EXTENSION AND TORSION FUNCTORS WITH RESPECT TO SERRE CLASSES

Message:
Article Type:
Research/Original Article (دارای رتبه معتبر)
Abstract:

In this paper we generalize the Rigidity Theorem and Zero Divisor Conjecture for an arbitrary Serre subcategory of modules. For this purpose, for any regularM-sequence x1; :::; xn with respect to S we prove that if TorR 2 ((x1;:::;x R n); M) 2 S, thenTorR i ((x1;:::;x R n); M) 2 S, for all i ≥ 1. Also we show that if Extn R+2((x1;:::;x R n); M) 2 S,then Exti R((x1;:::;x R n); M) 2 S, for all integers i ≥ 0 (i ̸= n).

Language:
English
Published:
Journal of Algebraic Systems, Volume:11 Issue: 2, Winter-Spring 2024
Pages:
113 to 123
https://www.magiran.com/p2598267  
دانلود و مطالعه متن این مقاله با یکی از روشهای زیر امکان پذیر است:
اشتراک شخصی
با ثبت ایمیلتان و پرداخت حق اشتراک سالانه به مبلغ 1,390,000ريال، بلافاصله متن این مقاله را دریافت کنید.اعتبار دانلود 70 مقاله نیز در حساب کاربری شما لحاظ خواهد شد.

پرداخت حق اشتراک به معنای پذیرش "شرایط خدمات" پایگاه مگیران از سوی شماست.

اگر مقاله ای از شما در مگیران نمایه شده، برای استفاده از اعتبار اهدایی سامانه نویسندگان با ایمیل منتشرشده ثبت نام کنید. ثبت نام

اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی نامحدود همه کاربران به متن مطالب تهیه نمایند!
توجه!
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.
In order to view content subscription is required

Personal subscription
Subscribe magiran.com for 70 € euros via PayPal and download 70 articles during a year.
Organization subscription
Please contact us to subscribe your university or library for unlimited access!