|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان98/4/20: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22236
پنج شنبه 27 تير 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 22230 20/4/98 > صفحه 10 (حوادث) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشوربرق جان سارق را گرفت

اصفهان- خبرنگار كيهان: فرماندهي انتظامي شهرستان فلاورجان گفت: سارق كابل هاي برق شهري هنگام سرقت، بر اثر برق گرفتگي از بالاي تير چراغ برق بر زمين سقوط كردو براثر شدت سوختگي در دم جان باخت.سرهنگ حسن نيكبخت، افزود: در تحقيقات صورت گرفته مشخص شد فرد متوفي قصد سرقت كابل هاي تير چراغ برق را داشته كه پس از بالا رفتن از آن با برق فشار قوي برخورد كرده و دچار برق گرفتگي شد و به علت شدت صدمه وارده به زمين سقوط كرده و در دم فوت كرد.وي عنوان كرد: جسد متوفي به پزشكي قانوني منتقل شد.

زمين خواري ميلياردي

سرويس شهرستانها: فرمانده انتظامي استان بوشهر از كشف يك فقره زمين خواري در شهر برازجان شهرستان دشتستان خبر داد.

سرتيپ خليل واعظي افزود: پس از تحقيقات و استعلام از مراجع قانوني و بازديدهاي ميداني با حضور كارشناسان متخصص، مشخص شد پنج نفر سودجو اقدام به تصرف 20 هكتار از اراضي مرغوب ملي در قالب قطعات 200 متري به ارزش 300 ميليارد ريال در شهر برازجان كردند.وي اضافه كرد: نيروهاي پليس با هماهنگي قضايي پنج متهم به زمين خواري را در اين ارتباط شناسايي، دستگير و به مرجع قضايي معرفي كردند.

مين زدايي

اروميه- ايرنا: عمليات مين زدايي در منطقه «باغ قاضي» شهر بوكان كه از پنجشنبه هفته گذشته كليد خورده، همچنان ادامه دارد و تاكنون 9 مين عمل نكرده در اين منطقه داراي سكونت خنثي شده است. مسئول دفتر سياسي فرمانداري بوكان اظهار داشت: از اين تعداد پنج قبضه مين به صورت كنترل شده منفجر و چهار قبضه ديگر نيز با ريسك بسيار بالا خنثي شد تا صداي انفجار باعث هراس مردم نشود.«حسن خضري» اضافه كرد: چندي قبل ساكنان منطقه مشهور به باغ قاضي واقع در ضلع شمالي مجسمه مادر اين شهر، وجود مين هاي عمل نكرده را گزارش كردند و خنثي سازي اين مين ها در دستور كار قرار گرفت.وي علت صداهاي انفجار شنيده شده در اين شهر را نيز همين امر عنوان كرد و افزود: عمليات مين زدايي در اين منطقه تا اطمينان كامل از پاكسازي اين منطقه ادامه خواهد داشت.

كشف هروئين

اروميه- ايسنا: فرمانده سپاه سلماس از كشف محموله هروئين در ارتفاعات مرزي اين شهرستان خبر داد. سرهنگ عليرضا مدني، گفت: در پي كسب خبري مبني بر احتمال انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از ارتفاعات مرزي منطقه كوزه رش اين شهرستان، موضوع به سرعت سرلوحه كار نيروهاي سپاه سلماس قرار گرفت كه  با انجام سلسله اقدامات پيچيده شناسايي و اطلاعاتي توسط يگانهاي اطلاعات و عمليات ، نيروهاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شهرستان در يك اقدام غافلگيرانه اقدام به كشف بيش از 62 كيلوگرم شامل 124 بسته مواد مخدر از نوع هروئين از سوداگران مرگ كردند.

وي اظهار كرد: در اين راستا دو نفر از قاچاقچيان مواد مخدر دستگيرشدند.

مرگ مادر و فرزند در رودخانه

كرج- خبرگزاري صدا و سيما: معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر البرز از فوت مادر و فرزندي بر اثر غرق شدن در رودخانه كرج خبر داد.

وطني، گفت: با سقوط يك پسر بچه هفت ساله به رودخانه مادر 32ساله كودك براي نجات وي اقدام به ورود به رودخانه كرده كه متاسفانه هر دو آنها جان خود را از دست دادند. وي افزود: در همان مراحل اول كودك را آب برد اما مادر با تلاش نيروهاي هلال احمر از آب خارج شده و به احياي اوليه جواب داداما در ادامه در حين انتقال به اورژانس به دليل شدت جراحات جان خود را از دست داد.

قاچاق بنزين

البرز - ايسنا: مديركل تعزيرات حكومتي البرز از كشف بنزين قاچاق در يك شركت پالايش در اشتهارد خبر داد.علي اكبر مختاري گفت: ماموران اين اداره در بازرسي از شركت مذبور مقدار 61 هزار و 696 ليتر بنزين قاچاق كشف كردند.وي اضافه كرد: پس از احراز تخلف سوخت مكشوفه ضبط و متهم به پرداخت مبلغ پنج ميليارد ريال جزاي نقدي محكوم شد.

سرقت لوله و كابل برق

اهواز- ايرنا: جانشين فرمانده انتظامي خوزستان گفت: 10 هزار كيلوگرم لوله و 300 كيلوگرم كابل و سيم برق سرقتي در شهرستان اميديه كشف و ضبط شد. سرهنگ سيد محمد صالحي، افزود: ماموران كلانتري مركزي اميديه با انجام تحقيقات گسترده اطلاعاتي، يك انبار محل دپوي كالاهاي سرقتي را شناسايي و پس از هماهنگي با مرجع قضائي، در بازرسي از محل مذكور تعداد 69 عدد انواع لوله فلزي انتقال نفت به وزن 10 هزار كيلوگرم لوله و 300 كيلوگرم كابل و سيم برق سرقتي كشف كردند.وي ادامه داد: انبار مذكور تا اطلاع ثانوي تعطيل و در اين خصوص يك متهم دستگير، و يك خودرو توقيف شد.

مواد مخدر به مقصد نرسيد

سمنان- تسنيم: فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: يك محموله مواد مخدر در عمليات مشترك پليس سمنان و كرمان كشف و ضبط شد.

سرهنگ عبدالله حسني افزود: در اين عمليات پليس يك محموله مواد مخدر حاوي 400 كيلو و 235 گرم ماده مخدر از نوع ترياك را كشف كردند.

وي اضافه كرد: در تحقيقات مشخص شد اين مواد افيوني از سوي شبكه اي سازمان يافته از قاچاقچيان و سوداگران مرگ از يكي از روستاهاي استان كرمان به شهرستان كرمان حمل ونقل شده است.وي بيان داشت: ماموران نيروي انتظامي در اين عمليات چهار نفر از قاچاقچيان را دستگير و دو دستگاه خودروي پرايد و پيكان را نيز توقيف كردند.

تصادف مرگبار

بندر عباس- فارس :مديرعامل جمعيت هلال احمر هرمزگان گفت: برخورد يك دستگاه وانت پيكان با پرايد در جاده بندرعباس به بندرخمير يك كشته و دو زخمي برجاي گذاشت. علي اعمي برنطين، افزود: دو مصدوم اين حادثه توسط اورژانس و نيروهاي نجات گر هلال احمر به مراكز درماني انتقال داده شد.

بازداشت عامل انتشار تصاوير بانوان

سنندج- باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده انتظامي مهاباد از دستگيري عامل انتشار تصاوير شخصي بانوان در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ ظهريان، افزود: كارشناسان پليس فتا پس از يك سري عمليات سايبري، منبع انتشار اين تصاوير را شناسايي كردند و فرد مورد نظر را در مخفيگاهش به دام انداختند.وي گفت: اين فرد متخلف تصاوير تعدادي از بانوان را از پروفايل آنها برداشته و سپس با استفاده از آن ها اقدام به سوءاستفاده، تهديد و كلاهبرداري مي كرد.

دستگيري ضارب

ايلام - مهر: معاون اجتماعي انتظامي ايلام از دستگيري ضارب شهروند ايلامي در كمتر از دو ساعت خبر داد.سرهنگ فرزاد ياسمي، گفت: با حضور ماموران مشخص شد يك نفر با اسلحه شكاري راننده يك دستگاه خودرو پرايد را كه در يكي از خيابان هاي شهر ايلام پارك شده بود و راننده در آن حضور داشت مورد اصابت گلوله قرار داده است.وي افزود: بلافاصله ماموران پليس امنيت عمومي انتظامي استان با اشراف اطلاعاتي، ضارب را در كمتر از دو ساعت دستگير و پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي دادند.

حادثه رانندگي مرگبار

سرويس شهرستانها: جانشين فرمانده انتظامي شهرستان بافت از جان باختن دو نفر و مجروح شدن يك نفر بر اثر تصادف خودروي وانت پيكان با تويوتا درجاده بافت- ارزوئيه خبر داد. سرگرد موسي رستمي بيان داشت: برابر اعلام كارشناسان حاضر در صحنه در اين حادثه بر اثر برخورد شديد يك دستگاه وانت پيكان با يك وانت تويوتا، راننده و سرنشين خودروي وانت پيكان فوت و راننده وانت تويوتا نيز مجروح و به بيمارستان بافت منتقل شد. وي اضافه كرد: علت حادثه در دست بررسي است.

حوادث كوتاه از كشور


 روزنامه كيهان، شماره 22230 به تاريخ 20/4/98، صفحه 10 (حوادث)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 17 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
پژوهشنامه بيمه
متن مطالب شماره 1 (پياپي 133)، بهار 1398را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است