستگاه متروي امام حسين(ع)، ضمن تشكر از اين مسافر گرامي و نيز آن روزنامه وزين، به اطلاع مي رساند همچنان كه در پيام قبلي پاسخ داده ايم در بازه زماني يادشده در ايستگاه امام حسين(ع) هيچ يك از پله هاي برقي متوقف نشده و احتمال دارد منظور اين مسافر محترم پله هاي برقي پل عابرپياده در سطح خيابان است كه مربوط به شهرداري منطقه است.

كيهان و خوانندگان


 روزنامه كيهان، شماره 22207 به تاريخ 23/3/98، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 31 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه صنعت كفش
متن مطالب شماره 256، تير 1398را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است